اسپویلر: کدام یک از شخصیت ها در Avengers Infinity War کشته می شوند؟

فیلم Avengers: Infinity War بزرگ ترین ابرقهرمان های زمین را در مقابل قدرتمندترین دشمن خودشان قرار می دهد، تایتان دیوانه تانوس؛ به این واسطه تعدادی از شخصیت های مشهور دنیای سینمایی مارول پا به دره مرگ میگذارند. بعد از ده سال و ۱۸ فیلم، مارول استودیوز بلاخره Avengers: Infinity War را روی پرده برد. نوزدهمین فیلم از دنیای سینمایی مارول حکم یک آغاز برای پروسه پایان یافتن جریان ده سال MCU را دارد. به همین واسطه، تمام قهرمانان فیلم های مارول برای نبرد نهایی گرد هم می آیند، تا جلـوی تانوس را بگیرند. ولی آیا موفق می شونـد؟

تانوس بدون شک قدرتمندترین موجود جهان است، حال او قصد دارد خودش شخصا شش سنگ بینهایت را جمع و دستکش ابدیت خودش را کامل کند، با این حساب طرفداران انتظار دارند که در پایان فیلم حداقل تعدادی از شخصیت های مارولی با پایان خودشان روبرو شوند. در حقیقت، تانوس با تکمیل دستکش خودش فقط کافیست یک بشکن بزند و دنیای را از وسط نصف کند، و در پایان Avengers: Infinity War او خیلی راحت این کار را انجام می دهد. این فیلم با یک سکانس وحشتناک به پایان می رسد و تعدادی از شخصیت های اصلی به گرد و غبار تجزیه می شوند — اما در اواسط فیلم هم شاهد چند مرگ هستیم. حال نام تمام کسانی که در Avengers: Infinity War می میرند را فاش می کنیم.

در اوایل فیلم شاهد دو مرگ هستیم؛ نخست ﻫﺎﯾﻤﺪﺍﻝ زمانی که با یکی از اعضای بلک اوردر روبرو می شوند و پایان خودش را می بیند، سپس لوکی که سعی می کند به تانوس حقه بزند اما تانوس تصمیم می گیرد او را بکشد، و به این ترتیب خدای شرارت هم کارش تمام می شود (البته این نخستین باری نیست که شاهد مرگ لوکی هستیم). در ادامه، تانوس باید یک نفر را قربانی کند تا سنگ روح را بدست آورد — یک روح برای روح — و گامورا کسی است که قربانی می شود، متاسفانه.

مرگ های Infinity War

البته در Avengers: Infinity War اعضای بلک اوردر هم کشته می شوند؛ ابونی ماو (Ebony Maw) به دست مرد عنکبوتی، مرد آهنی و دکتر استرنج به جهنم ارسال می شود؛ بروس بنر نیز کار کال اوبسیدین (Cull Obsidian) را تمام می کند؛ خانم جادوگر سرخ بعد از مبارزه با پرکسیما میدنایت (Proxima Midnight) او را به درون دره مرگ راهنمایی می کند؛ و کورویوس گلیو (Corvus Glaiv) هم توسط عصای خودش کشته می شود، که ویژن آن را در دست دارد. در پایان فیلم هم ویژن کشته می شود — البته دوبار. نخست جادوگر سرخ سنگ ذهن را نابود می کند و او را می کشد. اما سپس، تانوس زمان را با استفاده از سنگ زمان برمیگرداند، سنگ ذهن را به دست می آورد و دوباره ویژن را می کشد.

در لحظه های پایانی Avengers: Infinity War، تانوس که دستکش ابدیت را کامل کرده یک بشکن می زند و نیمی از جهان را نابود می کند. بعد از به هم کوبیده شدن انگشت های او، بینندگان تعدادی از قهرمانان فیلم را مشاهده می کنند که به خاکستر تبدیل می شوند. لیست کامل (شامل آنهایی که در صحنه پس از تیتراژ Avengers: Infinity War دیده می شوند): سرباز زمستان، پلنگ سیاه، گروت، جادوگر سرخ، شاهین، مانتیس، دراکس، استار-لرد، دکتر استرنج، مرد عنکبوتی، ماریا هیل و نیک فیوری.

در صحنه تیتراژ پایانی، نیک فیوری و ماریا هیل را می بینیم، آنها تصادف می کنند و زمانی که می خواهند مطمئن شوند حال همه خوب است، می بینند کسی درون ماشین نیست، سپس خود هیل شروع به خاکستر شدن می کند، در نهایت نیک فیوری نگاهی به اطراف خودش می اندازد و می بینند که همه در حال خاکستر شدن هستند؛ در نهایت خودش هم با پایان روبرو می شود، سپس لوگوی Captain Marvel نمایان می گردد.

سرنوشت تعدادی از شخصیت های مارولی نامعلوم است چون نمی دانیم از بشکن تانوس جان سالم بدر برده اند یا خیر. از همه مهم تر پپر پاتز، شوری و وانگ (Wong) که همه آنها در ابتدای فیلم حضور دارند. فیلم Avengers 4 قرار است به نخستین سه فاز دنیای سینمایی مارول پایان دهد، گفته شده که در این فیلم شاهد سفر در زمان خواهیم بود، پس نمی توانیم هیچ حدس درستی در مورد آن بزنیم. البته Avengers 4 هم مرگ های خودش را دارد، پس قهرمانان مارول استودیوز — حتی آنهایی که در پایان Avengers: Infinity War زنده مانند — اصلا در امنیت نیستند.

28 نظرات
 1. ارا می گوید

  همشون عجیب میمرن خصوصا لوکی ناعادلانه که مارول لوکی بکشه یعنی آیا میشه این همه کارکتر باهم بمیرن و چرا بقیشون نمردن

 2. شوان می گوید

  نههههههههه. نیک نباید بمیره نههههههههه

 3. ..... می گوید

  شاید بعضی ها بمیرند ولی انقدر شخصیت کشته نخواهد شد چون درآمد شرکت Marvel از این فیلم خیلی زیاده

 4. فرشاد می گوید

  ههههه شک ندارم مارول استودیو یه نقشه هایی داره حدس میزنم میخاد چنتا کارکتر جدید بسازه، یا یه داستان دیگه رو شروع کنه که صنعت فیلمسازیش نخوابه، البته به نظر من این یکی خوب بود خیلی تکراری میشد اگه دوباره اونجرز، تانوس رو هم از بین میبردند و این باعث میشد فیل درون مایه کودکانه پیدا کنه،
  این یکی واقعا فکر زیرکانه ای بوده چون اگه مارول تحولی مثل این ایجاد نمیکرد کارت دیگه ای واسش نمیموند که رو کنه یا اگه داشت تکراری بود

  ولی الان با این وجود اونا میتونن داستانهای جدیدی بسازن و ادامه بدن (به شخصه اونا رو تحسین میکنم)

 5. ... می گوید

  واقعا اونایی که خاکستر میشن میمیرن توی لیست ۲۰ فیلم اینده مرد عنکبوتی بازگشت به خانه،نگهبانان کهکشان ۳ دکتر استرنج و… هستند واقعا نابود مشند

  1. ... می گوید

   راستی چه بلایی سر مرد اهنی میاد

   1. Arash_sk2026
    Arash_sk2026 می گوید

    زنده می مونه 😃

    1. محمد می گوید

     نه اشتباهه ایرون من توسط تانوس کشته میشه

     1. Arash_sk2026
      Arash_sk2026 می گوید

      دوست من
      مرد اهنگی در پایان infinity war زنده می مونه
      و در پایان endgame میمیره…
      “تیتر” مطلب رو لطفا بخونید

  2. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   توی Avengers 4 قضیه رو حل می کنن

  3. صالح می گوید

   مرد عنکبوتی بمیره من میمیرم خیلی ناراحت شدم 😭😭😭 واقعا گریم گرفت

 6. ارشیا می گوید

  سلام خسته نباشید من فیلم رو دیدم قهرمان هایی که در فیلم انتقام جویان ۱ بودند باقی ماندند بعضی ها مردند و بعضی ها خاکستر شدند راستی چه بلای سر اونایی که خاکستر شدند اومد

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   از بین رفتن دیگه
   محو شدن 😥😒

 7. ارشیا می گوید

  حتی پلنگ سیاه،مردعنکبوتی، دکتر استرنج و… اخه اینجوری چیزی برای مارول نمیمونه تمام قهرمان هایی که یک قسمت از فیلمشون ساخته شده بود خاکستر شدند یعنی قسمت های بعدی وجود ندارن? راستی اخر نیک به کاپتامارول یک پیام فرستاد و پیام ار سال شد و بعد نیک هم خاکستر میشه به نظر شما چه اتفاقی میفته

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   احتمالا کاپیتان مارول از عوامل مهم نجات بشر خواهد بود

 8. پارسا می گوید

  احتمالا طی یک اتفاقی در اونجرز ۴ ثانوس یا یکی دیگه یا چند نفر دیگه به عقب برمیگردند و اون کسایی که مردند زنه میشند

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   یکی از تئوری ها همینه

 9. زهرل می گوید

  من واقعا نمیتونم مرگ لوکی رو تحمل کنم من این کاراکتر رو به شدت دوست دارم مردنش منو نابود میکنه

 10. مهیار می گوید

  سلام در اخر فیلم ثور رگناروک والکری هم با هالک و ثور و لوکی بود اما در انتقام جویان ابدی اصلا اون رو نشون نداد پس اون چیشد؟

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   طبق شنیده ها طی وقایع جنگ ابدیت والکری مشغول کمک به مردم ازگارد بوده، به دنبال ویرانی اخیر…

 11. فرشاد می گوید

  چقدر اراجیف. واقعا فقط گروه سنی الف می تونه از این اراجیف لذت ببره. فقط جلوه ویژه….

 12. علی می گوید

  ایا ممکن است که تانوس خوب شود و با سنگ زمان اونایی که خاکستر شدن از جمله مرد عنکبوتی رو زنده کند؟

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   تانوس که خوب نمیشه
   ولی بازگشت مردعنکبوتی تایید شده

 13. علی می گوید

  یعنی مرد عنکبوتی بر میگرده
  چه فیلمی شده ولی
  خیلی مشتاقم که خیلی سریع اونجرز چهار رو ببینم
  این اولین اونجرزی بود که من دیدم
  میشه بقیه اونجرز ها رو هم لینک. زیر نویسشو داخل سابت بزارید ممنون

 14. Nima e gorgan می گوید

  اسکارلت ویچ نباید می‌کرد 😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢

 15. جاوید می گوید

  به نظر من وجود دکتر استرنج واقعا نیازه و حسم میگه بر میگرده چون اون تنها کسیه که می تونه این سنگ هارو کنترول کنه فیلم خیلی خیلی قشنگی بود که هم زمان در چند زمان و در چند جا جنگ شد د این که استرس و غیر قابل پیش بینی بود بر عکس قسمت های قبل فقط دوست دارم هم مرد عنکبوتی و هم دکتر استرنج برگردن …

 16. Reza می گوید

  سلام به نظر من پایانی واقعا شوک کننده داشت این که نیمی از مردم جهان از هستی حذف بشن ایده ای وحشتناکی هست. چه در عالم خیال و چه در واقعیت . ولی اینکه با یه بشکن همه خاکستر بشن دیگه اوج چرت و پرته. به هر حال فیلم جالبی بود و من اون را به اندازه اولین سری اونجرز دوست داشتم . ولی دیگه خیلی ابر قهرمان های فیلم زیاد شده بودند باید یک جوری از رو میرفتند . ولی دکتر استرنج نباید خاکستر میشد . و به نظر من اوردن مرد عنکبوتی به این اونجرز از اول اشتباه بود. داستان مرد عنکوبتی مال سالها پیش بود که سه نسخه از اون را ساخته بودند و بعد هم دوباره از اون ساختند ولی اوردن مرد عنکوبتی واقعا مسخره بود. اخه چقدر قهرمان توی یک فیلم باید باشه ولی نکته جالب و خنده دار فیلم هالک بود که نمیخواست کمک کنه.

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   👍👍

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.