پسر نوجوان مرموزی که در پایان Avengers: Endgame حضور دارد دقیقا کیست؟

خطر اسپویلر: قبل از خواندن این گزارش خطر لو رفتن داستان را در نظر بگیرید!

طرفداران وقتی که تماشای Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) را بـه پایان می رسانند سالن سینما را با ده ها سوال بی پاسخ ترک می کنند، در واقع این اصلا عجیب نیست و مارول دوست دارد طرفداران خودش را همیشه در جستجوی رسیدن به پاسخ ها نگه دارد. در مورد Endgame هم بیشترین سوال مربوط به این است که وقایع آن چه مفهومی برای آینده دنیای سینمایی مارول (MCU) دارد. در میان تمام این سوال ها، احتمالا برای بعضی ها جالب است بدانند نوجوان بلوند و قد بلندی که در مراسم خاکسپاری تونی استارک حضور دارد دقیقا چه کسی است.

بعد از فداکاری تونی استارک و کشته شدنش، تمام قهرمان ها و شخصیت های مشهور MCU برای ادای احترام به او در مراسم ختم وی حضور پیدا می کنند، بنابراین شاهد حضور شخصیت ها بصورت گروهی هستیم؛ زن عمو می در کنار پیتر پارکر دیده می شود، اسکات لنگ با خانواده خودش در مراسم حاضر شده، در گوشه ای دیگر جادوگر سرخ، شاهین و باکی حضور دارند. ماریا هیل و نیک فیوری هم خودشان را به مراسم رسانده اند، اما در این میان پسر نوجوانی به تنهایی ایستاده است.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Avengers: Endgame چقدر هزینه داشته است؟

این پسرک نوجوان گذشته مشترکی با تونی استارک دارد، او هارلی کینر (با نقش آفرینی تای سیمپکینز) است که اگـر به یاد داشته باشید در فیلم Iron Man 3 به مرد آهنی کمک کرده بود. ما مدتها قبل شنیده بودیم که تای سیمپکینز قرار است در فیلم Avengers: Endgame حضور داشته باشد، اما این خبر توسط کسی تایید نشد. تا اواسط دی ماه سال گذشته که نام این بازیگر را در میان عوامل Endgame مشاهده کردیـم، حالا هم که خودش را درون فیلم دیده ایم.

هارلی کینر

ما با هارلی در قسمت سوم Iron Man محصول سال ۲۰۱۳ آشنا شدیم؛ یک پسر جوان که با مادر مجردش زندگی می کند، آنها خانه ای در ایالت تنسی دارند. بعد از اینکه تونی خانه و زندگی خودش را از دست می دهد و لباسش دچار مشکل می شود که در نهایت سقوط می کند، بطور اتفاقی پا به انباری آنها می گذارد و با هارلی آشنا می شود. این پسر جوان در طول وقایع فیلم به تونی کمک می کند و در نهایت هم هدیه بزرگی نصیبش می شود!!

همچنین بخوانید | فیلم Avengers 4: تونی استارک و نبیولا توسط [اسپویلر] نجات پیدا می کنند!

زمانی که اسکات و کاپیتان آمریکا با ایده سفر در زمان خودشان سراغ تونی می آیند، او به همکاری با آنها را رضایت نمی دهد چون پنج سال از بشکن تانوس گذشته و اکنون صاحب یک دختر، و خانواده ای که همیشه به دنبالش بوده شده است. اما زمانی که عکس پیتر پارکر را مشاهده می کند، متوجه می شود که فقط پدر دختر خودش نیست و باید برای نجات بقیه تلاش کند. در نهایت هم برای محافظت از کسانی که دوستشان دارد (از جمله هارلی)، تصمیم می گیرد که جان خودش را فدا کند. اما بدون شک او تاثیر فراوانی بر روی زندگی هارلی گذاشته، ما نمی دانیم مارول چه برنامه ای برای این شخصیت دارد اما بعید نیست باز هم وی را ببینیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.