باکس آفیس: Infinity War از Jurassic World جلو زد و بزرگ ترین فیلم تابستانی تاریخ شد!

فیلم Avengers: Infinity War بطور رسمی از Jurassic World گذر کرد و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم تابستانی تاریخ. جنگ ابدیت برادران روسو حتی قبل از اینکه پا به گیشه بگذارد، بواسطه شخصیت شروری که دارد و تعداد شخصیت های حاضر در آن، انتظار می رفت که یک عنوان موفق و پرفروش باشد که دقیقا هم همینطور شد و عملکرد فیلم حتی فراتر از انتظار بوده است. طرفداران طی سه هفته با قدرت از فیلم جدید مارول استودیوز حمایت کردند و باعث شدند که این فیلم در چارت های مختلف به صدر صعود کند. Infinity War تاکنون رکوردهای زیادی را شکسته و با اینکه سه هفته از شروع اکرانش گذشته قصد دارد همچنان به رکوردزنی ادامه دهد.

شروع این رکوردشکنی جایی بود که بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ را رقم زد و نشان داد که قرار است فراتر از انتظارها عمل کند، و از آن به بعد هم چیزی جلوی فیلم را نگرفت — هنوز. سپس چند رکورد روزانه زد و در میان ده فیلم پرفروش تاریخ قرار گرفت، و اخیرا نیز فروش آن از The Avengers بیشتر شد و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ. پیش بینی شده که مجموع فروش فیلم از مرز ۲ میلیارد هم عبور خواهد کرد.

حال Infinity War عنوان جدیدی را برای خودش دست و پا کرده است. به لطف عملکرد فروش خوب فیلم طی چند روز اخیر، طبق گزارش تازه منتشر شده توسط Forbes فیلم Infinity War اکنون در گیشه بین المللی از Jurassic World (دنیای ژوراسیک) که در سال ۲۰۱۵ اکران شد جلو زده و تبدیل به پرفروش ترین فیلم تابستانی تاریخ شده است. مجموع فروش بین المللی آن اکنون به ۱٫۶۷۵ میلیارد دلار رسیده، و از فروش ۱٫۶۷۲ میلیارد دلاری Jurassic World پیشه گرفته است.

همچنین بخوانید: ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ شده Deadpool 2 در افتتاحیه بین المللی ۳۵۰ میلیون دلار می فروشد !

انتقامجویان 3

البته پشت سر گذاشتن Jurassic World چندان غافلگیرکننده نیست و کاملا انتظار آن را داشتیم، اما به هر حال تازه ترین رکوردی است که فیلم جدید کمپانی دیزنی آن را شکسته. Jurassic World در سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت و بعنوان یک فیلم پرفروش ظاهر شد، اما چند ماه بعد Star Wars: The Force Awakens از راه رسید و نشان داد که دست بالای دست بسیار است. این فیلم جنگ ستارگان مجموعا ۲ میلیارد فروخت و سومین فیلم پرفروش تاریخ است.

با این حساب، Infinity War در حال حاضر چهارمین فیلم پرفروش تاریخ است، و فقط سه فیلم در پیش روی آن برای تبدیل شدن به پرفروش ترین فیلم تاریخ قرار دارد. اما در این مرحله، جنگ ابدیت باید چند صد میلیون دلار دیگر بفروشد تا بتواند فیلم های بالاتر از خودش را پشت سر بگذارد — رقابت در سخت شده است. Avatar، سپس Titanic و The Force Awakens اکنون سه فیلم پرفروش تاریخ هستند، هر سه بیشتر از ۲ میلیارد دلار فروخته اند و منتظر فیلم جدید دنیای سینمایی مارول نشسته اند!

منبع: Forbes

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.