فیلم Avengers 4: بهترین نگاه به لباس هالک & ظاهر جدید کاپیتان آمریکا در آرت های لو رفته!

بعد از شروع اکران Avengers: Infinity War ما شاهد انتشار یک کانسپت آرت از Avengers 4 بودیم که هنوز هم رسمی بودن آن تایید نشده است؛ این آرت ظاهـرا لو رفته کمک کرد تا نگاهی اجمالی به ظاهر جدید شخصیت های اصلی فیلم بعدی مارول داشته باشیم. حال چند آرت دیگر هم از این فیلم منتشر شده که این بار به کمک آنــها می توانیم نگاهی خیلی دقیق تری به قهرمان های زنده مانده داشته باشیم. Marvel Studios طی وقایع پایانی Avengers: Infinity War دنیای سینمایی مارول را تـقریـبا ویران کرد، بطوری که نیمی از مردم جهان کشته شدند. طی این حوادث فقط یک سری از قهرمانان زنده ماندند که برای Avengers 4 بازخواهند گشت.

شش عضو اصلی تیم انتقام‌جویان — کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، ثور، هالک، بیوه سیاه و شاهین‌چشم — از بشکن تانوس جان سالم بدر بردند تا یک بار دیگر انتقام بگیرنـد، در حالی که راکت راکون، نبیولا، کاپیتان مارول و آنت-من نیز در این نبرد بـه آنها کمک خواهند کرد. تمام این شخصیت ها در کانسپت آرتی که اوایل سال از Avengers 4 لو رفته بود حضور داشتند. البته هنوز هیچ تصویر رسمی و تایید شده ای از این قهرمان ها منتشر نشده، اما به کمک آرتهای تازه لو رفته می توانیم نگاه دقیق تری به جزئیات ظاهری این شخصیت ها داشته باشیم.

همچنین بخوانید: ریشات های Avengers 4 فیلم را به پایان می رسانند؛ مارک روفالو اینطور میگوید

وبسایت MCU Cosmic فاش کرد که یک نفر به تازگی تعدادی پرومو آرت از Avengers 4 را در MCU Wiki آپلود کرده است. همه شخصیت ها صاحب این مدل آرتها نشده اند، اما تعدادی از اصلی ها را می توانیم در میان این تصاویر مشاهده کنیم. کاپیتان آمریکا (Chris Evans)، مرد آهنی (Robert Downey Jr.)، ثور (Chris Hemsworth)، کاپیتان مارول (Brie Larson)، هالک (Mark Ruffalo) و راکت راکون (Bradley Cooper)؛در کل شش تصویر منتشر شده که بیشترین توجه را عکس متعلق به هالک سمت خودش جلب کرده است. به لطف این تصاویر HD ما می توانیم نگاهی دقیق به لباس هالک داشته باشیم؛ طی ده سال گذشته هالک هیچوقت لباس ابرقهرمانی اختصاصی نداشت، پس شاید حالا بروس بنر و هالک تصمیم گرفته اند که تفاوت های خودشان را کنار بگذارند و به نفع بشر تبدیل به پروفسور هالک شوند. در این میان، لباس جالب و صورت اصلاح شده کاپیتان آمریکا هم خیلی جلب توجه می کنـد، او در Infinity War ظاهر خیلی متفاوتی داشت و حالا شاید تصمیم گرفته برای آخرین نبـرد خودش یک بار دیگر بعنوان کاپیتان مبارزه کند. لباس کاپیتان مارول نیز خیلی شبیه به لباس پوشیده شده توسط بری لارسون در نخستین تصاویر رسمی فیلم Captain Marvel است، البته نسخه سبز رنگی هم از لباس او وجود دارد که هنگام فعالیت در گروه Starforce آن را می پوشید.

همچنین بخوانید: ریشات ها پلنگ سیاه و واکاندای بیشتری را به Avengers 4 اضافه کرده؛ طبق گزارش ها

تیم تولید Avengers 4 این روزها مشغول ریشات های این فیلم هستند تا پرونده آن را ببندند. از آنجا که زمان زیادی تا شروع اکران Captain Marvel نمانده و قسمت چهارم هنوز بدون Avengers هم کمتر از یک سال دیگر پا به گیشه می گذارد، ما طی چند ماه آینده شاهد انتشار تریلر و پوسترهای زیادی از از این دو فیلم خواهیم بود که به کمک آنها می توانیم نگاهی از همیشه دقیق تر به حوادث پیش رو داشته باشیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.