فیلم Avengers: Infinity War ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪ تانوس است!

ما فقط چند روز تا شروع اکران مورد انتظارترین فیلم سال، Avengers: Infinity War فاصله داریم و هرچه که به روز موعود نزدیک تر می شویم، چیزهای بیشتر و بیشتری درباره این فیلم بزرگ و حماسی می فهمیم. ما می دانیم که در واقع تانوس شخصیت اصلی Avengers: Infinity War است، امـا حالا می شنویم که این فیلم در اصل ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪ تانوس هم است!!

تانوس با نقش آفرینی جاش برولین، در Avengers: Infinity War و قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers حضور دارد، او ستاره اصلی فیلم و عامل گرد هم آمدن قهرمانان دنیای سینمایی مارول است. یکی از بخش های جالب این فیلم، کنار هم قرار گرفتن نگهبانان کهکشان و انتقامجویان است، اما بسیاری از طرفداران به این علت مشتاق تماشای Avengers 3 هستند که بتوانند توسط آن از گذشته سینمایی یکی از مشهورترین شرورهای مارول مطلع شوند. تانوس در حال حاضر قصد دارد شش سنگ بینهایت را پیدا، دستکش بینهایت را تکمیل و به یک قدرت نامحدود دست یابد، اما با بزرگ ترین قهرمانان زمین روبرو می شود.

ما طی چند ماه اخیر و از طریق مصاحبه های سازندگان Avengers: Infinity War مطلع شدیم که این فیلم در واقع به تانوس تعلق دارد. تانوس آقای برولین و ثور (با نقش آفرینی ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ) هر دو بیشترین زمان فیلم را در اختیار دارند، با وجود اینکه Infinity War فیلمی با حضور تمام شخصیت های اصلی MCU است. حال Screen Rant به تازگی صحبتی داشته با ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻣﺎﺭﮐﻮﺱ ﻭ ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻣﮏﻓﯿﻠﯽ، نویسنده و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای این فیلم درباره پرداختن به سرگذشت تانوس در Avengers 3؛ ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻣﺎﺭﮐﻮﺱ در این رابطه گفت “منظورم اینه که، من او را به یاد دارم، یک روز در اتاق کنفرانس چیزی شبیه این گفتم، ما در حال صحبت درباره ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪ تانوس هستیم؟ و همه یه جورایی گفتند، آره، اینطوره؟…” ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻣﮏﻓﯿﻠﯽ هم گفت که “ولی همینطوره، این خیلی روی شانه هایش است

همچنین بخوانید: آماده باشید که Infinity War قلبتان را به درد خواهد آورد

با این حساب، تانوس ستاره درخشان Infinity War و شخصیت اصلی این فیلم است، ولی در عین حال یک فیلمی گروهی با حضور تعداد زیادی از مشهورترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول هم است که برای یک هدف واحد گرد هم جمع می شوند؛ تـا با تایتان دیوانه مبارزه کنند و جلـوی نابودی جهان را بگیرند. هم ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﻣﮑﯽ (بازیگر نقش شاهین) و هم ﺳﺒﺎﺳﺘﯿﻦ ﺍﺳﺘﻦ (باکی) پیش از این تایید کرده اند با وجود تمرکز فیلم بر روی تانوس، شخصیت های آنها و بقیه هنوز سفرهای خودشان را برای رفتن دارند، پس تمرکز Infinity War تماما بر روی تانوس قرار ندارد اما با تماشای این فیلم بطور کامل از گذشته تانوس آگاه می شویم.

این فیلم از هفتم اردیبهشت پا به گیشه می گذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.