نسخه دیجیتال Avengers 3 در ماه مرداد منتشر می شود

مارول تاریخ انتشار نسخه digital HD فیلم سینمایی Avengers: Infinity War را اعلام کرد — یعنی زمانی که ما ایرانی ها هم موفق به تماشای آن خواهیم شد. البته قبل از این که فیلم بصورت آنلاین قابل مشاهده باشد، مارول استودیوز باید اکران جهانی آن را به پایان برساند. این فیلم طی سه هفته نخست اکران خودش بدون هیچ رقیبی در گیشه یکه تازی کرد و اکنون فقط یک رکورد بزرگ برای شکستن در پیش روی خودش دارد؛ اولین فیلم ابرقهرمانی تاریخ که ۲ میلیارد دلار می فروشد. این فیلم علاوه بر کسب موفقیت های تجاری، از نظری هنری هم موفق بوده و با نقدهای مثبت فراوانی روبرو شده است.

از آنجا که فیلم Ant-Man and the Wasp قرار است در تاریخ ۶ جولای پا به گیشه بگذارد، مارول استودیوز باید در همین حوالی Infinity War را از گیشه پایین بکشد و آن را برای عرضه در شبکه نمایش خانگی و بصورت دیجیتالی آماده کند. از آنجا که این فیلم در صفحه بزرگ [سینما] با استقبال خوبی روبرو شد، انتظار می رود که در صفحه کوچک [تلویزیون] هم مورد استقبال طرفداران قرار گیرد.

صفحه رسمی Avengers در توییتر فاش کرد که فیلم سینمایی Avengers: Infinity War در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۸ (مصادف با سه شنبه ۹ مرداد) بصورت digital و ۴K UHD منتشر می شود. طرفداران می توانند قبل از این تاریخ فیلم را در سرویس های Amazon و iTunes یا Microsoft, و Vudu پیش-خرید کنند. هنوز در مورد زمان عرضه نسخه فیزیکی این فیلم بر روی Blu-ray و DVD حرفی زده نشده است.

همچنین بخوانید: اولین پوستر از فصل هفتم سریال Arrow نوید بازگشت اَرو را می دهد

از آنجا که فاصله عرضه نسخه دیجیتالی و فیزیکی فیلم Black Panther فقط یک هفته بود، انتظار می رود که نسخه فیزیکی Infinity War هم یک هفته بعد از عرضه دیجیتالی به دست طرفداران برسد. البته در حال حاضر بیشتر تمرکز مارول بر روی اکران جهانی این فیلم قرار دارد و صرفا جهت اطلاع رسانی این تاریخ را اعلام کرده است. ولی عرضه نمایش خانگی هم قطعا سود فراوانی برای مارول خواهد داشت.

حال تمام نگاه ها به گیشه دوخته شده و منتظر هستیم که ببینیم آیا جنگ ابدیت ۲ میلیارد دلاری می شود یا نه…

منبع: مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.