صحنه حذف شده Infinity War کاوش عمیق تری در رابطه تانوس و گامورا دارد

خطر اسپویلر: این گزارش حوادث فیلم جنگ ابدیت را فاش می کند…!!

دومین صحنه حذف شده از Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) هم بصورت آنلاین منتشر شده است که بر روی رابطه تانوس و گامورا، گذشته ای که با هم داشته اند تمرکز دارد. کمپانی Marvel Studios برای جشن گرفتن دهمین سالگرد تاسیس دنیای سینمایی مارول تمام قهرمانان دنیای خودش را در یک فیلم حماسی گرد هم آورد، در این فیلم تانوس را بطور رسمی معرفی کرد که از سال ۲۰۱۱ به بعد نوید ظهورش را به ما داده بود.

برادران روسو تانوس را بعنوان شخصیت اصلی Avengers 3 انتخاب کردند که به همین واسطه ما موفق شدیم او را بیشتر بشناسیم و کاوشی در داستان نچندان خوش وی داشته باشیم، اما هنوز خیلی چیزهاست که در مورد تانوس نمی دانیم، مخصوصا در ارتباط با رابطه بین او و بچه هایش که همان اعضای بلک اوردر (Black Order) هستند، یا نبیولا و گامورا. حال صحنه پاک شده جدید کاوش عمیق تری در گذشته تانوس و گامورا دارد و بواسطه آن متوجه می شویم که گامورا یک زمانی فرزند محبوب تانوس بود، قبل از اینکه او را ترک کند و به نگهبانان کهکشان بپیوندد.

همچنین بخوانید: کاپیتان آمریکا در اصل قرار بود آخر داستان Infinity War از راه برسد

این کلیپ که آن را می توانید در پلیر زیر تماشا کنید توسط حساب رسمی توییتر USA Today Life به اشتراک گذاشته شده است، و در آن می توانیم تانوس و گامورا را مشاهده کنیم. در این سکانس آنها یک مکالمه در مورد رابطه پدر و دختری خودشان دارند. این کلیپ فاش می کند که تایتان دیوانه از سنگ واقعیت بهره می برد تا یک خاطره را بازسازی کند، در خاطره شاهد نمایش نسخه خیلی جوان تر گامورا هستیم، زمانی که یک سرباز وفادار برای تانوس بود. گامورا به تانوس می گوید تمام ویژگی های تنفرآمیز خودش را از او به ارث برده است، گامورا تانوس را بخاطر دزدیدن و زندانی کردنش سرزنش می کند:

ما در نسخه سینمایی موفق به تماشای این صحنه نشدیم چون برادران روسو تصمیم گرفتند آن را حذف کنند و نسخه متفاوتی را به نمایش بگذارند. مثلا فیلم یک صحنه داشت که در آن تانوس با گامورا در مورد مکان سنگ روح و اینکه او جای آن را می داند ولی دروغ می گوید صحبت می کند، در سکانس حذف شده نیز صحبتی مشابه بینشان صورت می گیرد فقط با دیالوگی متفاوت. یا مثلا در جایی گامورا به تانوس می گوید او را زمانی که کودک بود دزدیده و زندانی کرده است، ما در فیلم هم شاهد رد و بدل شدن چنین کلماتی بین این دو بودیم، تانوس نیز این کار خودش را توجیه می کند و می گوید اوست که باعث شده گامورا تبدیل به درنده ترین زن کهکشان شود!

همچنین بخوانید: تولید Star Wars: Episode 9 آغاز شد؛ کارگردان تایید کرد


منتظر انتشار سومین صحنه حذف شده هم باشید چون بواسطه آن باز هم اطلاعات بیشتری نصیبتان خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.