فیلم Infinity War طی اولین روز اکرانش در چین 66 میلیون دلار فروخت!

فیلم Avengers: Infinity War یک روز افتتاحیه بزرگ را در باکس آفیس چین رقم زد. سومین فیلم Avengers از زمان شروع اکرانش در ایالات متحده تاکنون رکوردهای زیادی را شکسته است (و همچنین در چندین کشور دیگر). Infinity War حتی قبل از اینکه پا به گیشه های کشور چین بگذارد، رکورد پیش-فروش بلیط را در این کشور شکست، و طی نخستین روز اکران خودش هم ۶۵٫۴ میلیون دلار فروخت.
 

شاید شنیدنش کمی غافلگیرکننده باشد، اما Avengers: Age of Ultron تنها فیلم از دنیای سینمایی مارول است که توانسته یکی از ده افتتاحیه بزرگ تاریخ کشور چین را رقم بزند. وقتی که به بزرگ ترین افتتاحیه فیلم های هالیوودی در چین نگاه می کنیم، Age of Ultron پایین تر از Furious 7 و The Fate of the Furious قرار گرفته است. حال، فیلم جدید مارول که Infinity War نام دارد بزودی رکوردهای Age of Ultron در این کشور را می شکند تا خودش را در جایگاه نخست تمام چارت های مربوط به کشور چین قرار دهد.

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، Infinity War طی روز جمعه، اولین روز نمایشش در کشور چین توانست ۶۶ میلیون دلار بفروشد — شامل ۹٫۳ میلیون دلار از ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب. بد نیست بدانید که فیلم Spider-Man: Homecoming طی سه روز نخست اکرانش در چین ۶۹٫۳ میلیون دلار فروخته بود و حالا Infinity War در اولین حرکت آن را پشت سر گذاشت، و بزودی افتتاحیه های ۹۳٫۶ میلیون دلاری Captain America: Civil War و ۱۵۶ میلیون دلاری Age of Ultron را هم کنار مـی زند، و به نظر می رسد که برای پشت گذاشتن افتتاحیه ۱۸۸ و ۱۸۵ میلیون دلاری Monster Hunt 2 و Fate of the Furious هم مشکلی نداشتـه باشد.

همچنین بخوانید: فیلم Bad Boys For Life در ژانویه ۲۰۲۰ پا به گیشه می گذارد

مجموع فروش بین المللی Infinity War اکنون به ۱٫۲۶ میلیارد دلار رسیده، آن هم بدون کمک کشور چین. فیلم جدید مارول بدون شک در نتایج باکس آفیس این آخرهفته هم جایگاه نخست را تصاحب خواهد کرد و فیلم های تازه وارد مثل کمدی Life of the Party تاثیر چندان زیادی بر روی آن نخواهند داشت. از طرفی، طی چند روز آینده Infinity War از Black Panther جلو می زند و بعنوان پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۱۸ نام خودش را ثبت می کند. چالش بعدی برای جنگ ابدیت تلاش برای ۲ میلیارد دلاری شدن است — کاری که چندان آسان نخواهد بود، مخصوصا با توجه به اینکه هفته آینده Deadpool 2 راهی گیشه می شود و دو هفته دیگر هم Solo: A Star Wars Story پا به سینماهای سراسر جهان می گذارد.

حال به نظر شما Infinity War می تواند ۲ میلیارد دلاری شود؟؟ جواب ما به این سوال ‘شاید’ است، شما را نمی دانیم.

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.