مارول بعد از Avengers 4 نام تمام فیلم های فاز چهارم MCU را فاش نمی کند؛

ظاهرا Marvel Studios قصد ندارد بعد از اکران فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: آخر بازی) نام تمام فیلم های فاز چهارم MCU (دنیای سینمایی مارول) را همزمان فاش کنـد؛ همانطور که خودتان بهتر خبر دارید، بعد از ۲۰۰۸ ما هر ساله شاهد اکران یک تا سه فیلم توسط مارول بوده ایم، فیلم هایی که حوادث تمام آنها در یک دنیای اشتراکی اتفاق می افتد. در حال حاضر MCU یکی از فعال ترین و موفق ترین فرانچایزهای دنیاست، که شروع آرامی داشت اما از ۲۰۱۴ به بعد فعالیت آن به شدت زیاد شد، از زمانی که مارول با انتشار یک اطلاعیه نام تمام فیلم های فاز سوم را همزمان فاش نمود.

البته طی مسیر علمی کردن این برنامه، مارول کمی تغییرات در آن ایجاد کرد و باعث بهتر شدن فاز سوم شد. مثلا در اطلاعیه ای که مارول در سال ۲۰۱۴ منتشر کرده بود اصلا Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) یا Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و زنبورک) جزو فیلم های فاز سوم MCU نبودند، اضافه شدن این دو تا باعث شد تا مجبور شویم برای دیدن فیلم های دیگر مدت بیشتری صبر کنیم. البته در این میان فیلم Inhumans (ناانسان ها) هم از لیست خط خورد و تبدیل به یک سریال شد، مارول حتی در ابتدا برنامه متفاوتی برای Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame داشت و قرار بود بجای دو عنوان متفاوت دو پارت از یک فیلم باشند.

از آنجا که فقط دو فیلم اکران نشده از فاز سوم باقی مانده، برای طرفداران تبدیل به یک سوال بزرگ شده که در فاز چهارم MCU شاهد اکران چه فیلم هایی خواهند بود. ولی مارول کاملا سکوت کرده و تنها فیلمی که اطمینان داریم بعد از Avengers 4 روی پرده می رود Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) است. البته یک سری شایعه ها وجود دارند، ولی طرفداران می خواهند که مارول بطور رسمی نام فیلم های فاز چهارم MCU را اعلام کند؛ که ظاهرا اصلا قرار نیست چنین اتفاقی بیافتد.

همچنین بخوانید | در فیلم Spider-Man: Far From Home شاهد بازگشت [اسپویلر] خواهیم بود!

کوین فایگی، مدیرعامل کمپانی Marvel Studios طی یک مصاحبه تازه با رسانه خبری Comicbook درباره آینده دنیای سینمایی مارول صحبت کرد و همچنین از برنامه های احتمالی که برای فاش کردن نام فیلم های بعدی دارنـد یاد نمود. او یک بار دیگر تایید کرد که تا قبل از اکران Avengers: Endgame هیچ چیزی اعلام نخواهد شد، ظاهرا ممکن است لازم باشد تا شروع اکران Spider-Man: Far From Home هم صبر کنیم. آنها در حال حاضر بطور کامل از آینده خبر دارند، ولی قرار نیست نام فیلمهای فاز چهارم MCU را همزمان اعلام کنند؛ آقای فایگی گفت که این بار نام عناوین پنج یا شش سال بعدی مارول بطور همزمان فاش نـخواهد شد.

MCU

مارول پنج سال قبل بطور همزمان نام تمام فیلم هایی که قرار است تا سال ۲۰۱۹ اکران کند را با تاریخ انتشار آنها فاش نمود، این کار فایگی و Marvel Studios را به دردسر بزرگی انداخت؛ طرفداران بعد از آن از تاریخ شروع اکران تمام فیلم های فاز سوم مطلع بودند، پس مارول نمی توانست به راحتی چیزی را تغییر دهد چون انتظارها بالا رفته بود و در کار انجام شده قرار گرفتند. پس کاملا طبیعی است که دیگر این کار را تکرار نکنند، و در عوض فقط برنامه خودشان برای یکی دو سال آینده فاز چهارم MCU را بصورت عمومی فاش کنند.

همچنین بخوانید | اولین واکنش ها نسبت به Captain Marvel: یک نوستالژی شگفت انگیز!

کوین فایگی قبلا اشاره کرده بود که ممکن است بعد از Avengers: Endgame دیگر خبری از فازهای MCU نباشد، شاید مارول برنامه کاملا متفاوتی برای آینده داشته باشد. چنین ساختاری کمی دست آنها را می بندد، ولی اگر بیخیالش شوند می توانند آزادانه تر عمل کنند. از طرفی مارول بزودی می تواند به شخصیت های X-Men و Fantastic Four دسترسی پیدا کند، پس معلوم نیست تا پنج سال آینده چه اتفاقی می افتد و اینکه نام تمام فیلم ها را همزمان فاش نکنند در حال حاضر بهترین تصمیم است.

پس، فعلا باید منتظر باشیم تا Avengers: Endgame از راه برسد و پرونده فاز سوم بسته شود، بعد از آن می توانیم راحت تر در مورد فاز چهارم MCU صحبت کنیم.


منبع: comicbook

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.