فیلم Avengers 4: مرد عنکبوتی به واکاندا می رود؟

یک دعوت بازیگر برای فیلم سینمایی Avengers 4 ظاهرا نوید ملاقات اسپایدرمن (تام هالند) با دورا میلاژِ کشور واکاندا را برای فیلم پیش روی دنیای سینمایی مارول داده است. بعد از نمایش موفق سه فیلم در سال ۲۰۱۸، دنیای سینمایی مارول ۲۰۱۹ را با فیلم به شدت مورد انتظار Captain Marvel (کاپیتان مارول) آغـاز می کند. اما بدون شک مورد انتظارترین فیلم MCU همانطور که خودتان می دانید Avengers 4 است. بیست و دومین فیلم در فرانچایز مشهور Marvel Studios که قرار است یک نتیجه کلی برای سه فاز نخست این فرانچایز باشد و حکم یک پایان را برای فاز سوم دارد. از طرفی، انتظار می رود که Avengers 4 به داستان بسیاری از شخصیت های قدیمی MCU از جمله مرد آهنی (رابرت داونی جونیور) و کاپیان آمریکا (کریس ایوانز) پایان دهد.

داستان Avengers 4 از جایی آغاز می شود که فیلم سینمایی پرفروش Avengers: Infinity War به پایان رسید، در واقع ادامه ای است برای داستان مبارزه بزرگ ترین قهرمانان زمین بر ضد تایتان دیوانه تانوس (جاش برولین). همانطور که خودتان بهتر می دانید، Infinity War یک پایان خیلی غم انگیز داشت و با مرگ بسیاری از شخصیت ها به پایان رسید — مثـل پلنگ سیاه (چادویک بوزمن)، مرد عنکبوتی، دکتر استرنج و بیشتر اعضای تیم نگهبانان کهکشان. البته ما می دانیم که بسیاری از این شخصیت ها برای Avengers 4 و فیلم های آینده بازخواهند گشت. حال، با توجه به اینکه ریشاتهای Avengers 4 آغاز شده است، دو اطلاعیه دعوت بازیگر برای این فیلم نوید صحنه ای به شدت مورد انتظار را می دهد.

همچنین بخوانید: ریشات های Avengers 4 فیلم را به پایان می رسانند؛ مارک روفالو اینطور میگوید!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Project Casting، به تازگی دو اطلاعیه دعوت از بازیگر برای فیلم سینمایی Avengers 4 منتشر شده که ممکن است نه تنها نوید حضور مرد عنکبوتی در واکاندا را دهد، بلکه می تواند یک نشانه برای ملاقات او با دورا میلاژ (Dora Milaje) باشد — دورا میلاژ گروهی از زنان محافظ خانواده سلطنتی واکاندا هستند. این پروژه اکنون تحت عنوان موقت Mary Lou در شهر آتلانتا، جورجیا (Atlanta, Georgia) جلوی دوربین می رود و سازندگان آن به تازگی دو دعوتنامه برای جذب بازیگران جدید منتشر کرده اند؛ نخست خواستار “خانمهایی آفریقایی-آمریکایی ورزیده با سرهای تراشیده و ۲۰ تا ۳۰ ساله” هستند که کاملا واضح است آنها برای گروه دورا میلاژ می خواهند. دومین دعوت، برای یک بازیگر stand-in است؛ یک آقای ۱۸ تا ۴۰ ساله که ۱۲۵ تا ۱۴۵ پوند وزن داشته باشد. حـال دقیقا معلوم نیست که این شخص برای صحنه ای که خانم های سر تراشیده هم در آن حضور دارند مورد نیاز است یا خیر.

Avengers 4

یک stand-in برای فیلم یا سریال، شخصی است که قبل از تصویربرداری جایگزین بازیگر می شود، برای مقاصد فنی مثل تنظیم روشنایی و دوربین. کلا وجود stand-inها در پروسه های مقدماتی تولید فیلم و سریالها خیلی مفید و کارآمـد است. وجود این افراد به مدیر تصویربرداری اجازه می دهد تا در غیاب بازیگران اصلی نور صحنه را تنظیم و مکان قرارگیری دوربین را به درستی تعیین کنند. کارگردان اغلب از بازیگر stand-in می خواهد تا دیالوگهای صحنه را ادا کند و جلوی دوربین بجای بازیگر حرکت کند تا تصویربرداری انجام شود.

همچنین بخوانید: اخراج جیمز گان می تواند بر روی Avengers 4 هم تاثیر بگذارد!

اولین دعوت بازیگر کاملا معلوم است که به چه هدفی می باشد، اما دومین کمی شک برانگیز به نظر می رسد. البته، مشخصاتی که برای نقش stand-in نیاز دارنـد خیلی شبیه به ویژگی های پیتر پارکر معروف به مرد عنکبوتی است. باید اشاره کنیم که “اینطور به نظر می رسد” و اصلا تایید نشده، پس شاید ایـن دعوتنامه برای یک شخصیت جدید باشد که ما هیچ اطلاعاتی در موردش نداریم.

چند روز قبل یک خبر منتشر کردیم مبنی بر اینکه “ریشات ها پلنگ سیاه و واکاندای بیشتری را به Avengers 4 اضافه کرده است” و حالا اگر آن را کنار گزارش جدید قرار دهیم، می توانیم به این نتیجه برسیم که مرد عنکبوتی قرار است پا به سرزمین واکاندا بگذارد. این خبر چندان هم غافلگیرکننده نیست، چون اگر به گزارش های قبلی نگاه کنید متوجه می شوید لتیشیا رایت فاش کرده بود که صحنه مشترکی با کریس پرت بازیگر نقش استار-لرد داشته است. از آنجا که واکاندا از نظر تکنولوژی هیچ رقیبی در جهان ندارد، می تواند مکان مناسبی برای قهرمان ها باشد تا دور هم جمع شوند و یک نقشه برای نجات دنیا بکشند.

همچنین بخوانید: و اما اطلاعاتی تـازه از فیلم سینمایی Avengers 4 مارول

طرفداران MCU مدتهاست که خواستار ملاقات شوری و پیتر هستند، که هر دو جوان ترین شخصیت های دنیای مارول می باشند و همچنین جزو بانمک ترین ها هم هستند؛ پس شاید Avengers 4 که از ۱۳ اردیبهشت ۹۸ پا به گیشه میگذارد طرفداران را به این خواسته برساند!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.