تاریخ شروع اکران Avengers: Infinity War تغییر کرد!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، مارول استودیوز تاریخ شروع اکران فیلم Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﺟﻨﮓ ﺍﺑﺪﯾﺖ) را تغییر داده است؛ این فیلم یک هفته زودتر پا به گیشه می گذارد. تمام پیش بینی ها خبر از موفقیت نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول می دهند، که کاملا قابل درک است. مارول استودیوز از ده سال گذشته مشغول ساخت فیلم Infinity War بوده است و حال به مناسبت دهمین سال تولد MCU این فیلم را راهی گیشه ها می کند. طرفداران مارول در حال حاضر بی صبرانه منتظر شروع اکران بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی جهان هستند. البته مارول هنوز تبلیغ برای این فیلم را به خوبی آغاز نکرده و تاکنون فقط شاهد انتشار یک تریلر سینمایی و تبلیغ سوپر بول از آن بوده ایم، اما طرفداران انتظار چیزهای بیشتری را دارند.

هر روز که می گذرد، انتظار کشیدن برای طرفداران Avengers سخت تر و سخت تر می شود، و طرفداران تا امروز به چهارم می ۲۰۱۸ چشم دوخته بودند. اما مارول استودیوز ساعتی پیش در صفحه رسمی توییتر خودش اعلام کرد که Avengers: Infinity War قرار است یک هفته زودتر، و در ۲۷ آوریل (مصادف با جمعه ۷ اردیبهشت) پا به گیشه بگذارد. مارول استودیوز در توییتر از طرفداران سوال پرسید که چقدر برای چهارم ماه می هیجان زده هستند؟ ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺩﺍﻭﻧﯽ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ بازیگر نقش مرد آهنی نیز پرسید آیا امکان زودتر دیدن فیلم وجود دارد؟؟ مارول نیز یک هفته تاریخ شروع اکران را جلو کشید!

لازم به اشاره است که Deadpool 2 در هجدهم می (مصادف با ۲۸ اردیبهشت ۹۷) و Solo: A Star Wars Story (سولو: یک داستان جنگ ستارگان) نیز ۲۵ می (مصادف با جمعه ۴ خرداد ۹۷) پا به گیشه می گذارند، با این حساب Infinity War سه هفته بدون هیچ رقیبی در گیشه حکمرانی می کند. سومین فیلم ۲۰۱۸ مارول، Ant-Man & The Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) نیز ۶ جولای ۲۰۱۸ (مصادف با جمعه ۱۵ تیر ۹۷) پا به گیشه خواهد گذاشت.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline