یک پوستر نفسگیر جدید از فیلم Avengers: Infinity War

برای طرفداران بزرگ ترین و حماسی ترین نبرد در تاریخ دنیای سینمایی مارول، Mondo اقدام به انتشار یک پوستر جدید از فیلم سینمایی Avengers: Infinity War در آستانه برگزاری همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو ۲۰۱۸ کرده است. برای دنیای سینمایی مارول یک دهه طول کشید تا به این نقطه برسد، مارول در نهایت مبارزه ای که سالها نویدش را به ما داده بود را به نمایش گذاشت، یک نبرد بسیار عظیم و مرگبار بین بزرگ ترین قهرمانان جهان و تایتان دیوانه، تانوس. در پوستر جدید که توسط مت تیلور (Matt Taylor) طراحی شده می توانیم تمام قهرمان هایی که مقابل تانوس جنگیدند را مشاهده کنیم.

فیلم Infinity War اوایل سال جاری دو چیز خیلی مهم را شکست، نخست رکوردهای باکس آفیس و سپس قلب طرفداران خودش را. این فیلم در شکوه تمام پا به سینما گذاشت، بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ ایالات متحده و کل جهان را به ثبت رساند، و همچنین خیلی زود تبدیل شد به چهارمین فیلم تاریخ که بیشتر از ۲ میلیارد دلار فروخته است. Infinity War نشان داد که یک فیلم ابرقهرمانی واقعی چقدر می تواند پرطرفدار و تماشایی باشد، و اینکه چقدر در کشیدن طرفداران خودش به پای گیشه ها قدرت دارد، تمام این موفقیت ها در حالی کسب شدند که جنگ ابدیت بطور مستقیم با دو فیلم Deadpool 2 و Solo: A Star Wars Story در حال رقابت بود.

اوایل امروز، مارول اقدام به انتشار پوستر Mondo فیلم جنگ ابدیت کرد. طراح این پوستر با خلاقیت خودش توانسته تمام انتقام‌جوهای حاضر در Infinity War را کنار هم قرار دهد، که با توجه به تعداد زیاد بازیگـران کار اصلا راحتی نیست. تنها انتقام‌جویی که در این پوستر دیده نمی شود بروس بنر است، اما در عوض هالک حاضر و آماده نبرد به نظر می رسد. همانطور که همیشه بوده، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی و ثور در مرکز قرار دارند. جالبی پوستر این است که شخصیت ها را بصورت گروه گروه کنار هم قرار داده، مثلا نگهبانان کهکشان در یک سمت و واکاندایی ها در سمت دیگر قرار دارند، ثور، گروت و راکون نیز در بالا کنار هم هستند درست مانند داخل حوادث فیلم. تانوس هم که مثل همیشه حالت خداگونه خودش را حفظ کرده است.

همچنین بخوانید: نسخه بلوری Avengers: Infinity War ممکن است حاوی ۳۰ دقیقه محتوای اضافی مختص به گذشته تانوس باشد!

Avengers 3

 Avengers: Infinity War

نسخه فیزیکی این پوستر در اندازه ۲۴ اینچ × ۳۶ اینچ در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال با قیمت ۸۰ دلار توسط Mondo به فروش می رسد، پس اگر گذرتان به این همایش به شدت مورد انتظار خورد حتما یک نسخه هم برای ما بخرید!!

تا حالا به احتمال خیلی زیاد Infinity War را تماشا کرده اید، یا شاید هم [مثل من] منتظر انتشار نسخه Web-Dl یا بلوری هستید، اما به هر حال می دانید که در پایان فیلم چه اتفاقی رخ داد و داستان چطور به پایان رسید (یا شاید هم ناتمام ماند). با توجه به بشکن تاریخی و ایجاد تعادل در جهان، اکنون چند صد سوال در ارتباط با Avengers 4 وجود دارد و ما نیز به شدت دوست داریم پاسخی برای این سوال ها پیدا کنیم. اگر به کمیک ها سر بزنیم، می بینیم که داستان تانوس تاکنون به چند روش مختلف تمام شده، بنابراین برادران روسو برای پایان دادن به فاز سوم دنیای سینمایی مارول می توانند از مسیرهای مختلفی حرکت کنند، یا حتی می توانند جاده شخصی خودشان را بسازند، بنابراین باید باشیم تا خودشان به ما پاسخ دهند. اما قسمت جالب قضیه اینجاست که تا قبل از اردیبهشت ۹۸ ما باید در همین حالت باقی بمانیم!!

همچنین بخوانید: پیغام بعد از تیتراژ Ant-Man and the Wasp قضیه Avengers 4 را ﭘﯿﭽﯿﺪﻩتر کرده است!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.