فیلم Infinity War: کاپیتان آمریکا در اصل قرار بود آخر داستان از راه برسد!

شخصیت کاپیتان آمریکا (با نقش آفرینی کریس ایوانز) در اصل قرار نبود نقش پررنگی در Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) داشته باشد و اگر برنامه ها تغییر نمی کردند او را انتهای فیلم ملاقات می کردیم. کارگردان ها آنتونی و جو روسو، و نویسندگان کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی بارهـا اشاره کرده اند علت اینکه فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) را قبل از حمله تانوس ساختند این بود که می خواستند قهرمانان دنیای سینمایی مارول هنگام رویارویی با خطرناک ترین دشمنشان در بـدترین وضعیت قرار داشته باشند.

بخاطر همین، وقایع Infinity War چند سال بعد از حوادث Civil War اتفاق می افتد، تونی استارک (رابرت داونی جونیور) تیم ابرقهرمانی خودش — شامل ویژن و ماشین جنگی — را تحت نظارت ژنرال تادئوس تاندربولت راس مدیریت می کند، در طرف دیگر نیز استیو راجرز با تیم اونجرز مخفی خودش مشغول سفر در سراسر جهان است که شامل فالکون و بیوه سیاه می شود. آنها در آغاز فیلم دوباره گرد هم می آیند، البته وقتی که کاپیتان از راه می رسد ۴۰ دقیقه از زمان فیلم گذشته، اما در یک نقطه مغزهای پشت فیلم در فکر این بودند که کاپیتان را خیلی خیلی دیرتر روی صحنه بیاورند.

همچنین بخوانید: سکانس پاک شده نگهبانان کهکشان در Avengers: Infinity War بصورت آنلاین منتشر شد!

جو روسو در صحبت های اخیر خودش اظهار داشته که سخت کار کردند تا در فیلم به استیو راجرز یک ورود بزرگ دهند، به همین خاطر صحنه قطار واقع در اسکاتلند را انتخاب کردند. اما استیون مک‌فیلی گفته در نسخه هایی از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ ورود کاپیتان به فیلم خیلی دیرتر بوده است. اینطور که گفته شده در یکی از ﭘﯿﺶنویس های ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ استیو در انتهای داستان از راه می رسد. طبق صحبت های کریستوفر مارکوس، اولین حضور کاپیتان در فیلم جایی بود که او با کوروس گلایو طی نبرد واکاندا گلاویز می شود، بعد از اینکه کوروس با تیغه خودش به ویژن حمله می کند.

کاپیتان آمریکا

همین که شاهین‌چشم در جنگ ابدیت حضور نداشت خودش خشم بسیاری از طرفداران را بـرانگیخت، اگر از نقش کاپیتان هم کم می کرند که دیگر باید منتظر انتقادهای تندی از سوی مخاطبین فیلم می شدند. البته متاسفانه نقش کاپیتان، بیوه سیاه و فالکون در Infinity War خیلی کم بود، که انتظار داریم در Avengers 4 حضور مهم تری داشته باشند، مخصوصا کاپیتان که احتمالا نقش مهمی را در حوادث پیش رو ایفا خواهد کرد.

همچنین بخوانید: احتمالا Avengers 4 بهترین فیلمی است که برادران روسو برای مارول ساخته اند؛


با توجه به اینکه Avengers 4 هنوز در راه است، ما نمی دانیم برادران روسو چه پایانی را برای اولین حکایت از دنیای سینمایی مارول (MCU) در نظر گرفته اند، اما می توانیم با اطمینان بگوییم که شخصیت های بازمانده از بشکن تانوس قطعا نقش مهمی در این پایان خواهنـد داشت، چون این آخرین فیلم آنهاست و معلوم نیست در فاز چهارم جایی داشته باشند یا نه…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.