دومین تریلر رسمی Avengers: Endgame از راه رسید + پوستر جدید

فیلم سینمایی به شدت موردانتظار Avengers: Endgame صاحب یک تریلر رسمی جدید شد، این تریلر به لطف Marvel Studios در اختیار طرفدارن قرار گرفت تا بتوانند نگاهی دیگر به آخرین فیلم از فاز سوم دنیای سینمایی مارول (MCU) داشته باشند. فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) چند روزی است که پا به گیشه گذاشته و حدود دو ماه دیگر هم بیست و دومین فیلم MCU از راه می رسد تا به ده سال نخست این فرانچایز برای همیشه پایان دهد. این فیلم یک ادامه مستقیم برای Avengers: Infinity War است و دنیایی را به نمایش میگذارد که نیمی از جمعیت آن به لطف بشکن تانوس خاکستر شده اند.

مارول برای تبلیغ این فیلم تلاش چندان زیادی نمی کند، جریان تبلیغات برای Avengers 4 از اواخر ۲۰۱۸ و زمانی که نخستین تریلر آن به دست طرفداران رسید آغاز شد، همزمان مارول از عنوان رسمی فیلم پرده برداشت. بعد از آن هم شاهد انتشار یک پوستر و چند تصویر بودیم، بازیگران و عوامل نیز طی این مدت در مورد فیلم صحبت هایی داشته اند.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی Avengers 4 منتشر شد؛ بعلاوه عنوان فیلم

حال، مارول با انتشار یک تریلر جدید تلاش کرده تا به سوالات بعضی از طرفداران پاسخ دهد؛ تریلری که ناگهان منتشر شده است. این تریلر با نمایش صحناتی از فیلم های Iron Man و Captain America: The First Avenger، به گذشته دنیای سینمایی مارول احترام گذاشته و همچنین نگاهی تازه به Avengers: Endgame دارد. در کنار تریلر یک پوستر تازه هم از این فیلم منتشر شد که شخصیت های مورد علاقه خودمان را در آن می بینیم:


نیمه نخست تریلر نگاهی اجمالی به وقایع گذشته فیلم های دنیای سینمایی مارول دارد، اما در ادامه صحنات جدیدی را مشاهده می کنیم. ما ﺷﺎﻫﯿﻦﭼﺸﻢ (Jeremy Renner) را می بینیم که کنار خانواده اش می باشد و سعی دارد به دخترش تیراندازی یاد بدهد، که ظاهرا آخرین باری است که کنار هم هستند چون بعد از بشکن تانوس آنها خاکستـر می شوند. در این میان صحنه ای وجود دارد که بیوه سیاه (Scarlett Johansson) را در کنار ﺷﺎﻫﯿﻦﭼﺸﻢ نشان می دهد. در جایی دیگر شاهد همکاری راکت راکون و ماشین جنگی هستیم، و همچنین چند صحنه اکشن را مشاهده می کنیم.

avengers 4

واقعا باید از مارول ممنون باشیم، بخاطر این تریلر فوق العاده تماشایی مهیج که حاوی صحنات جدید و جالب از Avengers: Endgame می باشد؛ این تریلر تایید می کند که ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ بلاخره لباس های سفید رنگ خودشان (احتمالا برای سفر در قلمرو کوانتومی) را بر تن می کنند. ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم که هدف از پوشیدن این لباس چیست، ولی حتی تونی استارک (Robert Downey Jr.) هم برای به سرانجام رساندن این ماموریت به زمین آمده است. در انتهای تریلر هم شاهد رویارویی ثور (Chris Hemsworth) با کاپیتان مارول هستیم (Brie Larson) که خیلی جالب و هیجان انگیز است.

همچنین بخوانید | چه فیلم هایی بعد از Avengers 4 پا به گیشه می گذارند؟

اکران این فیلم از تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) آغاز می شود.


منبع: مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline