فروش بین المللی Avengers: Infinity War از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد!

مجموع فروش بین المللی فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﺟﻨﮓ ﺍﺑﺪﯾﺖ) قرار است با پایان یافتن دومین تعطیلات آخرهفته اکرانش، از مرز یک میلیارد دلار عبور کند — البته آمار فروش در روز شنبه هنوز اعلام نشده، اما در حقیقت Infinity War اکنون یک میلیارد دلاری شده است؛ یعنی سریع ترین فیلم تاریخ در رسیدن به فروش یک میلیارد دلاری. از همان روزی که فیلم جدید مارول استودیوز پا به گیشه گـذاشت، شروع کرد به شکستن رکوردهایی که شاید تا سالها رقیبی برای به دست آوردن آنها ظاهر نشود — البته سال بعد Avengers 4 از راه می رسد، سپس هم Avatar 2.

این فیلم بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ ایالات متحده را با ۲۵۷٫۶ میلیون دلار رقم زد، و طی سه روز نخست اکران خودش در سراسر جهان ۶۴۰٫۵ میلیون دلار فروخت، و رکورد بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ سینمای جهان را هم به نام خودش ثبت کرد. اخیرا نیز در میان پرفروش ترین فیلم های سال ۲۰۱۸ قرار گرفته و اینطور که به نظر می رسد طی چند روز آینده قرار است گیشه امسال را شخصا فتح کند. فیلم سینمایی Deadpool 2 (ددپول) تا ۱۲ روز دیگر از راه می رسد و به Infinity War فرصتی برای پرفروش بیشتر داده است.

حال رسیدن به چنین فروشی در حالی است که اکران آن هنوز در کشور تاثیرگذاری مثل چین (که پنج روز دیگر شروع می شود) آغاز نشده است. با توجه به اینکه طرفداران برای تماشای نتیجه ده سال گذشته دنیای سینمایی مارول به گیشه ها هجوم آورده اند، تمام نشانه ها تایید می کنند که Infinity War سریع تر از تمام فیلم های تاریخ توانسته به چنین فروش دست یابـد. تنها بعد از ده روز نمایش، این فیلم یک میلیاردی می شود!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Variety، فیلم Infinity War با پایان یافتن روز یکشنبه، یک میلیارد دلاری می شود، البته به لطف فروش ۱۲۲ میلیون دلاری طی دومین تعطیلات آخرهفته اکران در آمریکا، و استقبال بین المللی طرفداران. با این حساب، فروش فیلم جدید تنها بعد از ده روز نمایش از رقم ۱ میلیارد دلار عبور می کنـد، که فیلم Star Wars: The Force Awakens بعد از ۱۲ روز توانست به آن برسد. مجموع فروش بین المللی این فیلم تا پایان روز شنبه بـه ۹۷۴٫۵ میلیون دلار رسید، و گفته شده که تا دو روز دیگر پا فراتر از یک میلیارد دلار می گذارد.

اینکه می شنویم Avengers 3 قرار است خیلی زود به باشگاه یک میلیاردی ها بپیوندد واقعا خوشحال کننده است، Black Panther (پلنگ سیاه) که اوایل سال جاری میلادی روی پرده رفت، به لطف مجموع فروش بین المللی خودش اکنون در میان اعضای باشگاه یک میلیاردی ها جای دارد. اما اکنون سوال بزرگ این است که آیا این فیلم می تواند سپس به باشگاه ۲ میلیاردی ها هم بپیوندد؟ این باشگاه فقط سه عضو دارد که تمام آنها را به خوبی می شناسید؛ قسمت اول Avatar، فیلم به یادماندنی Titanic و همچنین Force Awakens. پس رسیدن به چنین جایگایی چندان راحت نیست!

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با آمار فروش فیلم Avengers: Infinity War باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline