فیلم Avengers: Endgame هفته آینده با صحنه پس از تیتراژ به سینما بازمیگردد!

کوین فایگی، رئیس کمپانی مارول استودیوز، فاش کرد که فیلم Avengers: Endgame هفته آینده با مقداری محتوای پس از تیتراژ غافلگیرکننده به سینما بازمیگردد؛ تازه ترین فیلم عظیم دنیای سینمایی مارول در ماه آوریل پا به گیشه گذاشت، و خیلی زود تبدیل شد به یکی از شگفتی های باکس آفیس. این فیلم تنها طی سه روز نخست اکران توانست ۱٫۲ میلیارد دلار بفروشد، رکوردی که احتمالا هیچ فیلمی قدرت شکستن آن را نخواهد داشت. Endgame در حال حاضر با مجموع فروش بین المللی ۲٫۷۴۳ میلیارد دلاری دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان است.

در سال ۲۰۰۹ بود که Avatar به کارگردانی جیمز کامرون پا به گیشه گذاشت و با مجموع فروش ۲٫۷۸۸ میلیارد دلاری خودش تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم تاریخ. دقیقا به مدت یک دهه هیچ فیلمی حتی به این فروش نزدیک نشد و رکورد Avatar دست نیافتنی باقی ماند. اما در بهار ۲۰۱۹ چالش بزرگ از راه رسید؛ کمپانی مارول فیلم Endgame را روی پرده برد و با همین فیلم به سرعت از چارت های مختلف به صدر صعود کرد. اما حالا از قدرت Endgame کاسته شده، فیلم هایی مثل Dark Phoenix و Men in Black: International با وجود اینکه شکست خورده اند، باعث کاهش تعداد سالن های فیلم جدید مارول شده اند. با شروع قدرتمندی که Avengers 4 داشت ما تصور می کردیم خیلی زود رکورد Avatar را بشکند، اما موفق به انجامش نشد و حالا برای اینکه چنین اتفاقی بیافتد، تنها یک راه باقی مانده: انتشار مجدد.

همچنین بخوانید | مارول از بشکن تانوس استفاده می کند تا مردان ایکس را وارد MCU کند!

مارول نیز قرار است این کار را انجام دهد؛ کوین فایگی طی مصاحبه جدیدش با Screen Rant تایید کرد که نسخه جدید Endgame از ۲۸ ژوئن (جمعه ۷ تیر) پا به گیشه می گذارد. این فیلم قرار نیست نسخه طولانی تر فیلم باشد، بلکه طبق ادعای فایگی به پایان آن یک سری چیزهای جدید اضافه شده است. او گفت که اگر طرفداران تیتراژ را تا انتها تماشا کنند، می توانند یک صحنه حذف شده را ببیند، و مقداری هم غافلگیر شوند.

Far from home

مارول زمان خیلی خوبی را برای انتشار مجدد Endgame انتخاب کرده است؛ درست چند روز قبل از اینکه Far From Home پا به بگذارد. بنابراین طرفداران می توانند قبل از اینکه با ماجراجویی انفرادی بعدی پیتر همراه شوند، Avengers 4 را باری دیگر تماشا کنند. این دو فیلم ارتباط تنگاتنگی با هم دارند، حوادث Far From Home درست بعد از وقایع Endgame اتفاق می افتد و اولین فیلمی است که به نمایش نتایج حوادث “پایان بازی” می پردازد.

همچنین بخوانید | ممکن است در Spider-Man 3 شاهد حضور ونوم باشیم، اما ددپول نه!

در حال حاضر یک سوال وجود دارد: اینکه مارول قصد دارد در انتهای Avengers 4 چه چیزهای جدیدی را به نمایش بگذارد؟ آیا ممکن است ما را با یک صحنه پس از تیتراژ هیجان انگیز غافلگیر کند؟ بعید نیست. Endgame در حال حاضر تنها ۴۵ میلیون دلار دیگر نیاز دارد تا رکورد Avatar را بشکند، شاید این انتشار مجدد کمک کند تا موفق به انجام این کار شود، ولی زیاد مطمئن نباشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.