فیلم لایو-اکشن Barbie (باربی) واقعا در حال توسعه است؛ حضور مارگو رابی تایید شد

مارگو رابی رسمـا قرار است در نقش اصلی فیلم سینمایی لایو-اکشن Barbie (باربی) ظاهر شود، حضور او در این فیلم تایید شده است. این خانم بازیگر ۲۸ ساله استرالیایی تا همین چند سال قبل جزو بازیگران نچندان معروف استرالیا بود، احتمالا او را از برنامه تلویزیونی Neighbours به یاد دارید. اما این گمنامی زیاد پایدار نبود و زمانی که در فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) نمایان شد به شهرت فراوانی دست یافت، Suicide Squad هم از او یک سوپراستر ساخت.

حال، ما قرار است خانم رابی را بزودی در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیووو) و همچنین Birds of Prey (پرندگان شکاری) مشاهده کنیم که در هر دو مورد نقش مهم و قابل توجه ای دارد. اما فعالیت این ستاره تنها به بازیگری ختم نمی شود و او اکنون کمپانی تولید فیلم خودش را افتتاح کرده، به همین دلیل شخصا ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم های I, Tonya (من، تونیا) و Terminal (ترمینال) بوده است – در حالی که بازیگر آنها هم بود.

حدود یک دهه قبل، در سال ۲۰۰۹ اولین صحبت ها در مورد ساخت یک فیلم لایو-اکشن برای شخصیت باربی شنیده شد، زمانی که گزارش ها ادعا کردند کمپانی Universal مشغول کـار بر روی یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای این فیلم است. اما در نهایت کمپانی Sony Pictures پروژه را بدست گـرفت و بعد از بارها بازنویسی، در سال ۲۰۱۶ اعلام شد که خانم ﺍﯾﻤﯽ ﺷﻮﻣﺮ قرار است در نقش باربی ظاهر شود. اما به دلیل مشغله کاری خیلی زود او خودش را از این پروژه کنار کشید و سپس بازیگرانی مثل ﻣﯿﻨﺪﯼ ﮐﺎﻟﯿﻨﮓ و ﺍﻥ ﻫﺘﻮﯼ برای ایفای نقش باربی کاندید شدند.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Birds Of Prey در ماه آوریل ۲۰۱۹ به پایان می رسد؛ ظاهرا

اما این پایان ماجرای دراز و ادامه دار توسعـه فیلم سینمایی زنده-اکشن Barbie نبود؛ در سال ۲۰۱۸ سونی این پروژه را رها کرد و در عوض به دستان کمپانی Warner Bros سپرده شد، سپس شایعه ها ادعا کردند که این کمپانی مارگو رابی را برای ایفای نقش اصلی فیلم Barbie انتخاب کرده است؛ چون خانم رابی بازیگر اصلی فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) محصول کمپانی WB بوده و سابقه یک همکاری موفق را با هم داشته اند، این شایعه منطقی به نظر می رسید.

Barbie movie

حال پس از ده سال گوش دادن به خبرهای ضد و نقیض، دو کمپانی Warner Bros و Mattel (صاحب عروسک باربی) بطور رسمی فاش کرده اند که مشغول کار بر روی فیلم لایو-اکشن Barbie هستند و مارگو رابی نیز قرار است در نقش شخصیت باربی ظاهر شود. خانم رابی جزو ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای این پروژه است اما هنوز معلوم نیست که چه کسی آن را کارگردانی خواهد کرد؛ البته ما شنیده ایم که پتی جنکینز (Wonder Woman) را برای انجام این کـار در نظر دارند.

همچنین بخوانید | تریلر بین المللی فیلم Mary Queen of Scots با بازی مارگو رابی

مارگو رابی در ارتباط با حضورش در این فیلم گفته “من به اینکه این نقش را گرفتم خیلی افتخار می کنـم، به اینکه فیلمی تولید کنیم که اعتقاد دارم تاثیر مثبت فراوانی بر روی بچه ها و مخاطبین در سراسر جهان خواهد داشت.” — باربی عروسکی مشهور و بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است، بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که طرفداران زیادی هم در میان سینما دوستان داشته باشد.

این خبر واقعا خوبی برای طرفداران باربی محسوب می شود، فیلم Barbie بعد از یک دهه اسارت در جهنم توسعه قرار است واقعا ساخته شود، آن هم توسط کمپانی وارنر بروس و با حضور بازیگری بی نظیر. مارگو رابی اکنون در نقطه اوج دوران بازیگری خودش قرار دارد و به لطف چند فیلم اخیر خودش به شهرت فراوانی دست پیدا کرده، پس واقعا انتخاب خوبی برای نقش باربی محسوب می شود و می تواند به موفقیت آن کمک بزرگی کند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ارتباط با Barbie باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.