تصاویر جدید از فصل پنجم Gotham: بین از راه رسید!

نظر شما را نمی دانیم، ولی انتظار داشتیم در اپیزود سوم فصل جدید Gotham موفق به ملاقات دوباره با جرمایا ولسکا شویم، اما اینطور نشد و ضدحال عظیمی بود. البته در عوض، اکو (Ecco) یار فوق العاده وفادار او نمایش جالبی از خودش بجا گذاشت و جای خالی جرمایا بطور کامل را پر نمود. سازندگان سریال از نام هارلی کویین برای صدا زدن این دختر خانم روانی استفاده نمی کنند، ولی نمی توانند منکر شباهت های فراوان او به هارلی شوند.

خوشبختانه ما تا دو هفته دیگر می توانیم باری دیگر با شاهزاد جرم و جنایت شهر گاتهام دیدار کنیم، چون تایید شده که آقای ﮐﺎﻣﺮﻭﻥ ﻣﺎﻧﻬﻦ (Shameless) بعنوان بازیگر مهمان در اپیزود Pena Dura (قسمت پنجم این فصل) حضور دارد. جرمایا تنها شخصیت مشهور و خطرناک حاضر این اپیزود نیست، بلکه ادواردو دورانس (با نقش آفرینی Shane West) هم در این اپیزود نمایان خواهد شد. این شخصیت همانطور که گزارش های اخیر تایید کرده اند کسی است که در نهایت تبدیل به بین (Bane)، دشمن کمیک بوکی مشهور بتمن، می شود.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل دوم Titans در ماه فوریه آغاز می شود

در این اپیزود ما برای نخستین بار با ادواردو دورانس ملاقات می کنیم، تصاویر تازه منتشر شده از فصل پنجم Gotham نشان می دهند که او در ابتدای ورود ماسک معروف خودش را بر روی صورت ندارد و ظاهرا بعنوان یک فرد عادی نمایان می شود — قافل از اینکه یک روز تبدیل به کابوسی برای گاتهام خواهد شد. یک نگاه به تصاویر بیاندازید:

Gotham

فصل پنجم Gotham

گاتهام

بین

گاتهام

Gotham S05

فصل 5 گاتهام

Gotham

با نگاهی به این تصاویر متوجه می شویم که در اپیزود یاد شده شاهد بازگشت هوگو استرنج هم خواهیم بود، او در نهایت به تحولات دورانس کمک خواهد کرد. ولی در تصویر جدید او را بالای سر ادوارد نیگما معروف به ریدلر مشاهده می کنیم که معلوم نیست دقیقا مشغول چه کاریست. نیگما نیز اخیرا با شخصیت دوم خودش به مشکل برخورد کرده و شاید ملاقات با استرنج بی ارتباط با این قضیه نباشد.

همچنین بخوانید | ستاره Gotham بازیگر نقش اول سریال لایو-اکشن Swamp Thing شد!

در خلاصه داستان اپیزود ۵ از فصل جدید Gotham آمده است که “یک نیروی آموزش دیده ارتشی به رهبری ادواردو دورانس (بازیگر مهمان Shane West) فراخوانده می شود تا آرامش را برای شهر گاتهام فراهم کند. در این میان، نیگما به دنبال پرسیدن سوال هایی از پنگوئن است، که او را به سمت هوگو استرنج (بازیگر مهمان BD Wong) هدایت می کند. از طرفی، بروس نگران رفتارهای اخیر سلیناست…” این اپیزود ۳۱ ژانویه (مصادف با ۱۱ بهمن) روی آنتن شبکه Fox خواهد رفت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.