شایعه داغ: وقایع Avengers 4 پنج سال بعد از حوادث Infinity War اتفاق می افتد!

این روزها انواع و اقسام نظریه در مورد حوادث یا عنوان Avengers 4 ارائه می شود، تاکنون شایعه های مختلفی هم در مورد این فیلم و حتی سرنوشت شخصیت های آن شنیده ایم؛ اما حالا یک شایعه تازه منتشر شده ادعا می کند که وقایع قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers پنج سال بعد از حوادث ناراحت کننده Avengers: Infinity War اتفاق می افتد، یعنی دفعه بعدی که بزرگ ترین قهرمانان زمین را ملاقات می کنیم حداقل پنج سال از بشکن تانوس گذشته است!

در نوزدهمین فیلم از دنیای سینمایی مارول با تانوس (Josh Brolin) همراه شدیم که برای عملی کردن آرزوی دیرینه خودش دست به کار شده بود؛ ایجاد تعادل در هستی. او دستکش بینهایت را به دست آورد و سپس سراغ سنگ های بینهایت رفت تا دستکش را کامل، و نهایتا با یک بشکن نیمی از مردم جهان را قربانی کند. بزرگ ترین قهرمانان زمین و نگهبانان کهکشان هر کاری انجام دادند تا جلوی او را بگیرند، اما متاسفانه موفق نشدند. بخش ناراحت کننده داستان جایی بود که او بشکن خودش را زد و سپس شاهد خاکستر شدن بسیاری از شخصیت های مورد علاقه خودمان بودیم. حال چشم همه به Avengers 4 دوخته شده و انتظار داریم که در این فیلم شاهد بازگشت خاکستر شده ها، و همچنین شکست خوردن تانوس باشیم.

طبق اعلام Daniel R نویسنده وبسایت SuperBroMovies در توییتر، وقایع Avengers 4 سال ها بعد از حوادث Infinity War اتفاق می افتد. طبق ادعای این نویسنده، فاصله زمانی بین حوادث این دو فیلم فقط چند ماه نیست — چیزی که طرفداران انتظارش دارند — و بلکه پنج سال است. ما امیدواریم این شایعه دروغ باشد، چون حتی تصور حقیقت داشتن آن هم وحشتناک است چه برسد به دیدنش!

همچنین بخوانید | مارول قرار است فیلم Dark Avengers را بسازد؟ ظاهرا بعله!

وقتی Avengers: Infinity War پا به گیشه گذاشت، یک شایعه منتشر شد که ادعا کرد Avengers 4 بر روی کاپیتان آمریکا، تونی استارک و همکاران تمرکز دارد که با هنک پیم متحد می شوند تا تکنولوژی سفر در زمان را توسعه دهند. اما صحنه پس از تیتراژ فیلم Ant-Man and the Wasp با نمایش خاکستر شدن هنک و دخترش واقعیت داشتن این تئوری غیرممکن کرد. بنابراین تئوری فاصله زمانی بین دو فیلم فقط یک شایعه دروغین به نظر رسید، تا اینکه امروز دوباره درباره آن شنیدیم.

Avengers 4

فاصله زمانی پنج ساله به مارول این امکان را می دهد تا یک دنیای متفاوت نسبت به چیزی که ما می شناسیم و دوستش داریم ارائه دهد، دنیایی که نیمی از مردم آن پنج سال قبل کشته شدند، نسخه ای کاملا متفاوت از MCU. در این حالت، خبری از قهرمان های قبلی نخواهد بود و در عوض ما با نسخه پیرتر و تغییر کرده آنها روبرو خواهیم شد که طی پنج سال گذشته تلاش کرده اند تا چیزی که تانوس نابودش کرد را اصلاح کنند؛ پنج سال از مرگ عزیزان آنها گذشته و بیشتر آنها دیگر با این غم بزرگ کنار آمده اند — البته هر کسی به روش خودش.

همچنین بخوانید | عنوان Avengers 4 فاش شد؛ Annihilation (نابودی کامل)…؟

پرش زمانی پنج ساله همچنین توضیح می دهد که چرا قهرمان های باقی مانده در کانسپت آرت لو رفته از Avengers 4 ظاهر متفاوتی دارند — بخصوص بروس بنر/هالک که انگار صاحب یک لباس ابرقهرمانی شده است. احتمالا طی این پنج سال بعضی از قهرمان ها مثل تونی دست از تلاش بر نداشته اند، بعضی ها برای رسیدن به جواب هر کاری انجام داده اند و شاید تعدادی از آنها هم تصمیم گرفته اند در سمت متفاوتی برای دفاع از زمین مبارزه کنند. تونی احتمالا صاحب یک بچه شده، بروس و هالک با هم صلح کرده اند، شاهین‌چشم [احتمالا بعد از مرگ خانواده اش] پا در مسیر تاریکی گذاشته، و کاپیتان مارول هم به خانه آمده است، شوری تبدیل به پلنگ سیاه شده و چندین احتمال دیگر. البته اگر این نظریه درست باشد، پس قضیه سفر در زمان دیگر منطقی به نظر نمی رسد.

تایید شده که داستان Spider-Man: Far From Home دقایقی بعد از وقایع فیلم Avengers 4 آغاز می شود، اما نظریه پرش زمانی با این قضیه تناقض دارد، ولی اگر نظریه پرش زمانی را در کنار نظریه سفر در زمان قرار دهیم، منطقی تر به نظر می رسد؛ شاید رسیدن به تکنولوژی لازم برای سفر در زمان چند سالی وقت تونی و احتمالا شوری را گرفته باشد. از طرفی شنیده ایم که در Avengers 4 شاهد حضور نسخه بزرگ تر کسی لنگ دختر اسکات خواهیم بود، که با نظریه پرش زمانی همخوانی دارد.

اما در نهایت؛ حرفی برای گفتن نمی ماند چون هیچ چیز قطعی نیست.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

3 نظرات
 1. ابراهیم می گوید

  آقای اسکندری واقعا ممنون و متشکرم به خاطر زحماتی که میکشید و این مقاله ها را برای ما تایپ و قرار میدهید
  همیشه موفق . و خسته نباشید

 2. آرش اسکندری می گوید

  ❤❤

 3. arsalankhalili می گوید

  واقعا کارتون حرف نداره . من تقریبا هر روز به سایت شما سر میزنم و همیشه مطالب جالب میبینم. واقعا ممنون
  با انرژی به کارتون ادامه بدید چون کارتون تکه و همتا ندارید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.