باکس آفیس آمریکا: تانوس با یک بشکن تایتانیک را خاکستر کرد!

در چارت ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های تاریخ ایالات متحده، اکنون فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) از سد Titanic (تایتانیک) هم عبور کرده است. فیلم Infinity War که یک نتیجه برای وقایع ده سال گذشته دنیای سینمایی مارول می باشد، همانطور که انتظار داشتیم وقتی پا به گیشه گذاشت با استقبال خیلی خوبی از سوی طرفداران روبرو شد. این فیلم تمام قهرمانان دنیای سینمایی مارول را دور هم جمع کرد، بین مخاطب و منتقد هم فرقی نبود، چون همه از تماشای کاری که برادران روسو انجام دادند لذت بردند؛ در نتیجه Infinity War به مجموع فروش بین المللی ۲ میلیارد دلاری رسید و تبدیل شد به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم ابرقهرمانی تاریخ، و البته چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایالات متحده.

فیلم Infinity War از لحظه ورودش به گیشه شروع کرد به جابجا کردن رکوردهای مختلف، بنابراین برای همه جالب بود که بدانند حکایت اکران این فیلم در نهایت به کجا ختم می شود. Avengers 3 با تمام عظمتی که دارد نتوانست در گیشه آمریکا بیشتر از اولین فیلم ۲۰۱۸ مارول، Black Panther (پلنگ سیاه) بفروشد، اما نسبت به دیگر فیلم های چند سال اخیر فروش خیلی بالایی را تجربه کرده است. باید اشاره کنیم که این فیلم اکنون از روی پرده پایین آمده و در هیچکدام از سینماهای USA اکران نمی شود.

همچنین بخوانید: اخراج جیمز گان می تواند بر روی Avengers 4 هم تاثیر بگذارد!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی باکس آفیس، اکران Infinity War بطور رسمی در روز ۱۳ دسامبر به پایان رسیده است. این فیلم در حالی گیشه را ترک کرد که مجموع فروش داخلی آن به ۶۷۸٫۸ میلیون دلار رسیده بود، یعنی حدود ۲۰ میلیون دلـار بیشتر از مجموع فروش فیلم درام-رمانتیک Titanic به کارگردانی جیمز کامرون. Infinity War اکنون چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایالات متحده است و پشت سر سه فیلم Star Wars: The Force Awakens (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎن: ﻧﯿﺮﻭ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ)، Avatar (آواتار) و Black Panther قرار گـرفته.

Avengers 3

قطعا برای شما هم عجیب است که Infinity War نتوانسته تبدیل به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم ۲۰۱۸ آمریکا شود، اما همین فروشی که به دست آورده هم واقعا عالی و کم نظیر است. طـی ده سال گذشته، کمپانی مارول ثابت کرده که بزرگ ترین فرانچایز سینمایی جهان را در اختیار دارد، مخصوصا طی چند سال اخیر که MCU بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته است. ولی Infinity War و Black Panther به حقیقت ۲۰۱۸ را تبدیل به موفق ترین سال مارول کردند. جنگ ابدیت در گیشه بین المللی به مجموع فروش ۲٫۰۴۶ میلیارد دلاری دست یافت و اکنون از آن بعنوان چهارمین فیلم پرفروش تاریخ جهان یاد می شود.

همچنین بخوانید: تاریخ انتشار نسخه بلوری Ant-Man and the Wasp اعلام شد

البته باید اشاره کنیم که فروش بالای Infinity War کاملا قابل انتظار بود، چون مارول طی ده سال گذشته تعدادی زیادی از عاشقان سینما را تبدیل کرد به طرفداران شخصیت های خودش، این فیلم هم که بیشتر شخصیت های MCU را دور هم جمع کرده است، پس طرفداران برای اینکه بتوانند داستان فاز چهارم را دنبال کنند باید از وقایع Avengers 3 و ۴ مطلع باشند!! — بعلاوه این دو فیلم نتیجه وقایع ده سال گذشته این فرانچایر هستند، همه دوست دارند نتیجه را ببینند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.