باکس آفیس: Infinity War اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ است

ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ جدید دنیای سینمایی مارول، Avengers: Infinity War با به اتمام رساندن سومین تعطیلات آخرهفته اکران خودش، اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ است. واقعا ما حتما نباید هوش تونی استارک و شوری را داشته باشیم تا پیش بینی کنیم جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول قرار است یک موفقیت بزرگ برای استودیو باشد، در واقع پیش بینی شده بود که Infinity War قرار است در گیشه خوب بفروشد اما با این وجود عملکرد آن در همین مدت کوتاه فوق العاده و فراتر از انتظار بوده است. Infinity War از همان ابتدای ورودش به گیشه شروع کرد به شکستن رکوردها، بدون نشان دادن هیچ رحمی از خودش! — درست مانند رفتار تانوس.

فیلم Avengers: Infinity War بعد از شکستن رکورد پیش-فروش بلیط، با ورود به گیشه، رکورد ﭘﺮﻓﺮﻭﺵترین افتتاحیه تاریخ جهان — چه در چارت آمریکای شمالی و چه در بین الملل — را زد و آن را به نام خود ثبت کرد. این فیلم در همان ابتدا باعث غافلگیری Star Wars: The Force Awakens در گیشه ایالات متحده شد، و برای بدست آوردن رکورد بین المللی بزرگ ترین افتتاحیه تـاریخ، مجبور شد The Fate of the Furious را هم پشت سر بگذارد. Infinity War همچنین رکورد سریع ترین فیلم در رسیدن به فروش ۱ میلیارد دلاری را از The Force Awakens ربود.

حال، فیلم Infinity War یک رکورد تازه دیگر را از خودش بجا گذاشته است. این فیلم، اکنون در گیشه بین المللی از فیلم های Black Panther، قسمت دوم Avengers و همچنین The Avengers پیشه گرفته است؛ با این حساب دنیای سینمایی مارول اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ را در اختیار دارد — در این قسمت یک درس بزرگ برای DCEU وجود دارد، ولی کسی دقت نمی کند. البته شنیدن چنین خبری با توجه به عظمت فیلم و جذابیت داستان آن چندان عجیب نیست.

همچنین بخوانید: سرویس استریم DC Universe می تواند سریال Lucifer را نجات دهد

انتقامجویان: جنگ ابدیت

فیلم قبلی مارول، Black Panther در آمریکای شمالی ۶۹۶ و در گیشه بین المللی مجموعا ۱٫۳۴ میلیارد دلار فروخت، Infinity War تا اینجا بعد از ۱۷ روز اکران، در آمریکای شمالی ۵۴۷٫۸ میلیون دلار و در گیشه بین المللی ۱٫۶ میلیارد دلار فروخته است. پیش بینی شده که Avengers: Infinity در مجموع بیشتر از ۲ میلیارد دلار می فروشد، حال با توجه به آمار می توانیم بگوییم که پیش بینی چندان دور از واقعیتی هم نبوده است. ولی یک سوال؛ آیا Avengers 4 که اردیبهشت سال آینده قرار است پا به گیشه بگذارد، می تواند رکوردهای Infinity War را جابجا کند؟

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline