مجموع فروش داخلی Infinity War به 500 میلیون دلار رسید!

طبق تازه ترین آمار منتشر شده، مجموع فروش فیلم سینمایی Avengers: Infinity War در آمریکای شمالی اکنون از مرز ۵۰۰ میلیون دلار گذشته است، و در واقع دومین فیلم سریع تاریخ در رسیدن بـه چنین فروشی می باشد. فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) همیشه در میان عناوین پرفروش سال قرار می گیرند، اما Infinity War پا فراتر از این حرف ها گذاشته و با زدن رکوردهایی در سینمای آمریکا و همچنین سراسر جهان تبدیل به یکی از موفق ترین آثار سینمایی تاریخ شده است. اما در حال حاضر جنگ ابدیت یک چالش بزرگ را در پیش دارد؛ رسیدن به فروش بین المللی ۲ میلیارد دلاری و تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین فیلمهای تاریخ جهان.

فیلم مارولی جدید آنتونی و جو روسو، ممکن است نتواند مجموع فروش بین المللی Avatar را پشت سر بگذارد، اما در سینمای آمریکا می تواند رکوردهایی را از خودش بجا بگذارد، مثلا تبدیل به پرفروش ترین فیلم U.S شود. حداقل افتتاحیه رکوردشکن Infinity War در خاک کشورش نشان داد که می تواند تبدیل به یکی از پرفروش های ایالات متحده شود — و حتی خودش را به Avatar و Star Wars: The Force Awakens برساند.

حال طبق یک گزارش تازه منتشر شده، فیلم Avengers: Infinity Warطی روز جمعه در آمریکا ۱۶ میلیون دلار فروخت و مجموع فروش داخلی آن به ۵۰۲ میلیون دلار رسید، در واقع دومین فیلم پرسرعت تاریخ در رسیدن به چنین فروشی. Infinity War طی پانزده روز نمایش به این فروش دست یافتـه، در صورتی که Star Wars: The Last Jedi شانزده و Black Panther هفده روزه توانستند به فروش ۵۰۰ میلیون دلاری در خانه خودشان برسنـد. البته رکورد سریع ترین هنوز در اختیار فیلم The Force Awakens جنگ ستارگان قرار دارد که طی تنها ۱۰ روز نمایش ۵۴۰ میلیون دلار فروخت. طبق پیش بینی ها، مجموع فروش داخلی Infinity War با پایان یافتن سومین تعطیلات آخرهفته اکرانـش به ۵۴۶ میلیون دلار می رسد، که تبدیل می شود به هشتمین فیلم پرفروش در تاریخ آمریکـا، و The Dark Knight را هم پشت سر می گذارد.

همچنین بخوانید: سریال iZombie برای فصل پنجم تمدید شد

جنگ ابدیت

فیلم Infinity War در خارج از خاک آمریکا تاکنون ۸۰۰ میلیون دلار فروخته است، و خیلی زود یک میلیاردی می شود. البته مجموع فروش بین المللی این فیلم تاکنون ۱٫۲۹ میلیارد دلار بوده است. طبق عملکرد فیلم و ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽهای اخیر، این امکان وجود دارد که مجموع فروش Infinity War در نهایت از مرز ۲ میلیارد دلار عبور کند. از طرفی اکران این فیلم در چین آغاز شده و طرفداران چینی بدون شک نقش مهمی را در عملکرد تجاری فیلم جدید مارول ایفا خواهند کرد. اما در حال حاضر فقط مـی توانیم بگوییم Infinity War بدون شک پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۸ و یکی از موفق ترین عناوین تاریخ خواهد بود.

منبع: Variety

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.