ﻓﯿﻠﻢبرداری Bad Boys 3 آغاز شد؛ ویل اسمیت عنوان رسمی را فاش کرد

ویل اسمیت همزمان با آغاز فاز تولید Bad Boys 3 عنوان رسمی این فیلم را فاش نمود؛ Bad Boys for Lif3 که تاکنون با عنوان Bad Boys for Life معروف بود. قسمت نخست Bad Boys (پسران بد) در سال ۱۹۹۵ پا به گیشه گذاشت و به مشهور شدن مایکل بی کمک بسیـار بزرگی کرد. این فیلم همچنین باعث شهرت ویل اسمیت شد، او را از بازیگر نمایش تلویزیونی The Fresh Prince of Bel-Air تبدیل کرد به ستاره ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮهایی مثل Independence Day و Men in Black.

به دنبال موفقیت های قسمت نخست، هشت سال بعد اسمیت، بی و همبازی اسمیت آقای مارتین لارنس باری دیگر کنار هم قرار گرفتند و Bad Boys II را ساختند. این دو فیلم تفاوت های خیلی بزرگی با هم داشتند، مخصوصا از نظر جلوه های بصری. قسمت اول Bad Boys با بودجه ۱۹ میلیون دلاری ساخته شد و در گیشه بین المللی ۱۴۱ میلیون دلار فروخت، برای تولید قسمت دوم ۱۳۰ میلیون دلار پـول خرج کردند و در مجموع ۲۷۳ میلیون دلار فروخت.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Bad Boys 3 صاحب یک خلاصه داستان جدید شد؛

طی ۱۵ سال گذشته ما مدام شنیدیم که Bad Boys III قرار است ساخته شود، اما در حقیقت طی این سالها پروژه پسران بد سوم رنگ پیشرفت چشمگیری را به خودش ندید. تا سال ۲۰۱۵ که ﺟﻮ ﮐﺎﺭﻧﻬﺎﻥ (The Grey) بعنوان نویسنده و کارگردان جذب این پروژه شد، سپس چند ماه بعد کمپانی سونی تاریخ شروع اکران Bad Boys 3 و Bad Boys 4 را فاش نمود. اما خیلی زود اوضاع تغییر کرد، چون ﮐﺎﺭﻧﻬﺎﻥ کنـار رفت و سونی هم نام Bad Boys 4 را از تقویم خودش خط زد و اکران Bad Boys 3 به ژانویه ۲۰۲۰ موکول شد. بعد از آن شاهد پیوستن بازیگران جدیدی به فرانچایز بوده ایم؛

حال، ویل اسمیت با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خودش بطور رسمی فاش کرده که فاز تولید Bad Boys 3 آغاز شده اند. این ستاره تصویری را منتشر نمود که تایید می کند فیلم جدید تحت عنوان Bad Boys for Lif3 روی پرده خواهد رفت، بـجای Bad Boys For Life که تاکنون تصور می شد عنوان این فیلم باشد.

Bad boys III

مارتین لارنس و ویل اسمیت قرار است برای سومین بار در نقش های مارکوس برنت و مایک لایری ظاهر شوند، این دو کهنه کارآگاه های پلیس میامی باید با چالش های جدید روبرو شوند، از جمله نسل جدید کارآگاه های جوان و افسرهای پلیس متخصص. از تازه واردهای فرانچایز نیز می توانیم به ﻭﻧﺴﺎ ﻫﺎﺟﻨﺰ (Spring Breakers و The Princess Switch)، ﺍﻟﮑﺴﺎﻧﺪﺭ ﻟﻮﺩﻭﯾﮓ (سریال Vikings، فیلم The Hunger Games)، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺳﯿﭙﯿﻮ (Hunter Killer، We Die Young)، ﭘﺎﻭﻻ ﻧﻮﻧﺰ (The Son، Amor en custodia) و Charles Melton (سریال Riverdale و American Horror Story) اشاره کنیم. ﺟﻮ ﭘﺎﻧﺘﻮﻟﯿﺎﻧﻮ (The Matrix و Sense8) نیز باری دیگر در نقش کاپیتان هاوارد ظاهر می شود.

همچنین بخوانید | ویل اسمیت هنوز به ساخت فیلم Deadshot امید دارد!

تایید نشده، اما طبق گزارش ها در Bad Boys for Lif3 مارکوس و مایکل برادر یک مزدور آلبانیایی را می کشند و به همین دلیل برای سر آنها جایزه می گذارند. اما، یک خلاصه داستان که تازه منتشر شده ادعا می کند “فیلم جدید بر محور تلاش های پلیس میامی و تیم درخشان آن برای متوقف کردن آرماندو آرامز (با نقش آفرینی Jacob Scipio) می چرخد؛ او رئیس یک کارتل بزرگ مواد مخدر است. آرماندو یک قاتل کاملا خونسرد می باشد که ذاتی شریر دارد. او متعد به کار با کارتل است و توسط مادرش مامور شده تا مایک (با بازی Will Smith) را بکشد…

اینطور که به نظر می رسد ﮔﺎﺑﺮﯾﻠﻪ ﯾﻮﻧﯿﻮﻥ قرار نیست برای ایفای نقش سیدنی برنت خواهر مارکوس بازگردد، چون مشغول بازی در ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ تلویزیونی Bad Boys است که L.A.’s Finest نام گرفته، او در این سریال با جسیکا آلبا همبازی شده است.

طبق اعلام کمپانی سونی پیکچرز فیلم سینمایی Bad Boys III در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۲۷ دی ماه سال ۹۸ پا به گیشه خواهد گذاشت. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این فیلم باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.