لیست بازیگران Avengers 4 می تواند نظریه سفر در زمان را تایید کند!

اکنون مدتهاست که شایعه ها ادعا دارند در فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) شاهد سفر شخصیت های اصلی به گذشته خواهیم بود؛ حال لیست بازیگران فیلم می تواند مهر تایید بر این نظریه بزند. مارول تا این لحظه فاش نکرده که داستان Avengers 4 دقیقا درباره چیست، به نظر می رسد تا قبل از شروع اکران هم چیزهای زیادی از داستان فیلم دستگیرمان نمی شود پس هنوز نمی توانیم نظریه سفر در زمان را تایید کنیم.

این سکوت استودیو باعث شده تا طرفداران دست بکار شوند و نظریه های مختلفی را در رابطه با داستان فیلم ارائه دهنـد، حال سفر در زمان یکی از پرطرفدارترین عناصر موجود در هر کدام از نظریه های پیرامون Avengers 4 است که بسیاری از طرفداران اعتقاد دارند چیزی بیشتر از یک نظریه ساده می باشد و حقیقت دارد.

نظریه سفر در زمان هنگامی به میان آمد که شاهد انتشار تعدادی تصویر از پشت صحنه Avengers: Endgame و مصاحبه هایی با آدم های دخیل در پروژه بودیم. این تصاویر و مصاحبه ها ما را به این نتیجه رساندند که قهرمان های جان سالم بدر برده از بشکن تانوس به لحظات مهم و سرنوشت ساز دنیای سینمایی مارول که با سنگ های ابدیت مرتبط هستند سفر می کنند، مثل نبرد نیویورک که در فیلم The Avengers شاهد وقوع آن بودیم. اما تازه ترین اطلاعات منتشر شده از Avengers: Endgame می توانند نویدی برای سفر به دهه ۷۰ میلادی باشد.

همچنین بخوانید | تریلر بعدی Avengers: Endgame چه زمانی منتشر می شود؟

اگر به لیست بازیگران فیلم Avengers: Endgame در سایت IMDb نگاه کنید، متوجه می شویـد که در این فیلم صحناتی وجود دارد که وقایع آنها طی دهه ۷۰ میلادی اتفاق می افتد؛ مثلا Monica Mathis در نقش “دختر ماشین سوار دهه هفتادی شماره ۱” ظاهر شده و Miles Webb هم در نقش یک “دانشمند/کارمند آزمایشگاه دهه هفتادی” بازی کرده است. حال بطور دقیق معلوم نیست قضیه از چه قرار است، اما اینطـور به نظر می رسد که ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ جهت پیدا کرده راهی برای شکست دادن تانوس (با بازی جاش برولین) مجبور می شوند سری به دهه ۷۰ میلادی بزنند.

البته باید اشاره کنیم که حضور این بازیگران ممکن است به یک سکانس ﻓﻼﺵﺑﮏ ارتباط داشته باشند و شاید اصلا خبری از قضیه سفر در زمان نباشد. در حقیقت اینکه Avengers 4 سکانس های ﻓﻼﺵﺑﮏ داشته باشد چندان غیرمنطقی و دور از ذهن نیست.

Avengers: Endgame

دهه ۷۰ میلادی سالهای نسبتا عادی و بی حادثه ای در خط زمانی دنیای سینمایی مارول بوده است، اما طی این دوره اتفاق های مهمی برای خانواده استارک افتاده. مثلا تونی در ابتدای این دهه به دنیا آمد، در حالی که پدرش طی سالهای بعد از آن به کار بر روی تکنولوژی راکتور آرک (arc reactor) ادامه داد. همچنین آخرین نمایشگاه استارک در سال ۱۹۷۴ برگزار شد، تا اینکه در سال ۲۰۱۰ تونی دوباره به روی صحنه بازگشت. حال با توجه به این اطلاعات، همچنین شایعه هایی مربوط به حضور هاوارد پدر تونی در فیلم Avengers: Endgame [بعد از اینکه جان اسلتری در پشت صحنه این فیلم دیده شد]، احتمالش وجود دارد هر اتفاقی که در این صحنه دهه هفتـادی به وقوع می پیوندد، به نوعی با استارک ها ارتباط داشته باشد.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی Avengers 4 منتشر شد؛ بعلاوه عنوان فیلم

اگر فرض کنیم که این سکانس واقعا بر روی خانواده استارک تمرکـز داشته باشد، برای ما بسیار جالب است که بدانیم پدر تونی چه ارتباطی می تواند با Avengers: Endgame داشته باشد، مخصوصا با توجه به اینکه دهه هاست از مرگ او می گذرد. البته او ارتباط هایی با سنگ های ابدیت دارد، چون زمانی که تلاش می کرد تا کاپیتان آمریکا را پیدا کند بطور اتفاقی سنگ فضا (یا همان تستراکت) را در آبهای قطب شمال یافته بود، و البته تا قبل از اینکه آن را تحویل شیلد دهد مشغول مطالعه بر روی این سنگ قدرتمند بوده است، پس شاید او چیزی را در مورد این سنگ مرموز فهمیده باشد که به قهرمانان ما در شکست دادن تانوس کمک کند.

شاید تونی و دوستانش سفری به دهه ۷۰ میلادی داشته باشند، شاید هم تونی یک ویدیو دیگر از پدرش پیدا کند؛ معلوم نیست.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.