فیلم Avengers: Infinity War ممکن است پرفروش ترین افتتاحیه MCU را رقم بزند!


اولین پیش بینی ها برای Avengers: Infinity War می گویند که این فیلم ممکن است بزرگترین ترین آخرهفته افتتاحیه دنیای سینمایی مارول را پشت سر بگذارد. دنیای سینمایی مارول (MCU) این روزها فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) را روی پرده دارد که به فروش فوق العاده ای در خاک آمریکا دست پیدا کرده است. این فیلم همچنان در حال شکستن رکوردهاست و بدون توجه به رقبا در حال حرکت به سوی جلو می باشد، اما زمانی که اولین فیلم انفرادی پلنگ سیاه از گیشه خداحافظی کند، نوبت به Infinity War می رسد. پیش بینی ها خبر از موفقیت تکرارنشدنی این فیلم می دهند که چندان هم نیاز به بررسی ندارد و همه چیز واضح است. مارول حتی اخیرا تاریخ شروع اکران Avengers: Infinity War را یک هفته جلو کشیده است.

حالا که فیلم قرار است یک هفته زودتر از راه برسد، ما نیز لازم است کمتر صبر کنیم و خیلی به نفع ماست. بدون شک طرفداران مارول این روزها با بی قراری منتظر از راه رسیدن روز موعود هستند تا موفق به تماشای بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ شوند. اینطور که به نظر می رسد و صدایش می آید، Avengers 3 یک افتتاحیه خیلی بزرگ و پرفروش را پشت خواهد گذاشت و قطعا در همان ابتدا رکوردهای زیادی را جابجا خواهد کرد. حداقل اولین پیش بینی ها این صحبت ما را تایید می کنند.

وبسایت Box Office Pro پیش بینی کرده که Avengers: Infinity War طی اولین سه روز اکرانش در آمریکای شمالی ۲۱۵ میلیون دلار خواهد فروخت. قسمت اول Avengers با فروش ۲۰۷ میلیون دلاری در سه روز آغازین اکنون مدتهاست که رکورد بزرگ ترین افتتاحیه دنیای سینمایی مارول را در اختیار خودش قرار داده است. حال پیش بینی شده که قسمت سوم طی همان سه روز می تواند رکوردها را جابجا کند. اگر این اتفاق رخ دهد، Infinity War نه تنها در صدر پرفروش های MCU قرار می گیرد، بلکه می تواند جایگاه سومین افتتاحیه پرفروش در تاریخ آمریکا را هم به نام خودش ثبت کند، و پشت سر دو فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخربن جدای) و Star Wars: The Force Awakens (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﻧﯿﺮﻭ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ) قرار بگیرد.

البته اینکه Avengers: Infinity War ممکن است پرفروش ترین افتتاحیه MCU را رقم بزند اصلا خبر شگفت انگیزی نیست و همه طرفداران مارول انتظار آن را دارند. ما در این فیلم شاهد حضور تعداد زیادی بازیگر درجه یک خواهیم بود که از فرانچایزهای مختلف برای یک هدف واحد کنار هم جمع می شوند. علاوه بر انتقامجویان، ما در این فیلم با نگهابانان کهکشان و تعدادی از بزرگان سرزمین واکاندا از جمله پلنگ سیاه (Chadwick Boseman)، اوکویه (Danai Gurira)، شوری (Letitia Wright) و همچنین ﺍﻡﺑﺎﮐﻮ (Winston Duke) ملاقات خواهیم کـرد.


پیش از این
: پرومو آرت های جدید از فیلم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت

علاوه بر پیش بینی ها بالا در مورد افتتاحیه، Box Office Pro پیش بینی کرده است که مجموع فروش داخلی Infinity War در نهایت به رقم ۵۳۸ میلیون دلار می رسد، و پشت سر The Avengers با مجموع فروش وطنی ۶۲۳ میلیون دلاری قرار می گیرد. البته پیش بینی ها همیشه درست از آب در نمی آیند؛ مثلا اگر به یاد داشته باشید ابتدا پیش بینی شده بود که Black Panther در افتتاحیه آمریکایی ۹۰ میلیون دلار می فروشد، اما زمانی که پا به گیشه گذاشت بعد از سه روز نخست به فروش ۲۰۲ میلیون دلاری دست یافت که دو برابر بیشتر از رقم مورد انتظار بود.

قسمت سوم Avengers در ابتدا قرار بود در ماه می پا به سینما بگذارد و به همین دلیل تمام طرفداران تا امروز به چهارم می ۲۰۱۸ چشم دوخته بودند. اما مارول استودیوز چند روز قبل در صفحه رسمی توییتر خودش اعلام کرد که Avengers: Infinity War قرار است یک هفته زودتر، و در ۲۷ آوریل (مصادف با جمعه ۷ اردیبهشت) پا به گیشه بگذارد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline