سریال The Mandalorian: ساختن بچه یودا برای دیزنی چقدر هزینه داشته؟

سریال Star Wars: The Mandalorian از همان روز نخستی که منتشر شد بخاطر کیفیت بالا و شخصیت های جالبش مورد توجه کاربران سرویس استریم دیزنی پلاس قرار گرفت، اما این سریال زمانی که بچه یودا (Baby Yoda) را معرفی کرد، چند برابر مشهورتـر شد؛ این موجود عجیب و بانمک مورد توجه ویژه طرفداران جنگ ستارگان در سراسر دنیـا قرار گرفته است. زمانی که The Mandalorian هنوز معرفی نشده بود کمی شک وجود داشت مبنی بر اینکه آیا یک سریال که در بستر دنیای جنگ ستارگان ساخته شده می تواند موفق شود؟ اما وقتی منتشر شد و سپس بچه یودا از راه رسید، متوجه شدیم که دیزنی این سریال را با یک ایده خیلی خوب ساخته است.

سریال The Mandalorian ‏به لطف بودجه تولید مناسبی که دارد، با کیفیتی در حد عناوین سینمایی ساخته شده و از نظر کیفیت دست کمی از فیلم های Star Wars ندارد. از طرفی، جان فاورو (خالق سریال) و تیمش علاوه بر تمرکز بر روی یک خط داستانی جالب و متفاوت، مطمئن شده اند که Mandalorian ستاره هایی کاربلد و حرفه‌ای داشته باشد، از جمله پدرو پاسکال که در نقش شخصیت اصلی سریال ظاهر شده است. اما همانطور که اشاره کردیم، اولین سریال لایو-اکشن فرانچایز جنگ ستارگان بخش بزرگی از موفقیت خودش را مدیون بچه یوداست، که حضور او در Mandalorian خرج زیادی را روی دست دیزنی گذاشته است.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال Mandalorian پاییز ۲۰۲۰ منتشر می شود؛

آدام پالی که یک بازیگر کمدی است و او را در فیلم هایی مثل زندگی سگی و مرد آهنی ۳ ملاقات کرده ایم، در اپیزود پایانی فصل نخست The Mandalorian یکی از سربازهای امپراطوری را به تصویر کشیده بود، همانی که یک مشت حواله بچه یودا کرد؛ حال این ستاره که حضور جالبش در این سریال باعث ذوق طرفداران شد فاش کرده که خلق این عروسک هزینه خیلی زیادی داشته است. پالی گفت: «یادمه اولین برداشتمون وقتی که من مشت زدم… اونا کات دادن و جان، که در دفترش از طریق یک مانیتور تماشا می کرد، پایین اومد و به من گفت که فقط می خوام بدونی این قهرمان کوچک [عروسک گرون قیمت] چیزی حدود ۵ میلیون دلار خرج روی دست ما گذاشته. من می خوام بزنیش، ولی می خوام که بدونی این رو…»

بچه یودا

اینطور که آقای پالی گفته، او‌ وقتی که متوجه این حقیقت وحشتناک شد، اضطراب تمام وجودش را فرا گرفت، و در نتیجه طی سه بار دیگری که صحنه مشت زدن به بچه یودا را فیلم‌برداری کردند او نتوانست خوب اجرا کند.‌ البته در نهایت این صحنه با موفقیت جلوی دوربین رفت و به لطف حضور جالب پالی و جیسون سودیکیس (ما میلرها هستیم) تبدیل شد به یکی از دیدنی‌ترین سکانس های فصل نخست The Mandalorian. این صحنه دیدنی بود، اما برای طرفداران تبدیل به سوال شد که چطور پالی و سودیکیس در سریال جنگ ستارگان بازی کرده اند؛ که پالی در پاسخ به این سوال گفته با جان فاورو دوست است و جان از او خواسته در این سکانس بازی کند چون در پی خلق چیزی خاص و متفاوت بوده است.

همچنین بخوانید | تکذیب شد؛ سریال Hawkeye به موقع منتشر می شود! (خبر خوب)

خلاصه مطلب اینکه دیزنی برای تولید فصل اول Star Wars: The Mandalorian خیلی هزینه کرد، که البته ارزشش را داشت و به نتیجه خوبی رسید، و برای ساختن بچه یودا هم پول زیادی صرف شد که برای به موفقیت رسیدن سریال لازم بود. حالا دیزنی مشغول کار بر روی فصل دوم است و پاییز سال بعد به دست طرفداران می رسد؛

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline