قهرمانان در فن پوسترهای فیلم Avengers: Infinity War می درخشند


دیگر زمان زیادی تا شروع اکران فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﺟﻨﮓ ﺍﺑﺪﯾﺖ)، بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ نمانده و طرفداران شخصیت های مارولی این روزها بی صبرانه منتظر به پایان رسیدن ماه مارس و شروع ماه آوریل هستند تا هر چه زودتر به تاریخ شروع اکران فیلم مورد علاقه خودشان برسند و به سوی گیشه ها هـجوم ببرند. مارول استودیوز این روزها فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) را روی پرده دارد که از همان ابتدا توجه منتقدین و از آن مهم تر توجه طرفداران دنیای سینمایی مارول را به سوی خودش جلب کرد و نه تنها مورد تحسین قرار گرفت، بلکه در گیشه هم به فروش بالایی دست یافت و اکنون فاصله زیادی تا پیوستن به باشگاه میلیاردی ها ندارد. این فیلم همچنان در حال شکستن رکوردهاست و بدون توجه به رقبا در حال حرکت به سوی جلو می باشد، اما زمانی که اولین فیلم انفرادی پلنگ سیاه از گیشه خداحافظی کند، نوبت به Infinity War می رسد.

همانطور که احتمالا خودتان خبر دارید مارول اخیرا تاریخ شروع اکران Avengers: Infinity War را یک هفته جلو کشیده است. اینطور که به نظر می رسد و صدایش می آید، Avengers 3 یک افتتاحیه خیلی بزرگ و پرفروش را پشت خواهد گذاشت و قطعا در همان ابتدا رکوردهای زیادی را جابجا خواهد کرد. حداقل اولین پیش بینی ها این صحبت ما را تایید می کنند. گفته شده که انتظار می رود Infinity War طی اولین سه روز اکرانش در آمریکای شمالی ۲۱۵ میلیون دلار بفروشد. ما در این فیلم شاهد حضور تعداد زیادی بازیگر درجه یک خواهیم بود که از فرانچایزهای مختلف برای یک هدف واحد کنار هم جمع می شوند.

اما هرچه که ما به تاریخ شروع اکران Avengers: Infinity War نزدیک می شویم، هر روزه تعداد فن پوسترهایی که منتشر می شوند رو به افزایش است، و انواع و اقسام این مدل پوسترها را می توانیم در فضای مجازی مشاهده کنیم. حال در تازه ترین اقدام، Alastor_C تعدادی پوستر جالب خلق کرده است؛

فیلم سینمایی Black Panther اکنون روی پرده است، اکران Avengers: Infinity War قرار است از ۲۷ آوریل (مصادف با جمعه ۷ اردیبهشت) آغاز شود، پس از آن Ant-Man and the Wasp در ششم جولای ۲۰۱۸ (مصادف با ۱۵ تیر ۹۷) پا به گیشه می گذارد، در هشتم مارس ۲۰۱۹ (جمعه ۱۷ اسفند ۹۷) فیلم Captain Marvel شروع به کار می کند، اکران قسمت چهارم Avengers از سوم می ۲۰۱۹ (جمعه ۱۳ تیر ۹۸) استارت می خورد، قسمت دوم Spider-Man: Homecoming نیز از پنجم جولای ۲۰۱۹ (چهاردهم تیر ۹۸) اکران می شود، Guardians of the Galaxy Vol. 3 هم ۲۰۲۰ از راه می رسد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline