باکس آفیس: Infinity War اکنون هشتمین فیلم پرفروش تاریخ آمریکاست

تنها بعد سه هفته نمایش در سینما، Avengers: Infinity War اکنون در بین ده فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایالات متحده قرار گرفته است. این فیلم که در ماه آوریل پا به گیشه گذاشت، از همان لحظه نخست شروع کرد به شکستن رکوردهای مختلف ها، مهم ترین رکوردی را که توانست به نام خودش ثبت کند، پرفروش ترین افتتاحیه تاریخ آمریکا و سینمای جهان بوده است. مجموع فروش بین المللی Infinity War قبل از اینکه پا به کشور چین بگذارد از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده بود!

عملکرد Infinity War تاکنون عالی و فراتر از انتظار بوده است و انتظار داریم که همینطور با قدرت ادامه دهد و در چارت های مختلف به سمت اوج حرکت کند. قسمت سوم Avengers نمی تواند خودش را به جایگاه نخست پرفروش ترین فیلم های تاریخ جهان برساند — که اکنون در اختیار فیلم Avatar قرار دارد — اما این قدرت را دارد که جایگاه دوم یا حداقل سوم را تصاحب کند. اگر کمی صبر کنیم معلوم می شود.

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده توسط باکس آفیس، Infinity War در سومین تعطیلات آخرهفته اکران خودش ۶۱٫۸ میلیون دلار فروخت و مجموع فروش داخلی آن به ۵۴۷٫۸ میلیون دلار رسید — The Force Awakens در سومین تعطیلات آخرهفته اکران ۹۰ میلیون دلار فروخته بود. چند روز قبل پیش بینی شده بود که قسمت سوم Avengers بزودی از The Dark Knight (با فروش داخلی ۵۳۴٫۸ میلیون دلاری) جلو می زند، و حالا همینطور شد، با این حساب جنگ ابدیت اکنون هشتمین فیلم پرفروش تاریخ U.S است. فیلم بعدی که باید از آن بگذرد Star Wars: The Last Jedi می باشد که در خاک کشورش ۶۲۰٫۱ میلیون دلار فروخته است. باید اشاره کنیم که Infinity War بعد از ۱۷ روز نمایش به فروش داخلی ۵۴۷ میلیون دلاری رسیده است، در حالی که فیلم قبلی مارول، Black Panther بعد از حدود ۲۲ روز به چنین فروشی رسیده بود، در نهایت هم در خاک کشورش مجموعا ۶۹۶٫۱ میلیون دلار فروخت.

این فیلم، اکنون در گیشه بین المللی با مجموع فروش ۱٫۶ میلیارد دلاری از فیلم های Black Panther، قسمت دوم Avengers و همچنین The Avengers پیشه گرفته است؛ با این حساب دنیای سینمایی مارول اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ را در اختیار دارد.

همچنین بخوانید: ﻓﯿﻠﻢبرداری Shazam رسما به پایان رسید

با این حساب، مارول اکنون سه فیلم از ده عنوان پرفروش تاریخ آمریکا را در اختیار دارد (Black Panther، در کنار The Avengers و Infinity War)، در حالی که کمپانی دیزنی صاحب شش فیلم از این ده فیلم است (عناوین مارول در کنار سه قسمت از فرانچایز Star Wars). در حال حاضر تمام نگاه ها به Infinity War دوخته شده و دوست داریم بدانیم که در نهایت چقدر می فروشد، مخصوصا با توجه به اینکه بزودی باید با Deadpool 2 و Solo: A Star Wars Story روبرو شود. برای هر دو فیلم یک افتتاحیه آمریکایی ۱۵۰ میلیون دلاری پیش بینی شده که قطعا بر روی اکران جنگ ابدیت تاثیر خواهد گذاشت، ولی نه زیاد.

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline