اولین نگاه به کریس همسورث در فیلم سینمایی Bad Times at the El Royale

در اولین تصویر منتشر شده از فیلم سینمایی Bad Times at the El Royale ما می توانیم کریس همسورث را مشاهده کنیم که بدون لباس زیر باران ایستاده است، این فیلم توسط ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ (X-Force) کارگردانی شده و وقایع آن در سال های ۱۹۶۰ میلادی به وقوع می پیوندد. ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ اکنون چهره مشهوری است، او با نوشتن و تولید سریال های پرطرفداری مثل Buffy the Vampire Slayer (ﺑﺎﻓﯽ ﻗﺎﺗﻞ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡﻫﺎ)، Angel (فرشته) و LOST (ﮔﻤﺸﺪﻩ) به شهرت فراوانی رسید، سپس هم روی صندلی کارگردانی فیلم کمدی ترسناک The Cabin in the Woods (ﮐﻠﺒﻪﺍﯼ ﺩﺭ ﺟﻨﮕﻞ) نشست. همسورث نیز با حضور در فیلم موفق The Cabin in the Woods گادرد خودش را بعنوان یک بازیگر خوب نشان داد، اما عمده شهرت وی بخاطر حضور در دنیای سینمایی مارول بوده است.

به دنبال اکران Cabin in the Woods، آقای ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ فیلم The Martian (مریخی) ریدلی اسکات را نوشت و به تولید سریال Daredevil در نتفلیکس کمک کرد. حال این روزها، ﮔﺎﺩﺭﺩ را بعنوان کارگردان فیلم سینمایی X-Force کمپانی فاکس می شناسیم، او قرار است بزودی پشت دوربین این فیلم بنشیند. البته قبل از شروع کار بر روی فیلم جدید مردان ایکس، این نویسنده و کارگردان با فیلم Bad Times at the El Royale به سینما می آید.

در خلاصه داستان رسمی فیلم Bad Times at the El Royale آمده است که: “هفت غریبه، هر کدام با یک راز برای به خاک سپردن، در هتل ﺍﯼﺍﻝ ﺭﻭﯾﺎﻝ ﺩﺭﯾﺎﭼﻪ ﺗﺎﻫﻮ با هم ملاقات می کنند، یک هتل کوچک با گذشته ای تاریک. در طول یک شب سرنوشت ساز، هر کس یک شانس برای رستگاری دارد — قبل از اینکه همه چیز به فنا برود.” این فیلم توسط ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ نوشته و کارگردانی شده است، و اکنون بواسطه اولین تصاویر منتشر شده می توانیم نگاهی اجمالی به آن داشته باشیم.

همچنین بخوانید: حضور جیمی فاکس در فیلم ریبوت Spawn تایید شد

از دیگر بازیگران حاضر در فیلم Bad Times at the El Royale می توانیم به ﺟﻒ ﺑﺮﯾﺠﺰ (مرد آهنی)، ﺩﺍﮐﻮﺗﺎ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ (فرانچایز پنجاه ﻃﯿﻒ)، ﻧﯿﮏ ﺁﻓﺮﻣﻦ، ﺟﺎﻥ ﻫﻢ، ﺳﯿﻨﺘﯿﺎ ﺍﯾﺮﯾﻮﻭ و Cailee Spaeny (ﺣﺎﺷﯿﻪٔ ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﺁﺭﺍﻡ: ﻃﻐﯿﺎﻥ) اشاره کنیم. این فیلم قرار است از تاریخ پنجم اکتبر سال جاری (مصادف با جمعه ۱۳ مهر) پـا به گیشه بگذارد، درست همزمان با فیلم های A Star is Born (ﺳﺘﺎﺭﻩﺍﯼ ﻣﺘﻮﻟﺪ ﻣﯽﺷﻮﺩ) بردلی کوپر و Venom (ونوم) کمپانی سونی!!

فیلم سینمایی Bad Times at the El Royale اکنون در فاز پس-تولید قرار دارد، بزودی شاهد انتشار تریلر و پوسترهای رسمی آن خواهیم بود.

منبع: Empire & EW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.