تریلر بعدی Avengers: Endgame چه زمانی منتشر می شود؟

بعد از چندین ماه انتظار، مارول با لطفی که نسبت به طرفداران داشت عنوان قسمت چهارم Avengers را فاش کرد و نخستین تریلر رسمی آن را در اختیار آنها قرار داد. طرفداران بسیار مشتاق در سراسر جهان استقبالی شگفت انگیز و گسترده از این تریلر داشتند و آن را در عرض ۲۴ ساعت تبدیل به پربیننده ترین تریلر تاریخ کردند. مارول همچنین تاریخ اکران Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) را تغییر داد و قرار است آن را چند روز زودتر روی پرده ببرد. باید اشاره کنیم یکی از دلایل به شدت مورد انتظار بودن Endgame این است که یک ادامه مستقیم برای Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) می باشد و البته مهم تر اینکه آخرین فیلم از فاز سوم MCU (دنیای سینمایی مارول) است.

ما تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ را جایی رها کردیم که تانوس دستکش ابدیت را تکمیل کرده بود و با بشکن خودش نیمی از مردم جهان را تبدیـل کرد به خاکستر، از جمله تعداد زیادی از قهرمان های بزرگ دنیای سینمایی مارول. حال فقط تعدادی از اعضای گروه ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ باقی مانده اند (مرد آهنی، ثور، کاپیتان آمریکا، بیوه سیاه و هالک)، راکت راکون هم تنها عضو زنده مانده از گروه نگهبانان کهکشان است. ما هنوز بطور دقیق از داستان Avengers: Endgame اطلاع نداریم، اما انتظار می رود درباره تلاش باقی مانده ها برای بازگرداندن خاکستر شده ها باشد. در این میان شخصیت هایی مثل چشم شاهین، آنت-من و کاپیتان مارول هم در فیلم نقش مهمی را ایفا خواهند کرد.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی Avengers 4 منتشر شد؛ بعلاوه عنوان فیلم!

فیلم سینمایی Avengers: Endgame قرار است ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد، Avengers: Infinity War نیز ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ روی پرده رفته بود، نخستین تریلر Endgame هم تقریبا زمانی منتشر شد که تریلر رسمی Infinity War سال قبل منتشر شده بود؛ تریلر Infinity War در ۲۹ نوامبر ۲۰۱۷ به دست ما رسید و تریلر Endgame هفتم دسامبر. حال سوال اینجاست که ما چه زمانی می توانیم دومین تریلر رسمی Avengers: Endgame را تماشا کنیم؟ با توجه به اینکه تریلر دوم Infinity War در روز شانزدهم مارس ۲۰۱۷ (پنجشنبه ۲۶ اسفند) به دست طرفداران رسیده بود، می توانیم اواخر سال ۹۷ منتظر دومین تریلر رسمی Avengers: Endgame باشیم.

Avengers: endgame

فیلم های سینمایی معمولا صاحب سه تریلر می شوند، اما با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران Avengers: Endgame باقی نمانده، به احتمال قوی مثل Avengers: Infinity War فقط دو تریلر رسمی از آن منتشر خواهد شد، البته در کنار چند پرومو و تبلیغ تلویزیونی. با این حساب اواخر ۹۷ یا اوایل ۹۸ موفق به تماشای دومین تریلر رسمی Endgame خواهیم شد، سپس یک ماه باقی مانده را باید با تیزرهای کوتاه سر کنیم تا زمانی که خود فیلم پا به گیشه بگذارد و سپس به دست ما برسد!

همچنین بخوانید | تریلر Avengers 4 طی ۲۴ ساعت نخست انتشار ۲۸۹ میلیون بار دیده شد!

در انتها باید اشاره کنیم که فیلم سینمایی Avengers: Endgame از تاریخ ۲۶ آوریل (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) روی پرده خواهد رفت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline