فیلم Avengers 4: کاپیتان مارول تعادل قدرت را تغییر می دهد!

کاپیتان مارول نقش مهمی را در Avengers 4 ایفـا خواهد کرد و تعادل قدرت در جنگ بر ضد تانوس را تغییر خواهد داد. از آنجا که نیمی از مردم جهان طی حوادث پایانی Avengers: Infinity War تبدیل به خاکستر شدند، نیک فیوری (با نقش آفرینی ساموئل ال. جکسون) لحظه آگـاه شدن از این قضیه یک حرکت خیلی رمزآلود انجام داد. او بـا کارول دانورز (بری لارسون) تماس گرفت، که وی را برای نخستین بار در فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) ملاقات خواهیم کرد. مارول اکنون چند روزی است که شروع کرده به تبلیغ برای نخستین فیلم انفرادی دنیای سینمایی مارول که شخصیت اصلی آن زن است، به لطف این استودیو ما موفق شدیم بری لارسون را بعد از مدتها انتظار در لباس ابرقهرمانی خودش مشاهده کنیم. بعد از فیلم خودش، وی را در جنگ بر ضد تانوس پیدا خواهیم کرد.
 

نویسندگانی که در نگارش داستان Avengers 4 دخالت داشته اند به تازگی نوید قدرتهای بی نظیر کاپیتان مارول را بـه طرفداران داده اند، قدرتهایی که در جنگ بر ضد تانوس می تواند کمک بزرگی باشد. اکنون از تعداد افراد گروه انتقام‌جویان (Avengers) به شدت کاسته شده است، اما به لطف یک کانسپت آرت اخیرا منتشر شده از Avengers 4 ما توانستیم نگاهی اجمالی به افراد باقی مانـده که باری دیگر متحد شده اند بیاندازیم. شاید تعداد آنهـا زیاد نباشد، اما با وجود شخصی مثل کارول در میانشان به شدت قدرتمند هستند.

همچنین بخوانید: اولین نگاه به نیک فیوری جوان در تصویر جدید از فیلم Captain Marvel

رسانه سرگرمی EW اخیرا صحبتی داشته با کوین فایگی رئیس کمپانی Marvel Studios درباره فیلم بعدی آنها Captain Marvel، اما بخش مهم این صحبت ها به اینکه کاپیتان مارول چه نقشی در آینده دنیای سینمایی مارول دارد اختصاص داشته است. شاید اطلاعات ما فعلا از The Avengers 4 کم باشد، اما فایگی این نوید را داد که کارول به افزایش قدرت آتش تیم کمک می کند تا شانس بیشتری در مقابل تانوس داشته باشند.

Avengers 4

کوین گفت: “او [کاپیتان مارول] از هر شخصیتی که تاکنون معرفی کرده ایم قوی تر است. پس همین نکته به تنهایی می گوید که چرا نیک در پایان [Infinity War] آن دکمه را فشار داد، وقتی که متوجه شد در مقابل چیزی قرار گرفته اند که بزرگ تر از توانایی آنهاست. و داشتن او [کاپیتان مارول] در طرف خودشان می تواند تعادل قدرت را در مسیری که بشدت به آن نیاز دارند تغییر دهد…

همچنین بخوانید: اخراج جیمز گان می تواند بر روی Avengers 4 هم تاثیر بگذارد!

مخاطبین دنیای سینمایی مارول اکنون بطور کامل با قدرتهای شگفت انگیز کاپیتان مارول آشنا نیستند، اما تا پایان ۹۷ می شوند. او یک ابرقهرمان معمولی نیست و از قدرتهای بی نظیری بهره می برد، ما حتی شنیده ایم که می تواند یک سیاره را به تنهایی تکان دهـد. بری لارسون در اظهارات تازه خودش فاش کرده است که کارول دانورز تماما یک انسان نیست و نیمی از DNA وی کری (Kree) می باشد، پس وجودش در میان ابرقهرمان های باقی مانده به آنها این امکان را می دهـد تا در جنگ بر ضد تانوس قدرتمندتر عمل کنند. جاش برولین بازیگر نقش تانوس نیز تایید کرده که صحناتی مشترک با لارسون دارد، پس می توانیم انتظار یک مبارزه تن به تن بین این دو نفر را داشته باشیم.

البته با وجود تمام این حرف و حدیث ها ما هنوز نمی دانیم کاپیتان مارول دقیقا چه نقشی در وقایع Avengers 4 دارد و تا زمانی که فیلم پا به گیشه نگذارد هم مطلع نخواهیم شد. مارول این چند ماه باقی مانده تمام تلاش خودش را خواهـد کرد تا مطمئن شود وقایع این فیلم همچون یک راز باقی بماند، اما در پایان فیلم قطعا فاش خواهد شد که کاپیتان مارول چه نقشی در وقایع آن MCU دارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline