باکس آفیس: Avengers 4 طی اولین روز اکران در چین 100 میلیون دلار فروخت!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) طی اولین روز اکران در کشور چین توانسته ۱۰۰ میلیون دلار بفروشد؛ اکران در چین دو روز زودتر و از چهارشنبه آغاز شد، این شروع قدرتمند نه تنها می تواند به Endgame کمک کند تا تبدیل شود به پرفروش ترین فیلم تاریخ، بلکه می تواند آن را تبدیل کند بـه موفق ترین فیلم هالیوودی در کشور چین.

فیلم ابرقهرمانی جدید کمپانی دیزنی اولین روزش در کشور چین را با فروش ۱۰۷٫۲ میلیون دلاری به پایان رساند، که نشان می دهد مردم به شدت مشتاق تماشای این فیلم به شدت مورد انتظار هستند. پیش بینی شده که Avengers: Endgame قرار است رکورد “بزرگ ترین افتتاحیه بین المللی تاریخ سینما” را بشکند و طی افتتاحیه حدود ۹۰۰ میلیون دلار بفروشد، که با توجه به این شروع قدرتمند در چین به نظر می رسد پیش بینی قرار است تبدیل به واقعیت شود. باید اشاره کنیم که Endgame اکنون رکورد “پرفروش ترین روز افتتاحیه در کشور چین” را در اختیار خودش گرفته است.

همچنین بخوانید | امتیاز راتن تومیتوز فیلم Avengers: Endgame فاش شد!

فیلم Endgame قبل از شروع اکران در چین، یک رکورد دیگر را هم در این کشور شکسته بود: رکورد بیشترین پیش فروش بلیط با ۱۱۰ میلیون دلار فروش تا قبل از شب سه شنبه و ورود به گیشه های چین. پیش از این رکورد پیش فروش با ۵۹٫۶ میلیون دلار در اختیار Monster Hunt 2 قرار داشت. پیش بینی شده که Endgame می تواند ۳٫۵ میلیارد رنمینبی در چین بفروشد، معادل ۵۲۱ میلیون دلار. این فروش آن را تبدیل به پرفروش ترین فیلم خارجی در کشور چین می کند، و همچنین چهارمین فیلم پرفروش تاریخ این کشور؛ پشت سر Wolf Warrior II (با فروش ۵٫۶۸ میلیارد رنمینبی)، The Wandering Earth (فروش ۴٫۶۶ میلیارد رنمینبی)، و Operation Red Sea (فروش ۳٫۶۵ میلیارد رنمینبی).

Avengers: Endgame

تا این لحظه، پرفروش ترین فیلم خارجی در کشور چین The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) محصول سال ۲۰۱۷ بوده است که ۳۹۳ میلیون دلار در این کشور فروخت. در چین هر فیلم تنها چهار هفته فرصت برای فروش دارد، اما اگر فروش آن بالا باشد ممکن است چند روز وقت اضافه بگیرد. باید اشاره کنیم که Avengers: Infinity War سال گذشته طی سه روز نخست اکران در چین ۱۹۱ میلیون دلار فروخته بود و در نهایت به مجموع فروش ۳۶۰ میلیون دلاری دست یافت، تبدیل شد به یازدهمین فیلم پرفروش در تاریخ این کشور.

همچنین بخوانید | قسمت سوم Guardians of the Galaxy موردانتظارترین فیلم آینده مارول است!

فیلم Endgame کار خودش را با رکوردشکنی در چین آغاز کرد، اکران در ایالات متحده و بسیاری از دیگر کشورهای جهان هم از فردا (جمعه) آغاز می شود. با توجه به حساس بودن داستان این فیلم، و اینکه اهمیت فراوانی در دنیای سینمایی مارول دارد، اصلا عجیب نیست که همه مارولی ها مشتاق تماشای آن باشند. و البته عاشقان ژانر ابرقهرمانی غیرممکن است بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ را از دست بدهند! — فیلمی که در آن [اسپویلر ممنوع]!!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.