فیلم Avengers: Infinity War بطور رسمی 2 میلیارد دلاری شد!

همانطور که همه ما انتظار داشتیم و تحلیلگران هم پیش بینی کرده بودند، مجموع فروش بین المللی فیلم سینمایی ابرقهرمانی Avengers: Infinity War کمپانی مارول استودیوز و دیزنی، که در واقع یکی از ﺑﺰﺭﮒترین فیلم های ابرقهرمانی تاریخ است، از مرز ۲ میلیارد دلار عبور کرد؛ ما طی روز گذشته با انتشار یک گزارش گفتیم که فیلم Avengers: Infinity War بزودی ۲ میلیارد دلاری می شود و حالا شد!!

طی روز گذشته، مجموع فروش بین المللی Infinity War از مرز ۲ میلیارد دلار عبور کرد؛ ما انتظار داشتیم که تا پایان روز یکشنبه این اتفاق رخ دهد، اما اینطور نشد. مجموع فروش جنگ ابدیت برادران روسو طی روز یکشنبه به ۱٫۹۹ میلیارد دلار رسید، در روز دوشنبه ۹۲۱ هزار دلار دیگر فروخت (۲۱% کاهش نسبت به دوشنبه هفته قبل)، و سپس مجموع فروش از ۲ میلیارد دلار عبور کرد. Infinity War ظرف ۴۸ روز به چنین فروشی رسید و تاریخ ساز شد.

مجموع فروش این فیلم در آمریکای شمالی (U.S) اکنون به حدود ۶۵۶ میلیون دلار رسیده است، پس تا روز جمعه یا شنبه می تواند در چارت داخلی از Titanic (با مجموع فروش ۶۵۹ میلیون دلاری) عبور کند. Avengers: Infinity War در واقع حکم یک پایان را برای دنیای سینمایی مارول دارد و نتیجه حوادث ده سال گذشته این فرانچایز است، طی چند ماه آینده نیز دو فیلم Ant-Man and the Wasp و Captain Marvel روی پرده می روند که به روایت وقایعی قبل از حوادث جنگ ابدیت می پردازند. باید اشاره کنیم Infinity War اکنون چهارمین فیلم در تاریخ سینمای جهان است که توانسته ۲ میلیارد دلار بفروشد، همچنین ﭘﺮﻓﺮﻭﺵ و بزرگﺗﺮﯾﻦ فیلم ابرقهرمانی دنیاست.

همچنین بخوانید: فیلم ترسناک Hereditary با وجود نقدهای مثبت به دل مخاطبین ننشست

مجموع فروش خارج از خاک Avengers 3 تا روز یکشنبه ۱٫۳۴۴ میلیارد دلار بوده است — هنوز ارقام جدید توسط باکس آفیس اعلام نشده — که ۳۵۳ میلیون دلار آن از چین بدست آمده، به عبارتی سومین فیلم هالیوودی پرفروش در این کشور؛ فیلم Furious 7 و Fate of the Furious با فروش ۳۹۲ میلیون دلاری دو عنوان هالیوودی پرفروش در کشور چین هستند. با عبور از Titanic در آمریکای شمالی، Infinity War تبدیل میشود به چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای آمریکا و پشت سر Black Panther (با فروش ۶۹۹ میلیون دلاری)، Avatar (با فروش ۷۶۰ میلیونی) و Star Wars: The Force Awakens (با فروش ۹۳۷ میلیون دلاری) قرار می گیرد.

اما این پایان مسیر نیست و Infinity War هنوز حدود سه هفته برای هنرنمایی وقت دارد و شاید طی همین مدت شاید کوتاه باز هم چند رکورد تازه را به نام خودش ثبت کرد!!

منبع: Forbes

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.