تایید شد: Avengers 4 طولانی ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است!

کارگردان های Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) بطور رسمی تایید کردند که این فیلم بیشتر از ۳ ساعت طول دارد، همانطور که ما انتظار داشتیم. Endgame قرار است به سومین فاز از دنیای سینمایی مارول (MCU) پایان دهد و یک نتیجه نهایی باشد برای حوادث ده سال گذشته این فرانچایز، داستانی که در سال ۲۰۰۸ با فیلم Iron Man (مرد آهنی) آغاز شد. فیلم Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) که سال گذشته روی پرده رفت استارت این پایان را زد و همه طرفداران را تشنه اطلاع پیدا کردن از سرنوشت شخصیت های مارولی نگه داشت!

تانوس دستکش ابدیت را تکمیل کرد و تنها یک بشکن زد، سپس نیمی از مردم جهان تبدیل به خاکستر شدند؛ حال تنها شش عضو اصلی تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ و تعدادی از دوستات جدیدشان باقی مانده اند و باید برای برگرداندن افراد خاکستر شده تلاش کنند. Marvel Studios طی یک سال گذشته تمام تلاش خودش را کرد تا جلوی افشای اطلاعات را بگیرد و نگذاشت چیزی مهم در مورد حوادث فیلم Avengers: Endgame فاش شود. صحناتی که در تریلر و کلیپ ها هم به نمایش گذاشته شده خودشان سوال برانگیز هستند و اصلا معلوم نیست که واقعی باشند. اما در حالی که همه طرفداران دوست دارند از نتیجه نهایی این بازی مطلع شوند و ببینند که چه اتفاقی برای قهرمان های موردعلاقه آنها می افتد، یک سوال بزرگ دیگر مدت زمان فیلم Avengers: Endgame است. که جو و آنتونی روسو از مدت ها قبل نوید سه ساعته بودن این فیلم را به طرفداران می دادند، ولی حالا آن را رسما تایید کرده اند.

همچنین بخوانید | فیلم Avengers: Endgame قرار است رکورد ﺑﺰﺭﮒترین افتتاحیه باکس آفیس بین المللی را بشکند!

برادران روسو به تازگی صحبتی داشته اند با وبسایت Comicbook که طی آن تایید کرده اند Avengers: Endgame سه ساعت و ۵۸ ثانیه طول دارد. این خبر در حالی منتشر شده که مدت زمان فیلم ۳ ساعت و ۲ دقیقه اعلام شده بود، پس آیا چیزی تغییر کرده است؟ خب، ۱۰۰ درصد. اینطور که گفته شده هیچکدام از صحنات فیلم حذف نشده اند و فقط سرعت تیتراژ پایانی را بالاتر برده اند که در نتیجه ۱ دقیقه و ۲ ثانیه از مدت زمان Endgame کم کرده است. این خبر بطور رسمی تایید می کند که Avengers: Endgame طولاتی ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است.

Avengers 4

البته اینکه می شنویم برادران روسو سه ساعته بودن فیلم Avengers: Endgame را تایید کرده اند اصلا غافلگیرکننده نیست چون مدتهاست که نوید چنین چیزی را به مـا داده اند. ما تا این لحظه فقط موفق به تماشای ۵ تا ۷ دقیقه از این فیلم شده ایم [بواسطه تریلرهای رسمی] پس در واقع هیچ اطلاعات دقیقی در مورد Endgame نداریم. از طرفی تایید شده که تمام صحنات به نمایش گذاشته شده در کلیپ ها و تریلرها مربوط به ۲۰ دقیقه نخست فیلم می شود، پس دیگر خودتان حساب کنید که تا چه اندازه بر روی فاش نشدن داستان حساس هستند.

همچنین بخوانید | فیلم Avengers 4 صاحب ۳۲ پوستر جدید از شخصیت های زنده و مرده شد؛ به پایان بازی رسیده ایم!

پس اگر از مشتاقان تماشای Avengers: Endgame هستید خودتان را برای سه ساعت از هیجان انگیز و نفسگیرترین لحظات عمر خودتان آماده کنید. این مدت زمان طولانی احتمالا در نهایت به نفع فیلم تمام شود و طرفداران را برای تماشای آن مشتاق تر کند. همانطور که می دانید Endgame قرار است از ۲۶ آوریل (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت) پا به گیشه بگذارد، اما آنهایی که امکان تماشا در سینما را ندارند باید تا اواسط تابستان صبر کنند.

اینطور که گفته شده Avengers: Endgame بهترین فیلم ساخته شده توسط مارول است، که در حال حاضر نمی توانیم نظری در مورد این ادعا بدهیم ولی بزودی همه چیز معلوم می شود!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. احمد عابدی استان مشهد - شهرستان تربت جام می گوید

    سه ساعت نه تنها طولانی ترین فیلم مارول هستش بلکه طولانی ترین فیلم تاریخ هستش بنظر من ….و من موندم توی این سه ساعت روند داستان چطوری میخواهد پیش برود ….جوری که قبلنا تست ازمایشی برای مردم فیلم انتقام جویان اخرین بازی گذاشته شده بود نظر تما شا چی ها مثبت بوده انقدر غرق تما شا هیجان فیلم قرار گرفته بودند که سالن سینما را ترک نکردند که برن دستشویی ….باید منتظر موند ولی شکی نیست که ترافیک اینترنت ایران و امار بالا ترین دانلود در ایران همین فیلم هستش ….۸۰ میلیون جعمیت به محض نخسه بلوری انتقام جویان اخرین بازی دانلود می کنند …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.