آرت احتمالی Avengers 4 تیم جدید را نشان می دهد [خطر اسپویل]

یک آرت جدید لیک شده که آن را به فیلم Avengers 4 نسبت داده اند، در این عکس می توانیم بازماندگان وقایع پایانی Infinity War (جنگ ابدیت) را کنار هم، متحد و با یک لباس مخصوص مشاهده کنیم. از بخش های جالب این آرت ورک شخصیت هالک است که لباس مخصوص پوشیده، این قضیه برای خوانندگان کمیک بوک ها عجیب نیست اما برای ما خیلی!

هنوز یک سال تا زمانی که قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers پا به گیشه می گذارد باقی مانده است، اما مطمئن هستیم که خیلی زود اطلاعات بیشتری از این فیلم به دستمان خواهد رسید؛ بازاریابی برای فیلم های ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ معمولا حدود هفت یا هشت ماه قبل از تاریخ اکران آغاز می شود. در حال حاضر، ما اطلاعات خیلی کمی از این فیلم داریم، اما برادران روسو تایید کرده اند که فیلم دقیقا بر پایه قوس داستانی کمیک بوک ها نیست. خلاصه داستان فیلم هم منتشر شده اما مانند یک راز است، ولی تصاویر پشت صحنه خبر از سفر در زمان شخصیت های باقی مانده برای نجات جهان می دهند.

وبسایت Hero X نیز اقدام به انتشار این آرت کرده است، با ادعای اینکه به Avengers 4 تعلق دارد. اگر ادعای آنها درست باشد، پس این در واقع اولین نگاه ما به فیلم پیش رو خواهد بود. این سایت ﺍﺷﺎﺭﻩای به منبع تصویر نکرده، بنابراین خیلی است که بخواهیم متوجه شویم ادعای آنها حقیقت دارد یا نه. ولی اگر واقعا به قسمت چهارم Avengers ارتباط داشته باشد، حکم یک اسپویلر بزرگ را برای شخصیت های فیلم دارد؛

همچنین بخوانید: تریلر و پوستر جدید فیلم سینمایی Mortal Engines منتشر شد

قسمت چهارم Avengers 4

در این تصویر نگاهی داریم به شخصیت های زنده مانده از بشکن تانوس، شامل تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ بعلاوه کاپیتان مارول، نبیولا، راکت راکون، و ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ. ظاهرا زنبورک غایب است، اما بازیگر نقش زنبورک، خانم ﺍﻭﺍﻧﺠﻠﯿﻦ ﻟﯿﻠﯽ تایید کرده که حضوری کوتاه در Avengers 4 دارد. این امکان وجود دارد که زنبورک هم یکی از قربانی های بشکن تانوس باشد و شاید فقط زمانی ظاهر شود که ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ از اقدام وحشتناک نسل کشی تانوس جلوگیری کنند.

در تصویر جدید ظاهر بسیاری از شخصیت ها تغییر کرده و خیلی متفاوت هستند، بیشترین تغییر هم به هالک تعلق دارد که برای نخستین بار یک لباس مخصوص پوشیده است. هالک به نظر می رسد که برخلاف همیشه آرام باشد، و ممکن است به این اشاره داشته باشد که به یک آمیختگی شخصیتی می رسد. تایید شده که Avengers 4 پایان قوس سه قسمتی شخصیت هالک خواهد بود، پس شاید در فیلم بعدی شاهد یکی شدن شخصیت هالک و بروس بنر باشیم. کاپیتان آمریکا هم ریش خودش را اصلاح کرده است!!

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک Suspiria در کنار یک پوستر جدید منتشر شد

حال واقعا معلوم نیست که این تصویر به Avengers 4 تعلق دارد یا خیر، ولی امیداریم داشته باشد.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline