تصویری جدید از Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت): آماده برای نبرد واکاندا

در جدیدترین تصویری که مارول استودیوز برای فیلم سینمایی Avengers: Infinity War منتشر کرده، می توانیم پلنگ سیاه، کاپیتان آمریکا، بیوه سیاه، سرباز زمستان، شوری و متحدانشان را ببینیم که برای نبرد واکاندا آماده شده اند. کمتر از دو ماه تا شروع اکران بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ مانده و بزودی شاهد یک نبرد عظیم بین ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول با ارتش تانوس خواهیم بود، نبردی که تن هر بیننده ای را به لرزه در خواهد آورد. در تیزر تریلر Infinity War که چند ماه قبل منتشر شد دیدیم که قرار است نبردی بزرگ در واکاندا به وقوع بپیوندد و این تیتان دیوانه برای رسیدن به هدفش باید زادگاه تیچالا (پلنگ سیاه) را ویران کنـد.

فیلم جدید آنتونی و جو روسو، Infinity War – سومین فیلم آنها در دنیای سینمایی مارول (MCU) بعد از ادامه های Captain America – یک نقطه اوج برای داستان ده ساله MCU است، و همچنین وقایع آن در ادامه فیلم تحسین شده Black Panther (پلنگ سیاه) به وقوع می پیوندد. در جنگ ابدیت، تانوس و سپاه او بلک اوردر (Black Order) برای ویران کردن زمین می آینـد، و تمام ابرقهرمانان حاضر درون دنیای سینمایی مارول برای مبارزه با او متحد می شوند تا تانوس و سپاهش را زمین بزنند – پرکسیما میدنایت (Proxima Midnight)، ابونی ماو (Ebony Maw)، کال اوبسیدین (Cull Obsidian) و کورویوس گلیو (Corvus Glaiv) کسانی هستند که در این سفر جهان ویران کن با تانوس همراه می شوند. Infinity War همانطور که اشاره شد نقطه اوج دنیای سینمایی مارول تا به امروز است، یعنی یک نتیجه می باشد بر تمام حوادثی که طی ده سال گذشته درون این دنیـای سینمایی بزرگ رخ داده است.

Avengers 3

بد نیست بدانید که اولین پیش بینی ها برای Avengers: Infinity War می گویند که این فیلم ممکن است بزرگترین ترین آخرهفته افتتاحیه دنیای سینمایی مارول را پشت سر بگذارد. پیش بینی شده که Avengers: Infinity War طی اولین سه روز اکرانش در آمریکای شمالی ۲۱۵ میلیون دلار خواهد فروخت. قسمت اول Avengers با فروش ۲۰۷ میلیون دلاری در سه روز آغازین اکنون مدتهاست که رکورد بزرگ ترین افتتاحیه دنیای سینمایی مارول را در اختیار خودش قرار داده است. حال پیش بینی شده که قسمت سوم طی همان سه روز می تواند رکوردها را جابجا کند. اگر این اتفاق رخ دهد، Infinity War نه تنها در صدر پرفروش های MCU قرار می گیرد، بلکه می تواند جایگاه سومین افتتاحیه پرفروش در تاریخ آمریکا را هم به نام خودش ثبت کند!

قسمت سوم Avengers در ابتدا قرار بود در ماه می پا به سینما بگذارد و به همین دلیل تمام طرفداران تا امروز به چهارم می ۲۰۱۸ چشم دوخته بودند. اما مارول استودیوز چند روز قبل در صفحه رسمی توییتر خودش اعلام کرد که Avengers: Infinity War قرار است یک هفته زودتر، و در ۲۷ آوریل (مصادف با جمعه ۷ اردیبهشت) پا به گیشه بگذارد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline