فیلم Barbie (باربی): مارگو رابی برای ایفای نقش اصلی وارد مذاکره شد!

کمپانی Warner Bros کنترل پروژه لایو-اکشن مدتها در حال توسعه Barbie را به دست گرفته و اکنون مارگو رابی در حال مذاکره است تا بعنوان بازیگر و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ به این فیلم بپیوندد. اگر این مذاکرات به نتیجه برسند، کمپانی Luckychap Entertainment مسئول کار بر روی فیلم جدید خواهد شد؛ همان گروهی که اکنون مشغول کار بر روی فیلم سینمایی Birds of Prey برای DC Films هستند.

فیلم سینمایی Barbie نخستین بار در سال ۲۰۰۹ معرفی شد، اما حالا یک دهه بعد هنوز هم رنگ پیشرفت واقعی را به خودش ندیده است. شروع بکار این پروژه در کمپانی Universal بود، سپس Sony مسئول توسعه آن شد، وقتی که خانم دیابلو کودی را استخدام کردند تا یک فیلمنامه برای آن بنویسد. سال ۲۰۱۶ شنیدیم که ایمی شومر قرار است در فیلم Barbie بازی کند اما به خاطر دیگر تعهدهایش مجبور به ترک پروژه شد، این نقطه ان هتوی (هشت یار اوشن) بعنوان بازیگر نقش باربی انتخاب شد. قرار بود سال ۲۰۱۸ شاهد شروع تولید این فیلم باشیم به هدف اینکه ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد، اما Mattel حقوق فرانچایز را پس گرفت و آن را به Warner Bros فروخت.

همچنین بخوانید | تریلر بین المللی فیلم Mary Queen of Scots با بازی مارگو رابی

حال، طبق گزارش تازه هالیوود ریپورتر خانم رابی در حال مذاکره برای پیوستن به این پروژه است، کارگردان Wonder Woman پتی جنکینز هم ظاهرا شخصی است که کمپانی وارنر بروس برای هدایت پروژه Barbie در نظر گرفته، اما هنوز با هم وارد مذاکره نشده اند.

Barbie movie

ما هنوز نمی دانیم که Warner Bros قصد دارد با استفاده از عروسک باربی چه مدل فیلمی بسازد، اما هرچه که باشد بطور قطع زن ها در مرکز توجه آن قرار دارند. شاید شخصیت باربی را در دنیای مدرن قرار دهند و به کاوش درون مشکلات مربوط به زن ها در جهان امروز بپردازند، شاید هم مثل انیمیشن های باربی شاهد روایت داستان در دنیایی خیالی باشیم. حدس زدن در این مورد چندان راحت نیست و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشیم.

همچنین بخوانید | فیلم Wonder Woman 1984: پدرو پاسکال در نقش «مکسول لرد» بازی می کند

خانم رابی هنوز رسما به پروژه Barbie نپیوسته، اما احتمال وقوع این اتفاق خیلی زیاد است چون او اخیرا بیشتر در نقش زن های قدرتمند ظاهر شده و باربی می تواند بعدی باشد. رابی بزودی جلوی دوربین فیلم سینمایی Birds of Prey (پرندگان شکاری) می رود و باری دیگر شخصیت هارلی کویین را به تصویر می کشد، اما قبل از آن او را در فیلم Mary, Queen of Scots (ماری، ملکه اسکاتلند) مشاهده خواهیم کرد که در نقش ملکه الیزابت اول ظاهر شده، سپس نوبت به فیلم سینمایی Marian می رسد که برای ایفای نقش ماریان، همسر رابین هود به این پروژه پیوسته است؛ این فیلم به روایت وقایعی بعد از مرگ رابین هود می پردازد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.