سکانس پاک شده نگهبانان کهکشان در Avengers: Infinity War بصورت آنلاین منتشر شد!

یک صحنه پاک شده از فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) بصورت آنلاین منتشر شده که در آن می توانیم سه نفر از اعضای تیم نگهبانان کهکشان را کنار هم مشاهده کنیم. با توجه به اینکه فاصله چندان زیادی تا عرضه نسخه بلوری فیلم Infinity War باقی نمانده، کمپانی دیزنی تلاش می کند تا طرفداران را برای انتشار نسخه نمایش خانگی آماده کند، که حاوی چندین صحنه پاک شده جالب شبیه به همین که اکنون منتشر شده خواهد بود — خلاصه اینکه ایرانی آماده باش، حمله تانوس برای ما تازه آغاز شده!!

بدون هیچ شکی می توانیم بگوییم که Avengers: Infinity War یک موفقیت بی سابقه برای کمپانی دیزنی بوده است، این فیلم رکوردهای بسیاری را شکست، از جمله پیوستن به باشگاه ۲ میلیارد دلاری که خیلی سخت عضوی را می پذیرد. در ایالات متحده هم فروش فیلم عالی بود و تبدیل به یکی از بهترین های تاریخ شد. بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ سینمای جهان و آمریکا را رقم زد، رکوردی را به ثبت رساند که احتمالا تا قبل از راه رسیدن Avengers 4 هیچ فیلمی نمی تواند آن را بشکند. این فیلم با نقدهای مثبتی روبرو شد، از طرفی نه تنها پول فراوانی را وارد جیب های رئسای دیزنی کرد، بلکه از روشی غیرمعمول دنیای سینمایی مارول را با کشتن تعداد زیادی از شخصیت های مهم تغییر داد — شاید تنها فیلم ابرقهرمانی دنیا باشد که با تماشای گریه می کنید. این حرکت پرخطـر نه تنها مسیر پیش روی این فرانچایز را بطور کل تغییر داد، بلکه همچنین از ده سال نخست دنیای سینمایی مارول به روشی غم انگیز یک نتیجه تلخ گرفت.

همچنین بخوانید: تولید فصل ششم Agents Of Shield بطور رسمی آغاز شد

اما در حالی که بسیاری از طرفداران توانستند فیلم را در سینماها تماشا کنند، از جمله خیلی از ایرانی های خوشبخت، بسیاری منتظر انتشار نسخه دیجیتال HD، یا Blu-ray و DVD این فیلم هستند — مثل مـا. کمپانی دیزنی نیز طی ماه جاری Infinity War را نخست بصورت اینترنتی در اختیار طرفداران منتظر قرار می دهد و سپس نسخه فیزیکی آن را با محتوای اضافی وارد بازار می کند. نسخه Blu-ray گفته شده که قرار است حاوی چندین صحنه پاک شده از فیلم اصلی باشد، از جمله همین کلیپی که اکنون منتشر شده است.

این کلیپ دو دقیقه ای جالب توسط رسانه سرگرمی EW منتشر شده است، در آن می توانیم استار-لرد و دراکس را مشاهده کنیم که مشغول بحث و جدل هستند. این بحث زمانی آغاز می شود که دراکس آهنگ “New York Groove” اِیس فرلی را قطع می کند و پلیر کوییل را از وی می گیرد. کوییل و دراکس سراسر سفینه را می چرخند و همچنان مشغول مجادله هستند تا اینکه مانتیس وسط بحث آنها می پرد و به یک نور زرد رنگ اشاره می کند. این باعث ناامیدی بیشتر پیتر می شود چون نور زرد به آنها اخطار پیام های مخفی را می دهد. خودتان تماشا کنید:

نسخه نهایی Avengers: Infinity War در سینما با طول زمانی ۲ ساعت و ۲۹ دقیقه روی پرده رفت، علت طولانی تر بودن از حد معمول هم به خاطـر تعداد زیاد شخصیت های حاضر در فیلم بوده است. با توجه به همین طول زمانی که می توانست خیلی بیشتر هم باشد، تدوینگران فیلم مجبور شدند بسیاری از صحنات خوب را حذف کنند که امیدواریم در نسخه بلوری موفق به تماشای آنها شویم. البته این صحنات در نسخه فیزیکی Blu-ray قابل تماشا خواهد بود، نه در نسخه دانلودی که به دست ما می رسد. بنابراین ما باید جداگانه آنها را در یوتیوب تماشا کنیم؛نسخه digital HD در تاریخ ۳۱ جولای (۹ مرداد) عرضه می شود و نسخه بلوری در تاریخ ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد).


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.