باکس آفیس: Avengers 4 قرار است بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ سینما را رقم بزند!

پیش بینی شده که فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) قرار است با ورود به گیشه های آمریکای شمالی بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ را رقم بزند. Marvel Studios اکنون بزرگ ترین و موفق ترین فرانچایز تاریخ سینما را در اختیار دارد؛ دنیای سینمایی مارول (MCU) که از ۲۰۰۸ شروع بکار کرد و تاکنون موفقیت های تجاری مختلفی را کسب نموده است. طی ده سال گذشته بیست فیلم در بستر این دنیای سینمایی ساخته شده که مجموع فروش آنها ۱۷٫۵ میلیارد دلار بوده است. اما با توجه به اینکه یک اکران موفق برای Captain Marvel (کاپیتان مارول) پیش بینی شده، بزودی شاهد افزایش چشمگیر رقم های این فروش خواهیم بود.

بدون شک Avengers 4 بزرگ ترین فیلم مارول است که احتمال می رود تبدیل به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم تولید شده توسط این کمپانی شود. با توجه به حوادث پایانی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) اکنون همه طرفداران MCU دوست دارند خیلی زود موفق به تماشای قسمت چهارم Avengers 4 شوند تا ببینند که چه سرنوشتی در انتظار بزرگ ترین قهرمانان زمین نشسته است. هنوز پوستر، تصاویر رسمی و دومین تریلر رسمی این فیلم به دست طرفداران نرسیده است، پس شاید خیلی زود توجه افراد بیشتری به سمت آخرین فیلم فاز سوم MCU جذب شود.

همچنین بخوانید | تایید شد: تـریلر بعدی فیلم Avengers 4 بزودی منتشر می شود!

فیلم سینمایی Avengers: Infinity War در ماه آوریل ۲۰۱۸ پا به گیشه گذاشت، این فیلم طی افتتاحیه آمریکایی خودش ۲۵۷٫۶ میلیون دلار فروخت که هنوز بهترین افتتاحیه در تاریخ سینمای آمریکاست. بواسطه این شروع قوی، مجموع فروش داخلی Infinity War در نهایت به ۶۷۸٫۸ میلیون دلار رسید، مجموع فروش بین المللی آن هم به لطف افتتاحیه جهانی ۶۴۰٫۵ میلیونی، ۲٫۰۴ میلیارد دلار بوده است. با این حساب، Avengers 3 توانست تبدیل به چهارمین فیلم پرفروش تاریخ شود ولی ظاهرا این جایگاه را قرار است بزودی از دست دهد.

Avengers 4

طبق صحبت های آقای Jeff Lock، تحلیلگـر ارشد Exhibitor Relations با Bloomberg، فیلم سینمایی Endgame قرار است طی سه روز نخست نمایش خودش در ایالات متحده ۲۸۲ میلیون دلار بفروشد که بزرگ ترین افتتاحیه در تاریخ سینمای این کشور محسوب می شود. البته هنوز معلوم نیست که او چطور به این نتیجه رسیده (مثلا بر پایه فعالیت های رسانه اجتماعی بوده یا شاید تعداد بینندگان تریلر رسمی)، ولی می توانیم انتظار داشته باشیم که Avengers 4 واقعا چنین رکوردی را به راحتی بشکند.

همچنین بخوانید | برای Captain Marvel یک افتتاحیه آمریکایی ۱۰۰ میلیون دلاری پیش بینی شده؛

با این حساب Avengers: Endgame تبدیل خواهد شد به یکی از ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های تاریخ آمریکا و همچنین سینمای جهان؛ در حال حاضر Black Panther (پلنگ سیاه) و Avengers 3 به ترتیب سومین و چهارم عناوین ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ آمریکا هستند، Marvel’s The Avengers هم جایگاه هفتم را در اختیار دارد. در چارت بین المللی Avengers: Infinity War و Marvel’s The Avengers به ترتیب چهارمین و ششمین فیلم پرفروش تاریخ هستند. اگر این پیش بینی به واقعیت بپیوندد، ما می توانیم انتظار داشته باشیم قسمت چهارم Avengers پا فراتر از این حرف ها بگذارد و با فیلم هایی مثل Avatar (آواتار)، Titanic (تایتانیک) و Star Wars: The Force Awakens (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﻧﯿﺮﻭ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ) رقابت کند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.