تریلر جدید فیلم Bad Times at the El Royale: اعتماد نکن به کسی!

در تریلر جدید از فیلم سینمایی Bad Times at the El Royale (ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺑﺪ ﺩﺭ ﺍﯼﺍﻝ ﺭﻭﯾﺎﻝ) کمپانی فاکس قرن بیستم کسی قابل اعتماد نیست؛ این پروژه سینمایی مرموز و معمایی در همان ابتدای ورود به گیشه باید با فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار First Man (بر پایه داستان واقعی نخستین سفر به ماه) و فیلم Goosebumps 2: Haunted Halloween کمپانی سونی رقابت کند.

این فیلم توسط ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ (مریخی) نوشته کارگردانی شده است؛ Bad Times بر محور هفت غریبه می گذرد که در ﺍﯼﺍﻝ ﺭﻭﯾﺎﻝ گذرشان به هم می خورد، یک هتل مرموز که برای خودش تاریخچه ای دارد. وقایع این فیلم در اواخر سال های ۱۹۶۰ اتفاق می افتد، و از ستارگان آن می توانیم به ﺩﺍﮐﻮﺗﺎ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ (پنجاه طیف)، ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ (Thor)، ﺟﺎﻥ ﻫﻢ، ﺟﻒ ﺑﺮﯾﺠﺰ (مرد آهنی)، Cailee Spaeny (ﺣﺎﺷﯿﻪٔ ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﺁﺭﺍﻡ: ﻃﻐﯿﺎﻥ) و ﺳﯿﻨﺘﯿﺎ ﺍﯾﺮﯾﻮﻭ (ﻫﺮﺝﻭﻣﺮﺝ ﮔﺎﻡ ﺑﺮﻣﯽﺩﺍﺭﺩ) اشاره کنیم که در نقش مهمان های هتل ظاهر شده است، هر کدام از این آدم ها رازی را در دل دارند که آن را مخفی نگه داشته اند. ﻟﻮﺋﯿﺲ ﭘﻮﻟﻤﻦ نیز در نقش سرایدار این هتل رمزآلود ظاهر شده است، ﻧﯿﮏ ﺁﻓﺮﻣﻦ و ﺭﺍﺳﻞ ﮐﺮﻭ هم نقش هایی فرعی دارند.

همچنین بخوانید: فیلم ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺑﺪ ﺩﺭ ﺍﯼﺍﻝ ﺭﻭﯾﺎﻝ و زنی در پنجره صاحب تاریخ اکران جدید شدند

اواسط خرداد ماه هم یک تریلر جالب از Bad Times at the El Royale منتشر شد، اما ﭘﯿﺶنمایش تماشایی جدید به ما تصویر واضح تری از فیلم داده است. با این حساب، بواسطه تریلر جدید می توانید نگاه متفاوتی به یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال جاری داشته باشید و چند دقیقه ای را با شخصیت های مرموز آن همراه شوید. یک نگاه بیاندازید:


در خلاصه داستان رسمی فیلم Bad Times at the El Royale با کمی تغییر آمده است که: “هفت غریبه، هر کدام با یک راز برای به خاک سپردن، در هتل ﺍﯼﺍﻝ ﺭﻭﯾﺎﻝ ﺩﺭﯾﺎﭼﻪ ﺗﺎﻫﻮ با هم ملاقات می کنند، یک هتل کوچک با گذشته ای تاریک و مرموز. در طول یک شب سرنوشت ساز، هر کس یک شانس برای رستگاری دارد — قبل از اینکه همه چیز به فنا برود.” همین خلاصه داستان خودش گویای محور اصلی فیلم می باشد.

همچنین بخوانید: تریلر رسمی فیلم ترسناک Suspiria: داکوتا جانسون روحش را برای رقص می فروشد!


اکران Bad Times At The El Royale قرار است از تاریخ ۱۲ اکتبر (جمعه ۲۰ مهر ماه) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline