فیلم Avengers: Infinity War بزودی 2 میلیارد دلاری می شود!

انتظار داشتیم که مجموع فروش بین المللی فیلم سینمایی Avengers: Infinity War تا روز یکشنبه از مرز ۲ میلیارد دلار عبور کند، این اتفاق رخ نداد اما هنوز اکران این فیلم به پایان نرسیده و فاصله زیادی هم تا رقم مورد نظر ندارد. اکران Infinity War از تاریخ ۲۷ آوریل آغاز شد، این فیلم در افتتاحیه بین المللی خودش ۶۴۰٫۵ میلیون دلار فروخت — شامل افتتاحیه داخلی ۲۵۷٫۷ میلیون دلاری و افتتاحیه جهانی ۳۸۲٫۸ میلیون دلاری — و بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ را رقم زد. خیلی زود مجموع فروش آن از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم دنیای سینمایی مارول (MCU)، حال هم در مسیر ۲ میلیاردی شدن قرار گرفته است.

مجموع فروش بین المللی Infinity War اکنون به ۱,۹۹ میلیارد دلار رسیده و اگر حدود ۲ میلیون دلار دیگر بفروشد بلاخره ۲ میلیارد دلاری می شود، و به یکی دیگر از هدف های خودش می رسید — میشود اولین فیلم مارول که به این فروش رسیده، و همچنین اولین فیلم ابرقهرمانی تاریخ که ۲ میلیارد دلار فروخته است. به احتمال خیلی زیاد تا پایان امروز یا ساعات ابتدایی فردا، سه شنبه ما این خبر را بطور رسمی می شنویم.

قسمت سوم Avengers با مجوع فروش بین المللی ۱٫۹۹ میلیون دلاری — شامل ۱٫۳ میلیون دلار مجموع فروش خارج از خاک و ۶۵۴٫۷ میلیون دلار فروش وطنی — اکنون چهارمین فیلم پرفروش تاریخ است، اما زمانی که فروش آن از ۲ میلیارد دلار فراتر رود تبدیل به سومین فیلم پرفروش تاریخ خواهد شد؛ در حال حاضر جایگاه سوم به فیلم Star Wars: The Force Awakens با مجموع فروش ۲,۰۶ میلیارد دلاری تعلق دارد، پس باید خیلی زود جای خودش را با فیلم گروهی جدید قهرمانان مارولی عوض کند.

با نگاهی به موفقیت های درخشان این فیلم، برای ما ﺳﻮﺍﻝﺑﺮﺍﻧﮕﯿﺰ ﻣﯽﺷﻮﺩ که قسمت چهارم Avengers طی سال ۲۰۱۹ میلادی چه عملکردی از خودش نشان خواهد داد، و آیا می تواند مانند قسمت سوم خوب بفروشد یا نه؟

منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.