فیلم Avengers 4 صاحب 32 پوستر جدید از شخصیت های زنده و مرده شد؛ به پایان بازی رسیده ایم!

مارول استودیوز در حرکتی کاملا غافلگیرکننده چندین پوستر جدید از فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) منتشر کرد که در آنها می توانیم شخصیت زنده و مرده این فیلم را [یکجا] مشاهده کنیم. اگر توجـه کنید پوستر شخصیت هایی که به دنبال بشکن تانوس در پایان فیلم Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) خاکستر شدند بصورت سیاه و سفید طراحی شده، اما زنده ها پوسترهایی رنگی دارند؛ احتمالا مارول این کار را انجام داده تا ما به خاطر بیاوریم که چه اتفاقی افتاه است. با نگاهی به این پوسترها، متوجه می شوید که در آغاز Avengers 4 کدام یک از شخصیت های مارولی زنده هستند.

حتی یک لحظه هم فکر نکنید که Endgame فقط یک ادامه برای Infinity War است (البته لطفا)، چون این فیلم چیزی فراتر از این حرفاست؛ Avengers 4 قرار است به سومین فاز از دنیای سینمایی مارول (MCU) پایان دهد و یک نتیجه باشد برای یک دهه نخست این فرانچایز سینمایی موفق و پرطرفدار. در پایان این فیلم با تعدادی از ابرقهرمان های اصلی MCU که در فاز اول معرفی شدند وداع خواهیم کرد (از جمله مرد آهنی، کاپیتان آمریکا و ثور). Endgame قرار است تبدیل به پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ سینمای جهان شود، رکوردی که احتمالا تا سالها هیچ فیلمی در این ژانر آن را نمی تواند بشکند. در ابتدای این فیلم، شخصیت های خاکستر شده واقعا مرده اند اما بعد از تلاش های ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ به طریقی دوباره زنده می شوند چون بسیاری از آنها نقش مهمی را در آینده MCU ایفا می کنند.

همچنین بخوانید | کدام یک از قهرمان ها در Avengers 3 کشته شدند؟ لیست ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮهای خاکستر شده

مارول ۳۲ پوستر جالب و باز هم جالب را از شخصیت های فیلم Endgame منتشر ککره که در کنار هیجان انگیز بودن، تایید می کند والکری (با بازی Tessa Thompson) از وقایع Infinity War جان سالم بدر برده است، و در فیلم بعدی بازخواهد گشت. از دیگر قهرمان [و شخصیت] های زنده مانده هم می توانیم به مرد آهنی (Robert Downey Jr.)، بیوه سیاه (Scarlett Johansson)، کاپیتان مارول (Brie Larson)، هپی هوگان (Jon Favreau)، وانگ (Benedict Wong)، اوکویه (Danai Gurira)، آنت-من (Paul Rudd)، نبیولا (Karen Gillan)، راکت راکون (Bradley Cooper)، شاهین‌چشم (Jeremy Renner)، پپر پاتز (Gwyneth Paltrow)، بروس بنر (Mark Ruffalo)، کاپیتان آمریکا (Chris Evans)، ثور (Chris Hemsworth) و ماشین جنگی (Don Cheadle) اشاره کنیم.و البته باید یادی هم کنیم از کسانی که در پی بشکن تانوس (معروف به نابودی) تبدیل به خاکستر شدند یا قبل از آن کشته شدنـد: پلنگ سیاه (Chadwick Boseman)، دکتر استرنج (Benedict Cumberbatch)، جادوگر سرخ (Elizabeth Olsen)، گامورا (Zoe Saldana)، مانتیس (Pom Klementieff)، لوکی (Tom Hiddleston)، نیک فیوری (Samuel L. Jackson)، ویژن (Paul Bettany)، سرباز زمستان (Sebastian Shaw)، دراکس (Dave Bautista)، شاهین یا فالکون (Anthony Mackie)، گروت (Vin Diesel)، زنبورک (Evangeline Lilly)، شوری (Letitia Wright)، سپایدرمن (Tom Holland) و استار-لرد (Chris Pratt). جالب اینجاست که مارول حتی به این شخصیت ها هم پـوستر داده است، و این کار قطعا بی حکمت نیست.

همچنین بخوانید | هشت نکته مهم در مورد دومین تریلر Avengers 4 که احتمالا آنها را از دست داده اید!

تاکنون دو تریلر از Avengers 4 منتشر شده، اما با این وجود ما هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از داستان این فیلم نداریم، این در واقع سیاست مارول است که طرفداران را مجبور می کند برای اطلاع پیدا کردن از داستان تا شروع اکران و ورود فیلم به گیشه صبر کنند. اکران این فیلم از تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) آغاز می شود، پس زیاد هم لازم نیست صبر کنیم.


منبع: مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.