فیلم Avengers: Infinity War رکورد ﭘﯿﺶفروش را در چین شکست

فیلم سینمایی Avengers: Infinity War قبل از پا گذاشتن به سینماهای کشور چین، رکورد ﭘﯿﺶفروش را در این کشور شکست. مارول استودیوز این روزها مشغول شمردن رکوردهایی که فیلم جدیدش آنها را شکسته، است. این فیلم از نظر هنری موفق بوده و از همان ابتدا با نقدهای مثبتی از سوی طرفداران روبرو شده است — آیا نظر طرفداران مهم تر از منتقدین نیست؟! — و در گیشه هم به فروش خوبی دست یافته، در همین ابتدا چشم به رقم ۲ میلیارد دوخته است. بعد از شکستن رکورد بزرگ ترین افتتاحیه ایالات متحده و تاریخ سینمای جهان، دیگر چیزی نمی تواند جلوی نوزدهمین فیلم از دنیای سینمایی مارول را بگیرد، حتی خود تانوس.

البته کاملا قابل پیش بینی بود که Infinity War قرار است به یک موفقیت تجاری بی سابقه دست یابد، با توجه به گرد هم آوردن بزرگ ترین قهرمانان دنیای سینمایی مارول و قرار دادن آنها مقابل تانوس. اما جنگ ابدیت برای اینکه نشان دهد قرار است یک فیلم موفق باشد اصلا نیازی نداشت که تا شروع اکران صبر کند، بلکه Infinity War حتی قبل از پا گذاشتن به گیشه، و از زمان آغاز فروش بلیط شروع کرد به شکستن رکوردها. حال در چین هم همین اتفاق افتاده، و ارقام ﭘﯿﺶفروش بلیط نشان می دهد که قرار است در چین هم پرفروش باشد.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، Avengers: Infinity War رکورد بیشترین ﭘﯿﺶفروش تاریخ را در کشور چین شکسته است. این فیلم از امروز تازه پا به سینماهای چین می گذارد و طبق آمار ۴۷٫۵ میلیون دلار از ﭘﯿﺶفروش بلیطها به دست آورده است — این رکورد پیش از این در اختیار فیلم Monster Hunt 2 قرار داشت، در میان عناوین هالیوودی هم Fate of the Furious کمپانی یونیورسال رکورد ﭘﯿﺶفروش بلیط را به نام خودش ثبت کرده بود.

همچنین بخوانید: کارگردان Get Out با یک پوستر از فیلم ترسناک جدیدش Us رونمایی کرد

بزرگ ترین افتتاحیه مارول در کشور چین برای فیلم Avengers: Age of Ultron بوده است که در طول اکران خودش توانست مجموعا ۲۴۰ میلیون دلار از این کشور به دست آورد. فروش بین المللی Infinity War تاکنون ۱٫۲ میلیارد دلار بوده است، و با ورود به چین شاهد افزایش چشمگیر این رقم خواهیم بود. پیش بینی شده که Avengers: Infinity War تا پایان کار در مجموع بین ۱٫۸ تا ۲ میلیارد دلار می فروشد. این فروش، جنگ ابدیت را تبدیل به پرفروش ترین فیلم تابستانی تاریخ می کند، حتی بالاتر از Jurassic World (دنیای ژوراسیک) که در سال ۲۰۱۵ اکران شد و ۱٫۶۷۲ میلیارد دلار در مجموع فروخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.