تریلر Avengers 4 طی 24 ساعت نخست انتشار 289 میلیون بار دیده شد

بعد از ماه ها انتظار، کمپانی مارول استودیوز نخستین تریلر از قسمت چهارم فیلم سینمایی Avengers را منتشر کرد تا طرفداران منتظر بتوانند نخستین نگاه خودشان را به این فیلم شدیدا مورد انتظار داشته باشند. این تریلر نه تنها کمک کرد تا نگاهی اجمالی به فیلم داشته باشیم، بلکه عنوان رسمی آن را فاش نمود؛ مارول رسما تایید کرد که آخرین فیلم فاز سوم دنیای سینمایی مارول Avengers: Endgame نام دارد. اما، این فیلم مانند قسمت سوم که Avengers: Infinity War نام داشت هنوز از راه نرسیده اقدام به شکستن یک رکورد بزرگ و مهم کرده است.

تا ۲۴ ساعت قبل، نخستین تریلر فیلم سینمایی Avengers: Infinity War با ۲۳۰ میلیون بیننده عنوان “پربیننده ترین تریلر طی ۲۴ ساعت نخست انتشار” را در اختیار خودش داشت، اما حالا کمپانی Marvel Studios با انتشار یک گزارش فاش کرد که تریلر رسمی Avengers: Endgame طی ۲۴ ساعت نخست ۲۸۹ میلیون بار دیده شده است؛ مارول با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتری خودش ضمن تشکر از بزرگ ترین طرفدارانـش فاش نمود که تریلر فیلم Endgame اکنون عنوان “پربیننده ترین تریلر طی ۲۴ ساعت نخست انتشار” را در اختیار خودش گرفت است.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی Avengers 4 منتشر شد؛ بعلاوه عنوان فیلم!

اگر به لیست پربیننده ترین تریلرهای تاریخ طی ۲۴ ساعت نخست انتشار نگاه کنیم، چهار عدد از آنها به فیلم های کمپانی دیزنی یا شریکش مارول تعلق دارد؛ با نگاهی به لیست متوجه می شویم که نخستین تریلر فیلم Infinity War با ۲۳۰ میلیون بیننده طی روز نخست جایگاه دوم را در اختیار گرفته است، جایگاه سوم نیز به اولین تریلر فیلم لایو-اکشن The Lion King (شیر شاه) که طی ۲۴ ساعت نخست ۲۲۴٫۶ میلیون بار دیده شد تعلق دارد، این تریلر ماه قبل منتشر در اختیار طرفداران قرار گرفت. اما چهارمین تریلر پربیننده تاریخ به فیلم ترسناک IT (آن) محصول کمپانی وارنر بروس متعلق است که ۱۹۷ میلیون بار دیده شد، دومین تریلر Infinity War هم با ۱۷۹ میلیون بیننده طی روز نخست فعلا پنجمین تریلر پربیننده تاریخ است.

Avengers: Endgame

بدون شک، Avengers: Endgame یکی از انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ میلادی است که احتمالا تبدیل به یکی از پرفروش ترین فیلمهای تاریخ خواهد شد. چون این فیلم نه تنها به فاز سوم دنیای سینمایی مارول (MCU) پایان می دهد، بلکه یک ادامه مستقیم برای Avengers: Infinity War یکی از تماشایی ترین فیلم های تاریخ محسوب می شود، که در پایان آن دیدیم تانوس (با نقش آفرینی Josh Brolin) با تکمیل دستکش ابدیت خودش به زندگی نیمی از جمعیت جهان هستی پایان داد و بسیاری از شخصیتهای مورد علاقه ما را تبدیل به خاکستر کرد. حال تنها تعدادی از قهرمان های بزرگ MCU از جمله مرد آهنی (Robert Downey Jr.)، کاپیتان آمریکا (Chris Evans)، ثور (Chris Hemsworth)، هالک (Mark Ruffalo)، بیوه سیاه (Scarlett Johansson) و چشم شاهین (Jeremy Renner) زنده مانده اند تا از باقی مانده های دنیا دفاع کند. البته این بار شخصیت هایی مثل کاپیتان مارول و آنت-من (Paul Rudd) هم به جمع انتقامجوها پیوسته اند تا راهی برای نجات جهان پیدا کنند.

در نهایت باید اشاره کنیم که فیلم سینمایی Avengers: Endgame از تاریخ ۲۶ آوریل (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) روی پرده خواهد رفت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline