اولین کلیپ رسمی از Avengers 4 منتشر شد؛ بریم سراغ تانوس!!

اگر مارولی باشید حتما خبر دارید که ما اکنون در پایان بازی قرار داریم؛ شاید باور نکنید ولی فقط دو هفته تا شروع اکران رسمی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: آخربازی) باقی مانده و بزودی ما با نتیجه تمام وقایع ده سال گذشته دنیای سینمایی مارول روبرو می شویم، داستانی که در سال ۲۰۰۸ با فیلم Iron Man (مرد آهنی) شروع شد. حال ۱۱ سال گذشته و در مجموع ۲۱ فیلم روی پرده رفته است، ولی این جریان بزودی با یک رویداد بزرگ به پایان می رسد و MCU هم پا به یک عصر جدید می گذارد.

قبل از اینکه اولین تریلر Endgame منتشر شود، بسیاری از طرفداران به خواهش و تمنا افتاده بودند و عاجزانه از مارول می خواستند تا هرچه زودتر این تریلر را منتشر کند، وقتی که تریلر منتشر شد با تماشای آن متوجه شدند قضیه پیچیده تر از این حرفهاست و نمی توانند به همین راحتی چیزی را حدس بزنند. در میان میلیون ها طرفدار در سراسر جهان، خیلی از آنها حاضرند هزاران دلار پول خرج کنند تا بتوانند در روز افتتاحیه در سالن سینما حضور داشته باشند، ما ایرانی ها هم برای تماشای این فیلم در آخرهفته افتتاحیه یا باید میلیاردر باشیم یا خارج نشین؛ بگذریم. با توجه به اینکه زمان زیادی تا شروع اکران Avengers: Endgame باقی نمانده، این روزها مارول با برگزاری کنفرانس های خبری بازیگران و سازندگان این فیلم را مقابل مطبوعات قرار می دهد، اما باز هم نمی گذارد چیز مهمی فاش شود.

همچنین بخوانید | تایید شد: Avengers 4 طولانی ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است!

حال در میان این همه هیاهو و آشوب خبری، چند ساعت قبل شاهد انتشار یک کلیپ رسمی از Avengers: Endgame بودیم که ظاهرا حرف های زیادی برای گفتن دارد. در این کلیپ می توانیم تعدادی از ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮهای زنده مانده را مشاهده کنیم که سعی دارند بفهمند باید چه کاری در رابطه با تانوس انجام دهند. بروس بنر ابتدا شک به دل بقیه می اندازد اما بعد کارول دانورز به سرعت همه را برای دست به کار شدن شیر می کند. یک نگاه بیاندازید:


ظاهرا بچه های انتقامجو در تلاش برای یافتن موقعیت مکانی تانوس هستند، اینطور که به نظر می رسد او باری دیگر از سنگ های ابدیت استفاده می کند. بروس بنر با شنیدن این خبر نگران می شود و ماشین جنگی هم سعی دارد یادآوری کند که تانوس هنوز سنگهای ابدیت را در اختیار دارد، ولی کاپیتان مارول می گوید که بهتر است سراغ او برویم، سنگها را به دست آوریم و از آنها برای بازگرداندن خاکستر شده ها استفاده کنیم. بروس بنر می گوید “به همین راحتی؟” و کاپیتان آمریکا هم به سرعت جواب می دهد که “به همین راحتی“. ناتاشا قصد دارد آنها را راضی کند، با گفتن اینکه اگر کوچک تری شانسی برای موفقیت وجود داشته باشد، باید این کار را بخاطر کسانی که اکنون زنده نیستند انجام دهند. بروس باز هم سعی دارد بقیه را منصرف کند و می گوید که از کجا معلوم این بار موفق شوند؟؟ کاپیتان مارول جواب خوبی به او می دهد: “چون قبلا من رو نداشتین…

همچنین بخوانید | فیلم Avengers: Endgame قرار است رکورد ﺑﺰﺭﮒترین افتتاحیه باکس آفیس بین المللی را بشکند!

حال سوال اینجاست که این صحبت ها در نهایت به چه چیزی ختم می شود؟ آیا آنها به همین راحتی سراغ تانوس می روند و با شکست دادن او دستکش ابدیت را به دست می آورند؟ شاید اینطور باشد. شاید او را شکست می دهند و با استفاده از سنگ های بینهایت در زمان سفر می کنند، و سپس جلوی تمام این حوادث را می گیرنـد. بعید نیست چنین اتفاقی رخ دهد و جنگ را به گذشته ببرند تا مانع وقوع حوادث جنگ ابدیت شونـد. اما واقعا نمی توانیم هیچ حدسی در این مورد بزنیم، اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم باید بگوییم که حتی باور نداریم این کلیپ منتشر شده متعلق به فیلم باشد!! — نظر شما در این مورد چیست؟

اکران Endgame قرار است از ۲۶ آوریل (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. احمد عابدی استان مشهد - شهرستان تربت جام می گوید

    انتقام جویان جنگ می کنند با تانوس شک نکنید

  2. احمد عابدی استان مشهد - شهرستان تربت جام می گوید

    انتقام جویان قصاص خون بیقه را از تانوس می گیرد و برای برگردانند بیقه که مردند حتما باید با تانوس رو در رو بشوند مبارزه کنند ….کاپیتان مارول احتمالا در کشتند تانوس دخیل هست شک نکنید ….قدرت کاپیتان مارول زیاده الکی نیست که میگه من نبودم ….تلیر هم اینجوری نشون میده حرف کاپیتان مارول میشه سنگها ی ابدیت را پس میگرنند ….برای برگردانند بیقه ….جتگی سختی توی راه هستش شک نکنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.