شایعه: فیلم Avengers 5 قرار است تابستان 2022 اکران شود

این روزها همه جا صحبت از Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) است، فیلمی که با ورودش به گیشه همانطور که انتظار داشتیم نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد و با استقبال مردم روبرو شد، بطوری که فروش جهانی آن اکنون به ۲٫۵ میلیارد دلار رسیده است. اما بدون در نظر گرفتن جنبه مالی قضیه، Endgame خودش را بعنوان یک فیلم فوق العاده و تحسین برانگیز نمایان کرده که در حقیقت حاصل زحمت بازیگران و عوامل پشت صحنه آن است.

البته Avengers: Endgame با وجود تمام خوبی هایی که داشت ما را مجبور به خداحافظی با تعدادی از چهره های بسیار دوست داشتنی دنیای سینمایی مارول کرد، این فیلم به داستان سنگهای ابدیت پایان داد و همزمان داستان تعدادی از شخصیت ها را به انتها رساند. Endgame در حقیقت دنیای سینمایی مارول را وارد یک عصر جدید کرد. اما بعد از تماشای این فیلم ما با سوال های بی پاسخ زیادی روبرو می شویم، یکی از این سوال ها در مورد Avengers 5 است!

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Avengers 4 اکنون دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما است!

سوال اینجاست؛ آیا بعد از اتفاق هایی افتاد ما یک روز شاهد تشکیل مجدد تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ خواهیم بود؟ سوالی که در حال حاضر نمی توانیم به آن پاسخ دقیقی دهیم. اما طبق شنیده ها، مارول قصد دارد این تیم را با چهره هایی جدید دوباره روی کار بیاورد، و همچنین یک شایعه تازه منتشر شده ادعا کرده که آنها مشغول توسعه فیلم جدید Avengers هستند. طبق همین شایعه، اعضای جدید تیم عبارتند از کیت بیوشاپ معروف به شاهین‌چشم (یا شاید لیلا دختر کلینت براتون که وی را در Endgame دیدیم)، هالک لینگ، آیرون لد، وطن پرست (Patriot)، ویژن (البته نه نسخه قبلی)، ویکن (Wiccan) و کسندرا لنگ (معروف به Stature).

اگر به یاد داشته باشید ما این شایعه را دی ماه سال گذشته هم شنیدیم، ولی چون هنوز Endgame را ندیده بودیم چندان منطقی به نظر نمی رسید، ولی حال با توجه به پایان بازی و اینکه بسیاری از اعضای سابق تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ قرار است صاحب سریال های انفرادی شوند (از جادوگر سرخ و ویژن گرفته تا فالکون، سرباز زمستان و شاهین‌چشم)، بعید نیست مارول شخصیت های جدیدی را روی کار بیاورد و تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ را با چهره هایی تازه به سینما بازگرداند. به هر حال شایعه شده که در تابستان سال ۲۰۲۲ (هفتم مرداد ۱۴۰۱) شاهد اکران Avengers 5 خواهیم بود.

فیلم Avengers 5

ما در فیلم Endgame با کیسی لنگ دختر مرد مورچه‌ای آشنا شدیم که به دنبال یک سری وقایع [بخاطر اسپویلر توضیح بیشتری نمی دهیم] اکنون می تواند به پدر خودش کمک کند، حتی شاید در فیلم Ant-man 3 شاهد وقوع این اتفاق باشیم و با یک تیم پدر دختری باحال روبرو شویم. در طرف دیگر هم کلینت براتون را داریم که به دختر خودش آموزش تیراندازی می دهد، دختری که می تواند شاهین‌چشم آینده MCU باشد، و شاید مارول بزودی کیت بیوشاپ را وارد این فرانچایز کند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از Doctor Strange 2 و Guardians of the Galaxy Vol. 3

البته ۲۰۲۲ خیلی هم دور نیست، و بعید به نظر می رسد که مارول بتواند طی تنها سه سال تمام این شخصیت جوان نامبرده شده را معرفی کند، به همین دلیل شایعه جدید ممکن است هرگز تبدیل به حقیقت نشود، و شاید این اتفاق کمی دیرتر بیافتد. البته ممکن است در Avengers 5 شاهد حضور پررنگ شخصیت هایی مثل کاپیتان مارول، مرد عنکبوتی، پلنگ سیاه و دکتر استرنج باشیم، و در کنارش هم این قهرمان های جدید معرفی شوند. این احتمال وجود دارد که مارول از قسمت پنجم Avengers برای معرفی چند قهرمان جدید استفاده کند.

با این حساب، در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست اما بزودی خبرهای دقیق تری در رابطه با آینده MCU منتشر می شود، پس خیلی زود می توانیم قاطعانه در مورد Avengers 5 و دیگر فیلم های در حال توسعه مارول صحبت کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.