تریلر و پوستر رسمی Avengers 4 منتشر شد؛ بعلاوه عنوان فیلم!

کمپانی Marvel Studios همانطور که انتظار می رفت نخستین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Avengers: Endgame را منتشر کرد و استارت تبیلغات برای آخرین فیلم از فاز سوم دنیای سینمایی مارول را زد. کمپانی مارول در سال ۲۰۱۸ با روی پرده بردن فیلم های پرفروش Black Panther و Avengers: Infinity War به همراه Ant-Man and the Wasp دهمین سالگرد تولد دنیای سینمایی اختصاصی خودش را جشن گرفت. هر سه فیلم به طور تقریبی مورد پسند منتقدین و مخاطبین قرار گرفتند و در گیشه با فروشی نجومی روبرو شدند. حال چشم طرفداران مارول به سال ۲۰۱۹ دوخته شده تا سه فیلم دیگر از MCU را روی پرده ببرد؛ نخست فیلم سینمایی Captain Marvel که بطور رسمی کارول دانورز معروف به کاپیتان مارول را معرفی می کند، سپس Avengers: Endgame که به فاز سوم دنیای سینمایی مارول پایان می دهد و سپس Spider-Man: Far From Home که حکم یک آغاز را برای فاز چهارم MCU دارد.

حال، Avengers: Endgame بدون شک مورد انتظارترین فیلم کمپانی Marvel Studios در سال ۲۰۱۹ میلادی است. چون این فیلم نه تنها به فاز سوم MCU پایان می دهد، بلکه یک ادامه مستقیم برای Avengers: Infinity War یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ محسوب می شود، که در پایان آن دیدیم تانوس (با نقش آفرینی Josh Brolin) با تکمیل دستکش ابدیت خودش به زندگی نیمی از جمعیت جهان هستی پایان داد و بسیاری از قهرمان های مورد علاقه ما را تبدیل به خاکستر کرد. حال تنها تعدادی از قهرمان های بزرگ MCU از جمله مرد آهنی (Robert Downey Jr.)، کاپیتان آمریکا (Chris Evans)، ثور (Chris Hemsworth)، هالک (Mark Ruffalo)، بیوه سیاه (Scarlett Johansson) و چشم شاهین (Jeremy Renner) زنده مانده اند تا از باقی مانده های دنیا دفاع کند. البته این بار شخصیت هایی مثل کاپیتان مارول و آنت-من (Paul Rudd) هم به جمع انتقامجوها پیوسته اند.

مارول همانطور که انتظار داشتیم نخستین تریلر از فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: آخر بازی) را منتشر کرد تا بتوانیم نگاهی حداقل اجمالی به عظیم ترین فیلم مارول داشته باشیم؛ که به نمایش وقایع پس از بشکن تانوس می پردازد، زمانی که کره زمین نیمی از جمعیت خودش را از دست داده است. این تریلر همچمین تایید می کند کـه Avengers 4 با عنوان Endgame روی پرده خواهد رفت. البته از قبل طرفداران حدس زده بودند که فیلم چنین عنوانی خواهد داشت، اما تاکنون برادران روسو آن را تکذیب می کردند. از طرفی، این تریلر تایید می کند که تاریخ اکران Avengers: Endgame از ماه مِی به آوریل تغییر کرده است، اما روز دقیق را هنوز فاش نکـرده اند.

تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame را اکنون می توانید تماشا کنید:


البته تایید شده که Avengers: Endgame از تاریخ ۲۶ آوریل (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) روی پرده خواهد رفت. هنوز برای قضاوت زود به نظر می رسد، اما با توجه به تریلر می توانیم حدس بزنیم که فیلمی مهیج تر از Avengers 3 باشد و احتمالا در گیشه هم عملکرد بهتری از خودش خواهد داشت. البته همانطور که گفتیم هنوز نمی توانیم قضاوت کنیم و چیزی را حدس بزنیـم، ولی همیشه می توانیم به مارول امیدوار باشیم چون طی یک دهه گذشته بارها ثابت کـرده کـه بهترین تصمیم را می گیـرد.

این هم پوستر رسمی فیلم:

Avengers 4

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.