تصاویری جدید و فوق العاده از فیلم Avengers: Infinty War

فیلم سینمایی Avengers: Infinity War اکنون دو هفته است که پا به گیشه گذاشته و طی همین مدت نشان داده که قرار است یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ باشد. این فیلم در افتتاحیه آمریکایی خودش ۲۵۷٫۷ میلیون دلار فروخت و رکورد پرفروش ترین افتتاحیه تاریخ ایالات متحده را زد، و باعث غافلگیری فیلم Star Wars: The Force Awakens کـه تاکنون رکورد بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ آمریکا را در اختیار داشت، شد. حـال پیش بینی شده که Avengers: Infinity War تا پایان کار در مجموع بین ۱٫۸ تا ۲ میلیارد دلار در سراسر جهان می فروشد، و در میان پرفروش ترین های تاریخ سینما قرار میگیرد.

تانوس با نقش آفرینی جاش برولین، در Avengers: Infinity War و قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers حضور دارد، او ستاره اصلی فیلم و عامل گرد هم آمدن قهرمانان دنیای سینمایی مارول است. یکی از بخش های جالب این فیلم، کنار هم قرار گرفتن نگهبانان کهکشان و انتقامجویان است، اما بسیاری از طرفداران به این علت مشتاق تماشای Avengers 3 هستند که بتوانند توسط آن از گذشته سینمایی یکی از مشهورترین شرورهای مارول مطلع شوند. تانوس در حال حاضر قصد دارد شش سنگ بینهایت را پیدا، دستکش بینهایت را تکمیل و به یک قدرت نامحدود دست یابد، اما با بزرگ ترین قهرمانان زمین روبرو می شود.

مارول، تعدادی تصویر جدید و فوق العاده تماشایی از این فیلم منتشر کـرده که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه به جنگ ابدیت داشته باشیم؛

قسمت سوم Avengers هفتم اردیبهشت پا به گیشه گذاشت و هنوز چند هفته ای را بدون هیچ رقیبی می تواند بر گیشه حمکرانی کند تا در هفته پایانی اردیبهشت ماه، Deadpool 2 پا به گیشه بـگذارد و فیلم جدید مارول را به چالش بـکشـد. البته ددپول نمی تواند با تانوس رقابت کند، اما در حد خودش پرفروش خواهد بود. جنگ ابدیت تاکنون ۱٫۱۶۷ میلیون دلار فروخته است.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.