اطلاعاتی تازه از تولید Avengers 4 و Spider-Man: Homecoming 2

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، ستارگان فیلم سینمایی Avengers 4 قرار است طی تابستان امسال برای ریشات ها (ضبط مجدد تعدادی از صحنات) دوباره جلوی دوربین برادران روسو بروند، همچنین تایید شده که ﻓﯿﻠﻢبرداری Spider-Man: Homecoming 2 طی ماه دسامبر به پایان می رسد. برای اولین بار در تاریخ، دنیای سینمایی مارول تعداد کمی فیلم قطعی در پیش روی خودش دارد. ما می دانیم که چه تعداد فیلم مارولی طی سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ روی پرده خواهد رفت، اما تاکنون فقط نام پنج فیلم که بعد از Infinity War اکران می شود بطور رسمی تایید شده است. Ant-Man & the Wasp فیلم بعدی MCU خواهد بود که پرونده ۲۰۱۸ این فرانچایز را می بندد، در مورد فیلم های ۲۰۱۹ هم محدود اطلاعاتی داریم، اما بعد از آن مانند یک راز است.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 یکی از عناوین قطعی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است، اما فعلا اطلاعات زیادی از آن نداریم. اجالتا مارول استودیوز تمرکز خودش را بر روی سه فیلم ۲۰۱۹ دنیای سینمایی مارول قرار داده که همه از عناوین مهم این فرانچایز پرطرفدار هستند. Captain Marvel اولین فیلم ۲۰۱۹ مارول است که انتظار می رود بزودی مارول تبلیغ برای آن را آغاز کند، اما ما انتظار داریم که بزودی اطلاعات بیشتری از Avengers 4 و Spider-Man: Homecoming 2 کسب کنیم.

حال، طبق تازه ترین گزارش منتشر شده توسط کریستوفر مارک نویسنده وبسایت Omega Underground، ریشات های Avengers 4 قرار است طی تابستان امسال آغاز شود و حداقل تا شهریور ماه ادامه خواهد داشت. این نویسنده در یک گزارش دیگر فاش کرد که فاز تولید قسمت دوم Spider-Man: Homecoming نیز تا ماه دسامبر به پایان خواهد رسید.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک Suspiria در کنار یک پوستر جدید منتشر شد

Homecoming 2

طبق شنیده ها، ادامه بدون عنوان Spider-Man: Homecoming قرار است تابستان امسال جلوی دوربین برود، در ماه جولای ۲۰۱۹ هم روی پرده خواهد رفت. با این حساب دور از ذهن نیست که تولید آن ۵-۶ ماهی طول بکشد و تا پایان سال پا به فاز پس-تولید بگذارد. ما هنوز اطلاعات کاملی از این فیلم نداریم و باید چیزهای مختلفی در مورد شخصیت شرور، و تازه واردهای آن کسب کنیم. در مورد ریشات های Avengers 4 هم می توانیم بگوییم که شنیدن آن برای ما غافلگیرکننده نبوده و طبیعتا تیم تولید باید باری دیگر دور هم جمع شوند تا فیلم را برای اردیبهشت ماه آماده کنند. البته ما هیچ اطلاعات دقیقی در مورد قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers نداریم و شاید بزودی چند خبر خوب بشنویم.

منبع: کریستوفر مارک

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline