پنج پوستر جدید از فیلم سینمایی Avengers: Infinity War منتشر شد

پوسترهای جدید و تماشایی فیلم Avengers: Infinity War باری دیگر بزرگ ترین قهرمان های دنیای سینمایی را گرد هم آورده است. مارول استودیوز در فیلم جدید خودش، تمام شخصیت هایی که طی ده سال گذشته در MCU دیده ایم را دور هم جمع می کند، علت آن هم کامـلا معلوم است؛ تانوس تصمیم گرفته با کنار هم قرار دادن شش سنگ بینهایت، دستکش بینهایت را تکمیل کند، به همین واسطه مجبور است به زمین حمله کند پس قهرمانان ما باید جلوی او را بگیرند. البته جنگ راحتی نخواهد بود و قطعا هر دو طرف تلافات زیادی باید بدهند. اما ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ در این جنگ تنها نیستند و نگهبانان کهکشان هم به آنـها می پیوندند، اسپایدرمن نیز قرار است رسما یک ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮ شود، و یک جایی از فیلم با دکتر استرنج ملاقات کند.

طبق اطلاعاتی که از تریلرهای رسمی و پوسترهای منتشر شده به دست آورده ایم، به نظر می رسد حمله تانوس به زمین حداقل یک فایده قطعی دارد، آن هم این است که شخصیت های مختلفی را کنار هم قرار می دهد، شخصیتهایی که تاکنون همدیگر را ندیده اند و کنار هم قرار گرفتنشان آرزوی چند ساله طرفداران دنیای سینمایی مارول بوده است؛ مثلا در این فیلم شاهد همکاری ثور (با نقش آفرینی Chris Hemsworth) با راکت و گروت خواهیم بود، یا مثلا مرد آهنی (Robert Downey Jr.) و دکتر استرنج (Benedict Cumberbatch)، ورود تعدادی از شخصیت ها به واکاندا و ملاقات با شخصیت های اصلی فیلم Black Panther هم جزو فواید همین جنگ مرگبار است.

حال مارول استودیوز پنج پوستر جدید از فیلم Avengers: Infinity War منتشر کرده که تعدادی از قهرمانان فیلم را می توانیم در آنها مشاهده کنیم؛ اینکه می گوییم تعدادی علت دارد، علت آن هم این است که طبق معلوم و انتظارمان خبری ﺷﺎﻫﯿﻦﭼﺸﻢ نیست، و از همه مهم تر، جای شخصیت اصلی فیلم در پوسترها خالی است، ما تانوس را نمی توانیم در این پوسترهای جدید مشاهده کنیم:

همچنین بخوانید: اولین خلاصه داستان رسمی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شد

طبق اعلام مارول استودیوز، اکران Avengers: Infinity War قرار است از ۲۷ آوریل (مصادف با جمعه ۷ اردیبهشت) آغاز شود. هنوز یک ماه تا شروع اکران این فیلم باقی مانده است، و قطعا طی این مدت باقی مانده باز هم شاهد انتشار تیزر و پوسترهایی از فیلم خواهیم بود. برادران روسو Infinity War را بر پایه فیلمنامه ای از ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻣﺎﺭﮐﻮﺱ ﻭ ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻣﮏﻓﯿﻠﯽ (نویسندگان Captain America: The First Avengers و سازندگان سریال Agent Carter) جلوی دوربین برده اند. فیلم Infinity War نقطه اوج دنیای سینمایی مارول است و از آن بعنوان آغاز پایان یک جریان ده ساله که فیلم Iron Man در سال ۲۰۰۸ آن را آغاز کرد یاد می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.